cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Odklanja adaptirano mleko

clock-img

05.01.2006, 21:27

clock-img

* Binchy

pencil-img

61

Naš mali je star 8 mesecev. Do sedaj smo se zvečer dojili in je bilo mleka dovolj skoraj za celo noč. Sedaj pa se zbuja skoraj na dve uri.  Smo poskusili z dodajanjem vendar adaptiranega mleka ne mara oz ga noče piti ne po steklenički ne iz lončka user posted image Kaj daste ve vašim malčkom zvečer pred spanjem če nočejo tega mleka?

Lp 

clock-img

06.01.2006, 09:34

clock-img

katarina j.

pencil-img

194

Ja, tudi mojemu ni všeč adaptirano mleko. Sem enkrat probala, ker sem mislila da je lačen. Drugače ga samo dojim, star je 6 mesecev. Ne vem, kaj bi naredila na tvojem mestu, mogoče bi sprobala več različnih.user posted image

clock-img

06.01.2006, 09:40

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Naš je odklonil adaptirano mleko pri 6 mesecih, svojega pa nisem več imela. Sem mu ponudila kravje, pa ni bilo problema. Glede na starost tvojega otročka, mu ponudi adaptirano mleko z kakšnim keksolinom, čokolinom, grisolinom. Bo sigurno pojedel, pa še nasitil se bo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

06.01.2006, 19:20

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Gosta hrana? Kakšna kašica? Pa čaj za poplaknit?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem