cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Odločne 10. dan

  
clock-img

12.01.2006, 07:44

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Dobro jutro.
Danes je škrob, torej fižolček, krompirček in riž.
Jaz bom zelenjavno rižoto.
Sem pa malo danes žalostna, ker so mi deke po beljakovinskem dnevu skočile gor. Danes je tehtnica pokazala pol kile več kot včeraj zjutraj user posted image  user posted image . Slaba volja.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

12.01.2006, 08:00

clock-img

Anonimen

user posted image  Muki1, zato se pa jaz nisem danes tehtala. Se moram prav prisiliti zjutraj, da ne stopim gor vsak dan. Glih zato, da nisem po nepotrebnem slabe volje. Zdej se bojo kile po mojem počasi mal ustavile. Vsaj ponavadi je tako. Potem pa spet padec - upam, da strm! user posted image

Danes jem pasulj, brez mesa seveda. Sam me pa neki zanima, kako naj zraven jem zelenjavo? Men solata glih ne gre zraven, ostala zelenjava tud ne. user posted image

clock-img

12.01.2006, 08:06

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Ja vem, Hothien. Če prav pomislim, včeraj ziher nisem pojedla 500 g, zato mi je čudno, da mi je tehtnica tak skočila, pa zaprtost me tudi ne daje user posted image .
Upam, da se do treh kil ne bo ustavilo tak hitro. Da bom vsaj do polovice prišla.
V pasulj pa daj papriko,paradižnik, da bo boljšega okusa. Kak ga pa narediš?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

12.01.2006, 08:09

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Včerajšji dan je spet minil brez grehov.user posted image user posted image user posted image  Danes pa že komaj čakam krompirčka in radič.

Sedaj se pa odpravljam k zdravniku, saj imam že od sobote vsak večer vročino še vedno 39, s kašljanjem se pa že davim.

clock-img

12.01.2006, 08:20

clock-img

Anonimen

jutro!!

jaz mam danes krompir in stročji fižol.. tud men so kile poskočile, sam se ne sekiram, ker vem, da tko grozn pa moja vaga ni natančna.. če trikrat zaporedoma stopim gor vedno pokaže mal drugače.. tko da zdej stopim enkrat, pa fertik.. morm se pa navadit, da se ne bom vagala  vsako jutro in večer, da ne bo pol prevelikega šoka..

drugače pa tud jaz upam, da se bodo kile ustavile šele tam na pol poti do cilja oz. še bolje proti koncu... kok časa pa približno stojijo??user posted image

drugače sem se pa včeraj malenkost pregrešila.. sem pojedla čisto majhen sendvič, čeprav ga ne bi smela, ker sem za kosilo ribo.. sam enostavn nisem mogla jest tune zvečer.. sicer sploh nisem bila lačna ko sem jedla sendvič,sam tok pogrešam B, da pač ta dan izkoristim.. user posted image

clock-img

12.01.2006, 08:42

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

jaz sem bila tudi presenečena, ko sem stopila zjutraj na vago (o,5kg več kot včeraj user posted image  user posted image ), pa sem že premišljevala če sem preveč pojedla ali kaj... user posted image no, očitno nisem edina..

za danes pa še ne vem kaj bom... mi rižek diši s kakšno zelenjavo.. ali pa mogoče pasulj.. bom vidla..

držte se... user posted image

clock-img

12.01.2006, 08:57

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Ojla še od mene.

Zajtrk je bila ena veliiiiika hruška. Sledi voda do kosila.
Danes na jedilniku - musaka. Ostali jo bodo z mesom, jaz pa z bučkami, jajčevci in gobicami in tenstano čebulo. Danes je pač ne bomo polili s smetano in jajčkom.
Za večerjo bom pa krompirjevo solato, ker musake ne bo nič ostalo, jo delam za 5 ljudi in bo lih za glih, večjega protvanja pa nimam. Pa tudi ne bo se mi jedla še zvečer.

Jaz imam isto kil kot včeraj, mogoče še celo malenkost manj.  
Do sedaj sem največ tehtala po OH dnevu. Sicer pa sem verjetno mal izjema, ker drugače izgubljam kot vi, saj vse že govorite o nekih 3,4 kg, jaz sem jih pa skinla 1,5. Ampak je do konca itak še 80 dni, tako da moram kaj prišparat še do takrat. user posted image

Rada bi pa ene tri kile še v naslednjem tednu ali dveh zgubila, da se bo poznalo, ko se spet srečamo s cimrami s faxa, da bodo mele kaj za komentirat user posted image user posted image

clock-img

12.01.2006, 09:03

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Jaz še pa ne vem kaj bom danes jedla. Grem čez eno uro od doma in pridem komaj zvečer domov. Verjetno večerjat ne bom mogla, ker imam z Niko posvetovalnico ob 17:45, pa bom verjetno prepozna. Za kosilo se bom verjetno ustavila v tušu in nekaj primernega pojedla. Malo pa se bom pregrešila in spila en kakav ali vročo čokolado.


clock-img

12.01.2006, 09:08

clock-img

paris

pencil-img

1304

Dobro jutro še od mene!
Očitno nisem edina, ki ji kile stojijo! Sem že začela študirat, če premalo pijem, sem šla zmerit kok drži moj kozarc, pa sem ugotovila, da 4dl, tko, da ziher 2l spijem na dan.
Sam zdej vidim, da smo kar na istem!

Včeraj sem imela eno krizo popoldan, sem se komaj zadržala v službi, da nisem kaj sladkega dala v usta user posted image no!

Ne vem še kaj bom danes jedla, ma lahko bi rižoto, je še nisem, bom vidla!

Držite se Odločne!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

12.01.2006, 09:09

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Dobro jutro punce. Včeraj se nisem nič javila, sem pa bila pridna, tako kot vednouser posted image . Sem pa jedla pozno kosilo in zvečer nisem bila nič lačna in nisem nič jedla.
Danes še ne vem kaj bi skuhala, mogoče pasulj, jota ali pa zelenjavna rižota. Jaz bi kar vse troje.user posted image .
No, zdaj grem pa jest.

clock-img

12.01.2006, 09:17

clock-img

Anonimen

No, pa da vidim, kakšen je moj novi avatar. Gospa Splišni so bili na delu, hvala.

clock-img

12.01.2006, 09:18

clock-img

Anonimen

Ja, ni kaj, takole človek zgleda po dieti user posted image

clock-img

12.01.2006, 09:19

clock-img

Anonimen

Glede kil se ne skirat. To se skozi tako dogaja, da skačejo dol in nato malo gor. Meni je šlo recimo v enem dnevu dol, pa potem naslednji dan spet gor in počasi sem v naslednjih recimo treh dneh prišla spet na tisto (najnižjo težo), ki mi jo tehtnica nekaj dni nazaj že pokazala. Tako to gre. Saj ne more iti kar vsak dan dol, logično, sja bi bile po 90 dneh živi okostnjaki, če bo to bilo tako.
Glavo gor in v nove zmage!user posted image

clock-img

12.01.2006, 09:19

clock-img

Anonimen

Oooo, seksi!user posted image

clock-img

12.01.2006, 09:20

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dobro jutro še od mene. Danes sem se bolj zgodaj vstala (saj nisem zaspanec, ampak izkoristit moram) user posted image user posted image  
Včeraj sem bila pridna - zajtrk in malica 1 banana, kosilo hrenovka in velika skleda puterce - brez vsega, zvečer pa isto. user posted image user posted image  

Pa sem danes na vagi že imela 0,5 kg manj user posted image

Danes pa bom jedla riž z grahom ali pa krompirovo solato - bom vidla, kaj se mi bo potem bolj luštalo. user posted image user posted image

clock-img

12.01.2006, 09:21

clock-img

Anonimen

sanja svinja kukuruz............user posted image   user posted image   user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image   

clock-img

12.01.2006, 09:31

clock-img

hanita

pencil-img

257

Dobro jutro, samo na hitro!

Včeraj brez grehov, vsaj upam, ker sem zvečer namesto zrezkov pojedla kar malo golaža. Ma mislim, da je ok.

Danes je treba kaj drugega in ne spet riž, verjetno krompir in ne vem kaj še zraven??!!user posted image user posted image user posted image

Bobek05 tudi meni ne gre ravno hitro dol, komaj slaba 2 kg in tudi jaz se čudim ,ko so ene zgubile 3,4 se mi zdi, da ena celo 5, se mi zdi, da tejčica, nisem sigurna.

Zato ne govorit še o kilah, ki stojijo, ker naše niso še niti dobro začele padat!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.01.2006, 09:39

clock-img

Anonimen

Muki1, pasulj kuha moja mami, jaz ne. Da notri papriko in paradižnik, sam v dietri piše, da je treba vedno na B, Š in Oh dan jesti zraven zelenjavo in solato. Vendar mi k pasulju nekak nič ne paše. Zato sem vprašala.

clock-img

12.01.2006, 09:45

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Jaz pa sem zato vprašala, ker ga ne znam skuhat. user posted image
Morda bi pasalo zraven, če si skuhaš baby korenček, pa ga malo okisaš,pooljiš, daš gor malo česna in soli. To se mi zdi, da bi še edino pasalo ,, kot solata,,.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

12.01.2006, 09:53

clock-img

drus013

pencil-img

53

Punce, ne se sekirat, če kr ne leti dol. Zdaj smo par let pridno papale, zdaj bi pa v desetih dneh vse zgubile. Pol bi pa ja menda ble vse idealne. Take diete še niso izmmislili. Kaj bi pa pol delale 90 dni? Saj bo šlo, če gre na začetku hitro, se pol hitro ustavi, če pa gre na začetku bolj počasi pa je potem padec kg tolko večji.
Za zajtrk sem jaz danes eno jabolko, kosilo bo pa rižek z čebulo in papriko , pa solatka zraven. Hm fino se bom napapala danes.

clock-img

12.01.2006, 10:14

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Pa saj jaz se ne sekiram, da ni šlo dol, meni je šlo gor, to me boli in skrbi in pesti user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

12.01.2006, 10:24

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Zraven pasulja super paše rdeča paprika, če odstraniš pečke, jo opečeš pod žarom, da lupina počrni, jo olupiš in narediš s česnom, čebulo, oljem in malo kisa (v tem primeru bolj limonin sok).
V domovini pasulja tudi tako delajo, moj foter zraven pasulja pa kar kislo papriko je.

clock-img

12.01.2006, 11:12

clock-img

Anonimen

Al bina, še bo treba eno rundo udarit, na desnem boku je en lep maščobni obroček. Pa ne mi zdaj z izgovorom, da je koža. user posted image

Meni danes kaže dodatnih -0,4 kg manj od včeraj, B dan pač. Če ne bi jedla jogurtov in bi jedla ribe, sem prepričana, da bi bilo še več. Mi pa OH in Š dnevi fajn dvignejo.

Danes bo krompir v pečici z goro zelenjave in solata. Njam. Meni ta dieta res paše, zdržim brez problema, lačna nisem, skomin pa tudi nobenih.

clock-img

12.01.2006, 11:31

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Muki1, pasulj kuha moja mami, jaz ne. Da notri papriko in paradižnik, sam v dietri piše, da je treba vedno na B, Š in Oh dan jesti zraven zelenjavo in solato. Vendar mi k pasulju nekak nič ne paše. Zato sem vprašala.



Pa kje to že spet piše? Me nismo jedle zraven pasulja oz, prebranca nič. Lahko pa daš notri kuhat korenje ali pa ga zraven skuhaš, če želiš.

clock-img

12.01.2006, 11:51

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

Matr, dans boljs, da vas ne berem, ker jst mam pa sadje user posted image .

Ne vem, ce ste vceri vidle (ker sem ze bolj pozn napisala), zato se enkrat: V intersparu v CP sem vidla digitalne tehtnice za manj kot 3 jurje. Jih je blo pa kr se neki na zalogi.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem