cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Oblekica za krst

clock-img

01.09.2010, 15:00

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Naš dojenček bo oktobra imel krst, star pa bo 5 mesecev, pa me zanima, kako ste oblekle vaše krščence? Mora biti obvezno bela oblekica?

clock-img

01.09.2010, 15:46

clock-img

tix

pencil-img

908

naš je bil 4 tedne - bele kavbojke bele nogavičke in belo moder bodi - nič zakompliciranega user posted image

clock-img

01.09.2010, 17:13

clock-img

emica2008

pencil-img

674

mojga sem oblekla v ful cotkano obleko s frakom zlato-bež barve. je bil tak ko en mali gospod in seveda v središču pozornosti. kompletek s hlačami, srajčko, frakom ter metuljčkom sem kupila tam v btc-ju.

clock-img

01.09.2010, 17:26

clock-img

babyloverka

pencil-img

1013

mi smo imeli ravno v soboto krst.
mali je bil oblečen v sive žametne hlače, modro srajco, sivo moder brezrokavnik, sive čevlje in moder metuljček. bil je božansko lep user posted image
ni potrebno da je v belem, vsaj ni nujno zapovedano s strani župnika.

je pa bilo pri nas tako da smo kasneje ugotovili da je boter kupil zelo lepo belo platno, tako oblikovano kot ima župnik pregrinjalo in bi mu seveda lahko tisto ogrnili v cerkvi, nam je žal da nismo prej pogledali kakšno je.

oblačila sem pa kupila v c&a in h&m

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

clock-img

01.09.2010, 19:41

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Kaj pa v baby centru majo kej za krst?

clock-img

01.09.2010, 20:39

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

joj, divans....a ves, da zdaj pa ze resno pretiravas?

daj za moment maenkost zaupaj sama v sebe in svoje materinsko poslanstvo. bo tebi veliko

lazje, da ne govorim o otročku
.
delaj tako, kot sama mislis, da je najbolj prav. in ne tako, kot so naredile druge mamice.

ne vem, no....samo moja prerokovalska sposobnost mi pravi, da boš čez 28 let tukaj po

3865-ih odprtih temah, ki se zacnejo na: moj otrok bo v cetrtek star 23 let.  7 mesecev in 3
dni. naj mu dam za

malico v sluzbo kuhan prsut v sendvic, ali mortadelo z olivami.

zaupaj sebi.


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 1.9.2010 20:41:12 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

01.09.2010, 21:11

clock-img

ursi

pencil-img

685

Hej miška, ta tvoj odgovor bi si lahko citirala tudi sebi kdaj, saj tudi ti za vsak svoj obrat odpreš novo temo. user posted image

Pa mene ne moti, ampak mi je smešno. user posted image

clock-img

01.09.2010, 21:19

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

jp ursi, saj nekako po eni strani imas prav....user posted image samo tale moj zgornji post je bil cisto dobro nameren....


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

02.09.2010, 07:23

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Miška, brez komentarja, ti kr mej veselje....user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.09.2010, 08:08

clock-img

bučkabb

pencil-img

865

ja v BC imajo za krst veliko

za punčke take cart oblekice, da so v njih kot kakšne princeske( naša jo je mela...)
za fantke majo pa prave obleke , z frakom in metulčki ... sam men to ni všeč, ker tako majhnega otroka dat v tako resno obleko.... nevem no, stvar okusa

clock-img

07.10.2010, 21:12

clock-img

r1ta

pencil-img

2343

Če vtipkaš v iskalnik (google) krstna obleka, ti iskalnik vrže marsikaj ven. Tudi tole povezavo: http://www.manjana.si kjer najdeš oblekice, darila, copatke, sveče in še kaj za krst.

Upam, da sem ti pomagala!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem