cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 90. dan - OH

clock-img

02.04.2006, 07:41

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tako, vse odločne, pa smo prišle do zadnjega dneva. In na koncu vedno pride najslajše - sladica.  user posted image

Čestitam vsem, ki s(m)o prišle do konca z več ali manj izgubljenimi kilogrami. user posted image
Punce, zdaj pa le v user posted image  po nova oblačila. Smo same user posted image

Suhice. user posted image

< Sporočilo je popravil lelaval -- 2.4.2006 7:46:11 >


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

02.04.2006, 07:57

clock-img

muki1

pencil-img

7193

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kapo dol.


ČESTITKE VSEM ZMAGOVALKAM!

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

02.04.2006, 08:42

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Bravo punceuser posted image user posted image Komaj čakam, da bom tudi pri pogumnih prebrala tak naslov,...no pa saj je še samo 88 dniuser posted image Boste kaj objavile koliko ste shujšale v teh 90 dneh?

< Sporočilo je popravil Mariposa -- 2.4.2006 8:43:52 >


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

02.04.2006, 08:42

clock-img

Anonimen

Uf, sam da je mim! user posted image

clock-img

02.04.2006, 08:42

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





user posted image user posted image user posted image user posted image  za nas. No ja, takšna suhica ne bom nikoli. Sem pa veeno zadovoljna. Še 3 takšne runde, pa pridem na svoje kg, ki jih želim imet. Sicer še ne do idealne teže, ampak te niti nočem.

Danes bo pica in sladica (pa še rima se).


clock-img

02.04.2006, 09:20

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Svaka vam čast....In ČESTITKE z moje strani.....user posted image user posted image user posted image ....user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

02.04.2006, 09:25

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Čestitke vsem ODLOČNIM user posted image user posted image user posted image ..........kapo dol! user posted image

Kdaj pa bote javile svoje izgubljene kg? Mene že firbec mantra hihiuser posted image . Da dobim večjo motivacijo za dietouser posted image .

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

02.04.2006, 09:30

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Jutri javimo izgubo. In jo brez problema komu podarimo, ampak brez možnosti vrnitve.user posted image


clock-img

02.04.2006, 09:32

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Oj, ja pa smo pršle do koncauser posted image user posted image user posted image .
Kg sporočimo jutri, tabelco bom pa jaz pripravila v torek.

Jaz sem z izgubo kg zadovoljna, čeprav moram priznat, da sem se na koncu naveličala in nisem jedla čist po9 reglcih - zato se s 17.04. tudi pridružim pogumnim.

lp

clock-img

02.04.2006, 09:36

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Zadnji dan! Bravo me!

Samo še danes. Ste že razmišljale, kaj boste jedle jutri?


_____________________________

lp

clock-img

02.04.2006, 10:07

clock-img

paris

pencil-img

1304

Bravo ODLOČNE punce!!!user posted image user posted image user posted image Čestitke vsem, ki ste-smo zmagale, pa tudi tistim, ki ste samo opazovale- bo pa drugič bolje!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

02.04.2006, 10:29

clock-img

total

pencil-img

4453

Čestitke vse,ki ste zdržaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

02.04.2006, 10:30

clock-img

Anonimen

Ja, vsem čestitke. user posted image

Jaz sem sicer zadnji teden obrnila malo po svoje, z rezultati pa sem vseeno zelo zadovoljna. Je bil namreč zadnji teden na porodniški in v ponedeljek - jutri moram po dveh letih nazaj v službo.
Jutri začnem tudi z novo dieto. Slabo se s slabim zbija. user posted image

clock-img

02.04.2006, 11:01

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse, ki smo prišle do cilja. Juti pa še podatek o izgubi kg, ki jih z veseljem podarim, seveda čie jih katera potrebujeuser posted image

clock-img

02.04.2006, 17:37

clock-img

teja dbv

pencil-img

15

Živjo!
Danes je pa PRAZNIK!
Sem se prej malo bolj evforično razpisala, a mi ni "sprejelo" sporočila.
Upam, da mi bo sedaj uspelo. Rada bi se zahvalila vsem, ki ste mi bile v veliko pomoč in oporo. HVALA! HVALA! Še enkrat hvala za 10 kg manj!
Vsem Odločnim želim uspešno ohranjanje pridobljene teže oziroma tistim, ki nam je ostal še kak kilogramček za znebiti se, da bi nam to čimprej uspelo.
Vas bom kar pogrešala - res, da se nisem veiko oglašala - a z vami sem bila skoraj vsak dan.

clock-img

02.04.2006, 18:42

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Za kosilo sem imela testenine s polivko, zdaj pa že celo popoldne pospravljam piškote. user posted image  Za nagrado, da sem prišla do konca. user posted image   Pa bo zopet kilca več. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

02.04.2006, 19:27

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Čestitke odločne user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sem med bombami in, ker imam trenutno krizo in veeeeeeeliko željo po sendviču sem morala mal k vam pofirbcat, da sem si pridobila malo spodbude za naprej.



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

02.04.2006, 21:37

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Tudi jaz vam vsem čestitam za dosežen uspeh! Nas, bombe, pa čakata še 2 meseca do zmage!!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.04.2006, 22:13

clock-img

svoja

pencil-img

29

Vau, tudi jaz vas zeloooo občudujem. Matr ste karakter.
O, ko bi se le sama čez tri mesece lahko tako hvalila...

clock-img

03.04.2006, 00:39

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

halo vsem čestitke tudi meni!!user posted image user posted image user posted image user posted image
vsem ostalim, pa tudi želim čimveč uspehov pri zgubljsnju kg!!!

clock-img

03.04.2006, 04:48

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

user posted image user posted image user posted image user posted image bravo. Škoda, da me ni med vami zmagovalke. P a kdaj drugič. Zanima me, kolk se vam je uspelo dokopat do ITM. Men do tam manka še 5 KG, ki pa nočjo dol. Zato tudi vedno obupam.
LP

clock-img

03.04.2006, 07:47

clock-img

katis

pencil-img

975

TAKO SE DELA!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  BRAVO ODLOČNE!!

Tudi nam bombicam ste bile (in ste še) v veliko oporo in vzgled in zato bomo tudi me šle odločno do konca.

Bravo!

< Sporočilo je popravil katis -- 3.4.2006 7:51:25 >


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

03.04.2006, 07:52

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Punce, kapo dol!  user posted image user posted image user posted image  Čestitam vsem, ki ste zdržale do konca in tudi ostalim, ki ste pri Odločnih izgubile vsaj kakšno kilco. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem