cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Odpiranje datotek v IE 8

clock-img

29.08.2011, 17:01

clock-img

Anonimen

Odkar sem naložila najnovejši interent Explorer mi noče odpirati datotek, ki jih dobim recimo po mailu. Najprej mi ni hotelo odpirat (in shranjevat) pdf., potem excell, word, zdaj že jpg user posted image . Aja pa recimo v google analitics mi odpre samo včerajšnji dan, ne morem gledati današnje statistike ali od preteklih dni, tednov,...
V mozzili ali na samem računalniku vse dela brez problemov.
Kje je težava, se komu sanja? V prejšnji verziji IE je delalo vse.

clock-img

30.08.2011, 21:02

clock-img

jar

pencil-img

248

naloži si GOOGLE CHROME, meni je bolj všeč.
jaz sem ga naložila zato, ker mi je v IE počasi odpiral internetne strani, s chrome je bilo dosti bolje.
http://www.google.com/chrome?hl=sl

clock-img

30.08.2011, 21:27

clock-img

Anonimen

ja, kaj pa javi, da ne more odpret? sicer pa je zunaj že IE9. user posted image

clock-img

01.09.2011, 22:35

clock-img

Anonimen

Jar, meni sicer iskalniki delajo zelo hitro, tako da me to ne moti. Navajena sem na IE in bi rada v njem delala še naprej. Sicer lahko še vedno uporabljam drugega, ko moram kaj shraniti na računalnik.

Mizantrop, sem blond veš user posted image . Imam devetko, ne osmico, samo preverila nisem. Ko recimo v mailu ali na kaki spletni strani kliknem za prenos datoteke, mi odpre tisto okence, kjer piše odpri, shrani, shrani kot. Kliknem, naj odpre ali shrani in od tu dalje se ne zgodi nič. Kaj pa vem, mogoče mi kakšen od dodatkov al kako se jim že reče, ne dela. Bom rekla še bratu, naj malo pregleda moje računalo.

clock-img

02.09.2011, 19:44

clock-img

Anonimen

z Ctrl+J si odpri okno in poglej še pod Options za nastavitve user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem