cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ogledalo za otroke

clock-img

28.11.2009, 20:46

clock-img

_KK_

pencil-img

21

Živjo! 

A mogoče kdo ve, kje bi se dalo v Sloveniji dobiti ogledalo za otroke, kot je ta na sliki iz Ikee? Iščem takega, ki nima stekla za ogledalo, ampak je odbojna površina iz nekega mehkega materiala (da se ne razbije). Pa da je veliko vsaj 0,5 x 0,5 metra.

Hvala vsem za pomoč!

user posted image

clock-img

03.12.2009, 10:03

clock-img

livia

pencil-img

2395

Kje se to dobi v slo žal ne vem.

Predvidevam, da rabiš kaj takega, da se bo otroček notri gledal. Sicer ne vem za kolk starega sprašuješ.
Jaz mislim, da se v teh ogledalih ne vidiš dobro not, da je celotna slika blj meglena in popačena.
Mi imamo kar prava ogledala zalimana na steno s silikonom in je zadeva zelo varna. Tudi, če bi slučajno ogledalo počilo, se ne razbije na koščke in vsuje na tla, pač pa ostane na steni razpokano.
Taka ogledala imajo namontirana tudi v vrtcih, da se otroci not gledajo.
Jaz sem zadevo naročila kar pri steklarju in je on vse zrihtal in nalimal.
Imamo pa to v kopalnici od stropa do tal in v spalnici na stranici omare.


clock-img

03.12.2009, 21:49

clock-img

_KK_

pencil-img

21

Hvala, tudi to je dobra ideja!

Sin je star 13 mesecev in se vse raje gleda v ogledalu. V dnevni sobi se gleda v steklena vrata vitrine, v kopalnici bi pa najraje splezal na omarico nad umivalnikom user posted image

Ikeino ogledalo sem videla pri prijateljici in je slika zelo v redu, kot bi bilo pravo steklo.

Se bom še malo razgledala, mogoče pa po novem letu naredimo kak izlet do Ikee.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem