cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Office Outlock

clock-img

06.05.2006, 00:38

clock-img

ona

pencil-img

3685

Imam naslednji problem!
Ko pišem nov email in,ko grem v novo vrstico,s pritiskom na enter,se mi avtomatsko na začetku stavka male črke spremenijo v velike,ker je kao začetek stavka,čeprav to niuser posted image
Zanima me kje naj to popravim?Sem šla skozi nastavitve in se s tem hecam že en lep čas in sem prav obupala!Vem pa,da nekje se da to popravit,samo kje???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.05.2006, 07:31

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Verjetno bi se dalo kaj narediti v orodja možnosti, crkovanje.

clock-img

06.05.2006, 09:42

clock-img

ona

pencil-img

3685

Tam v orodjih-možnosti sem vse provala,a ne greuser posted image
A je še kje kakšna možnost?

clock-img

06.05.2006, 10:06

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

V Wordu je ta možnost v "samopopravkih". Kateri MS outlook pa imate?

clock-img

06.05.2006, 11:41

clock-img

ona

pencil-img

3685

Kako kateri outlock imam?user posted image user posted image
Menda ta nov,če so windowsi XPuser posted image
Saj pravim,da se je enkrat to že zgodilo in se je dalo rešit,zdaj pa nikakor ne najdem kje to popravit?!

clock-img

06.05.2006, 11:58

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Odvisno od Officea, če je to nov (2003) potem je tudi Outlook nov. XP (operacijski sistem) nima kaj dosti veze z Outlokom, ki je del MS Officea (skupaj z wordom ipd).

Sprašujem zato, ker v svojem Outlooku 2000 ne najdem neke možnosti avtomatičnih samopopravkov.

clock-img

06.05.2006, 13:48

clock-img

ona

pencil-img

3685

Hvala za tvojo skrb!
bom se provala še kaj poigrat,mogoče mi uspeuser posted image
Imam pa outlock 2003

clock-img

06.05.2006, 14:22

clock-img

tejkooo

pencil-img

156

samo predlog ko pišeš sporočilo in daš recimo enter  in ti naredi nezaželjeno veliko začetnico pritisni CTRL+Z  in problem bi moral zginit. to je treba v vsakem sporočilu posebaj narediti kako se pa isklopi funkcijo samopopravljanja pa ne vem ker jo rabim pride dostikrat prav če hočeš bom pogledal..

clock-img

06.05.2006, 16:40

clock-img

kapesanta

pencil-img

1601

Outlook 2003:
ko pišeš novo sporočilo greš ORODJA - MOŽNOSTI SAMOPOPRAVKOV  odkljukaj kljukico pri "Prvo besedo stavka piši z veliko začetnico" (pri ostalih Outlookih je pa zlo podobno). Pa mal preglej ostale nastavitve, ker so čudno prednastavljeni (recimo pisanje imen dnevov z veliko ipd).
Ta nastavitev se uveljavi tudi za Word, ker je le-ta običajno prednastavljen za pisanje novih sporočil.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

clock-img

10.05.2006, 10:59

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Tako je. Enako imajo tudi kak Corel Draw in podobni.


PS: Outlook in XP-ji imajo skupno to, da je v XP-jih vgrajen Outlook Express, nekakšna bolj enostavna verzija Outlooka. slednji pa je na voljo z Officem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem