cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Odstavljanje

clock-img

05.03.2008, 11:28

clock-img

palas

pencil-img

128

Mene pa zanima ali ima še katera podoben problem:
ko se dojiva mi user posted image večkrat izpljune bradavico in zopet prime, parkrat povleče in zopet izpljune,.. To se mi dogaja podnevi. Če ga čist odstavim si začne svojo roko cuzat in v usta dajat. Tako da predvidevam da lačen je. Kot da bi se igral.
Ponoči se zbudi enkrat in takrat pije zelo lepo user posted image
A ima katera podoben problem?

clock-img

05.03.2008, 12:02

clock-img

Netopirčy81

pencil-img

1327

Ja, moja je začela isto delat - mal pocuza, pa spusti, pol pa spet. Nekaj časa spet je, pol pa spet ven...Nimam pojma, zakaj to počne (roko daje v usta tudi, ko je sitauser posted image ).

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

clock-img

18.05.2008, 17:41

clock-img

mižek

pencil-img

1104

meni se dogaja enako, ampak ko je ful lačen potem ful sesa, tako da mislim, da se to samo cartajo, to ko pa si daje roke v usta pa se samo igrajo. ker dojeni otroci so veliko bolj razcartani. tako da če ti ne gre na živce, da dela to potem še vztrajaj, razen če ti več ni,...

clock-img

18.05.2008, 22:02

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

Nam se je to začelo dogajati pri 5m. Mala se je začela na dojki dobesedno igrati, nič konkretnega ni spila. Tako sem še kakšen mesec dojila le še ponoči - ko je lepo pila, podnevi pa samo igranje. Posledično mi je seveda začelo primanjkovati mleka in tako se je tudi dojenje prenehalo v roku 1 meseca.

clock-img

19.05.2008, 09:48

clock-img

Solero

pencil-img

466

IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Nam se je to začelo dogajati pri 5m. Mala se je začela na dojki dobesedno igrati, nič konkretnega ni spila. Tako sem še kakšen mesec dojila le še ponoči - ko je lepo pila, podnevi pa samo igranje. Posledično mi je seveda začelo primanjkovati mleka in tako se je tudi dojenje prenehalo v roku 1 meseca.



Pri nama isto.

clock-img

19.05.2008, 10:54

clock-img

Ayo

pencil-img

1607

Mi bomo jutri stari 5m in se isto dogaja ze kaksen dober mesec.
Moje mnenje je, da postanejo bolj firbcni in dovzetni za okolico, zato se odstavljajo. Tudi moj tlaci v usta pestke, mozno da je to posledica prihajajocih se zobkov.
Podnevi jaz gledam, da sva v mirnem okolju, da ga ne motijo zvoki inp...ponoci pa gre lepo, ker smo v temi. user posted image

No, kaj dosti se vec ne sekiram, ker ce bo lacen, bo sigurno jedel. Zaenkrat so joske edini vir za polen zelodcek user posted image

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

clock-img

19.05.2008, 12:15

clock-img

anny1

pencil-img

414

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

meni se dogaja enako, ampak ko je ful lačen potem ful sesa, tako da mislim, da se to samo cartajo, to ko pa si daje roke v usta pa se samo igrajo. ker dojeni otroci so veliko bolj razcartani. tako da če ti ne gre na živce, da dela to potem še vztrajaj, razen če ti več ni,...



Glede tega se čisto strinjam, sem pa opazila, da ponavadi začne dajati rokico v usta ko je fuuuuuuuulllll zaspana ampak (nevem razloga) noče iti spat. Tako da imam isti problem- duda ne funkcionirauser posted image , je pa stara 3,5m.lp 

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

clock-img

19.05.2008, 15:58

clock-img

nananaja

pencil-img

1498

naša je to najprej počela zvečer, sploh, če je bil kdo v prostoru. takrat je pri meni jedla še zjutraj in zvečer. je pa čez dan hotla pojest vse kar je kdo jedel v njeni bližini, ok, pač najbrž ni bila preveč lačna. pred spanjem je pa tako dobivala kosmiče že od 4m in od takrat je spala brez nočnega dojenja. nekaj časa sem vztrajala, zaradi jutranjega dojenja, pri 7,5m pa sem se naveličala njenega afnanja. saj je včasih povlekla ravno toliko, da je začelo kapljat, potem se je obrnila stran. po enem mesecu pa je začela s tem še zjutraj. se zelo rada crklja, nikoli pa je ni problem nahraniti po žlički ali steklenički, zato sem se odločila za konec dojenja. je pa res, da smo ji ponudili gosto hrano okrog 5m in jo je sprejela z navdušenjem. po 6m to ni tak problem, saj sta dva mlečna oroka dovolj, za prej pa ne  vem, kaj storiti.

clock-img

19.05.2008, 20:46

clock-img

TinKiCa1

pencil-img

213

pri nama je tudi tako! Stara je malo več kot 2 meseca. Ven pa nazaj noter..neki časa še gre, pol se pa že men ne da več pa tko me pol full bradavice bolijo.. sm pa opazila, da se doskrat takrat napenja ko to dela..se pravi da prdi ali lula, ravno takrat ko se dojiva. :))

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem