cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ORBITREK?????????'

clock-img

07.04.2006, 12:12

clock-img

lin

pencil-img

2504

Pozdravljene.
Zanima me kakšne izkušnje imate z orbitrekom tiste ki ga imate.
Bliža se moj roj.dan in domači so mi pač ponudli da naj si sama izberem darilo če kaj potrebujem pa imam v mislih orbitrek.
Bojim se pa da bo v uporabi mesec dva pol pa bo služil za obešalnikuser posted image
Se ga je katere morda naveličala in ga prodaja?
LP

clock-img

07.04.2006, 12:15

clock-img

total

pencil-img

4453

Jaz mam včasih tako čudno obdobje,da ful telovadim na njem,pol pa neki časa nič.....,je pa dober in pomaga,sam vztrajen moreš biti.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

07.04.2006, 12:26

clock-img

lin

pencil-img

2504

Total hvala.
Bomo šli danes malo okoli pofirbcat  in za kolko $ ,ker vem da obstajajo taki za 20.000 in taki za 150.000.

clock-img

07.04.2006, 12:42

clock-img

total

pencil-img

4453

So razliični modeli,se splača it pogledat in cenovno premerjat.Srečnouser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

07.04.2006, 12:55

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jst ga mam že 3 leta. Od začetka sem ga ful uporabljala potem pa je nekaj časa stal in mi je bil bolj za obešalnik.

No zfdaj sem počasi spet začela.. Sam ga moram imeti skoz pred nosom, da se spravim nanj...

Jst sm kupila kar unga iz TV prodaje. Je čist vredu..
LP; D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

07.04.2006, 13:16

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: lin

Total hvala.
Bomo šli danes malo okoli pofirbcat  in za kolko $ ,ker vem da obstajajo taki za 20.000 in taki za 150.000.



Malo poglej okoli in predvsem ne šparaj z denarjem. Jaz sem imela na začetku takega za 20 000 pa se je skoz pokvarjal, pa so ga zamenjali pa spet. Skoz pokvarjeno . Potem sem globje segla v žep in ga kupila za 100 000......ni peimerjave z prejšnjim. Mi je žal, da sem na začetku šparala.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

07.04.2006, 14:19

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Pod 100.000 ga ne kupuj ker so baje slabe kvalitete.No, za obešalnik so še vedno primerni, odloči se pač glede na uporabo.user posted image
LP,
Sibil

clock-img

07.04.2006, 15:11

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Saj sama sebe najbolje poznaš in če si odkrita s sabo, potem že veš, če ga boš uporabljala ali ne. Zase sem vedela, da ga bom in tudi ga (ga bom tudi potem, ko bom po porodu spet lahko začela teči, takole kdaj v slabem vremenu). Butt-shaper imam že kakih 9 let in ga redno uporabljam. Če že imaš doma kako mašino in ti leži v kotu, potem je zelo velika verjetnost, da bo enako z eliptikom.

clock-img

08.04.2006, 08:04

clock-img

Anonimen

Jančika in moj podpis! user posted image

clock-img

08.04.2006, 18:30

clock-img

MALINČICA

pencil-img

1007

user posted image Jančika zanima me, kakšna mašinca pa je tale butt-shaper???

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

clock-img

08.04.2006, 19:09

clock-img

Anonimen

joj, ne kupuj ga.
Mi smo se ga naveličali po enem mesecu. zdaj je pa 2 meseca že v napoto, ...

clock-img

08.04.2006, 19:25

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Malinčica, to je, kak bi ti razložila, taka mala zadeva - dve "pentlji", povezani z fedro. Ti dve pentlji si daš okoli kolen in jih razmikaš, tista fedra ti pa to otežuje. Evo, tole:

http://www.bolha.com/index.php/ukaz/bid/izd/793385/



clock-img

08.04.2006, 19:37

clock-img

MALINČICA

pencil-img

1007

aja!se spomnim!!
Jaz sem imela podobno zadevo, ampak je bilo ravno kontra. Ti dve pentlji sta tiščali narazen, ti si pa moral jih z notranjim delom stegen skupaj potiskat, tista mašinča pa je bila za mišice primikalke(notranji del stegen).Hvala Jančika!
Tudi jaz imam orbitaek, pa sem ga kar skoz uporabljala, sam zdaj še kak mesec počakam, pa bom spet, ker sem komaj devet tednov noseča, pa me je malo strah, ker ne priporočajo vadbe tako zgodaj v nosečnosti.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

clock-img

08.04.2006, 19:50

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Ja, to drugo sem tudi imela - predvsem za oblikovanje rok je enkratna zadeva! Ampak jo je hotel preizkusiti moj močni mož in jo je zlomiluser posted image

clock-img

08.04.2006, 21:13

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Jaz sem bila vsa zagnana kake 3 mesece, zdaj pa je že dobra tri leta le zbiralnik prahu. Ga bo pa treba enkrat spet malce zalavfat. Kupila sem ga na TV prodaji za enih 30 jurčkov, al še mal več, pa je za to, kar ga jaz uporabljam, čist vredu.user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem