cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Odstavljanje

clock-img

22.05.2011, 20:44

clock-img

geburt

pencil-img

6

Pozdravljene!

Mi lahko prosim svetujete...je prehitro odstavit otroka od dojenja z devetimi mesci?
Kakšen nasvet kako naj to "neboleče" uvedem? user posted image
Ker uvajam gosto hrano že od 5 meseca (sedaj maja je bil star 7 mesecev) in še nikoli ni bilo, da bi jedel in potem nebi zahteval še dojenja.
In kako potem izgleda mlečni obrok? Ki bi ga naj imel zjutraj in zvečer? Kaj naj kupim?
Hvala za vsak nasvet! user posted image

clock-img

23.05.2011, 00:02

clock-img

pipi

pencil-img

106

Jah, naj bi se dojilo do enega leta. Če pa pač nočeš več, mu dajaj aptamil ali kaj podobnega.

clock-img

23.05.2011, 08:00

clock-img

geburt

pencil-img

6

Ja, ampak z 11 meseci gre otrok v vrtec in potem je to težje izvedljivo...

clock-img

23.05.2011, 09:00

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

po moje bi pa potem bilo ravno Ok. Saj takrat ne boš blizu in na to ne bo niti pomislil. Boš ga pač dojila, ko bo doma, če bosta to oba želela.




_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


clock-img

23.05.2011, 10:42

clock-img

geburt

pencil-img

6

Nebo pomislil? user posted image Upam...

clock-img

23.05.2011, 13:26

clock-img

prizma

pencil-img

41

Jaz sem jo pri cca. 9 mesecih sicer odstavila samo čez dan in ponoči. Ponoči ni bilo krize, je ravno takrat enkrat prespala celo noč, čez dan sem pa pač vztrajala. Od začetka je zelo malo pojedla, ker je pričakovala še dojenje po gosti hrani, ampak je nisem dojila. Je pa pogosteje jedla, dokler se ni nekako navadila, da dojenja čez dan ni. Pri 11 mesecih zaradi odhoda v službo sem prekinila še jutranje dojenje, jo pa dojim še zvečer.

Včasih čez dan me sicer začne grabiti za majico, ampak jo ignoriram in gre:)

clock-img

23.05.2011, 18:58

clock-img

geburt

pencil-img

6

Je pa pogosteje jedla, dokler se ni nekako navadila, da dojenja čez dan ni....kako je to izgledalo? Kako si imela obroke pripravljene? user posted image

clock-img

24.05.2011, 18:26

clock-img

nusi

pencil-img

1833

jaz sem ga prenehala dojiti  po dopolnjenem 9. mesecu, sem mu pa dala mleko v flaškozgodaj  zjutraj in zvečer pred spanjem, po obroku gh mu enostavno nisem dala več joške že prej in je počasi povečal obroke, ker je ugotovil, da je to sedaj to. Flaško je pa kar en cajtzavračal, sem mu poskusila dati že pre, ampak ni šlo.

clock-img

24.05.2011, 18:39

clock-img

geburt

pencil-img

6

Katero mleko priporočaš? Aptamil, Baby love... Na kaj moram bit pozorna? Naj omenim, da je moj fant kar občutljiv user posted image

clock-img

24.05.2011, 18:50

clock-img

scorpiogirl

pencil-img

1096

IZVIRNO SPOROČILO: geburt

Katero mleko priporočaš? Aptamil, Baby love... Na kaj moram bit pozorna? Naj omenim, da je moj fant kar občutljiv user posted image


Jst prisegam na babylove user posted image aptamil je našega večjega noro zapiral, tako da sem preizkusila precej teh mlek, pa je bil babylove še najboljši. No, pri tamalem sem mu pa takoj (ko je začel pit AM) dala baby love in nikol nobenih težav user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

clock-img

24.05.2011, 18:55

clock-img

geburt

pencil-img

6

Hvala user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem