cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Okus prilagijenega mleka

clock-img

22.08.2007, 08:49

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Ojla!

V teh dneh poskušava prepričati našega (6 mesečnega)malčka še na kakšno drugo mleko kot iz "domačih" mlekarn.
Poskusili smo z APTAMIL 1, pa mu ne potegne okus.
Kaj priporočate ali kaj je všeč vašim?

clock-img

22.08.2007, 08:59

clock-img

aluš

pencil-img

704

Tudi jaz sem pri tej starosti poskušala začet dodajat, pa mali na noben način ni hotel. Bo že držala, da so domače mlekarne bolše, po okusu in obliki, ha, ha, ha. Tako, da do enega leta so bile samo domače mlekarne, potem sem začela z alpskim mlekom, ki pa je po enem mesecu doživel uspeh. Potem se je vroku dveh mesecev tudi sam odstavil.

clock-img

22.08.2007, 10:05

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Če je že star 6 mesecev, bi mu morala dati že Aptamil 2. Mi imamo Novalac 2, pa ga ima mali rad že odkar mu ga dajem.

clock-img

22.08.2007, 11:25

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Ja glede Apt. 1 vem, da je za mlajše, sem ga imela doma (ta majčkeno vrečkico) za probo. Sem mislila, da so istega okusa, no v glavnem bom probala še 2-ko pa bomo videli, če bo imel kaj rajši.

hvala, lp

clock-img

22.08.2007, 12:33

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

ni nujno, da bo imel raje 2, nekateri ostanejo ves čas na enki...naša pije comfort, 1 ne mara, novolaca tudi ni hotla-čeprav meni deluje boljši...probaj že narejeno dvojko aptamil v flaškah (muller), da ne boš cele škatle kupovala. pa milumil mislim da imajo tudi v flaškah.

clock-img

22.08.2007, 13:12

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Ja sem kupila sicer tiste miniaturne vrečke za en obrok, no bomo videli kako in kaj nam bo uspelo. Itak pa za vsako uvajanje na flaško rabimo noro veliko časa.

clock-img

22.08.2007, 19:52

clock-img

Anonimen

Meni tudi niso dišala....user posted image . Še najbolj mi je potegnil Hipp, ki ima kasneje (se mi zdi, da od 8 mesecev naprej) tudi neke okuse.

Mičica ni hotela piti nobenega, "alpsko" ji je pa všeč user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem