cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 89. dan - škrob

clock-img

01.04.2006, 07:40

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Odločne, a smo odločne ali nismo. Ste se vse skrile (meni je sicer včeraj int. 'štekal').

Pa pregurajmo še zadnja sladka dneva naše diete. user posted image
Za zajtrk bom grapefruit, za kosilo pa pomfri v pečici in  regrat (s krompirjem), zvečer pa lahko le regrat - kot včeraj.

Se beremo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

01.04.2006, 08:14

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Ej punce - dobre ste. Upam, da pridemo do konca tudi me pri Bombah.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

01.04.2006, 08:51

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Ja seveda smo Odločne in gremo do konca. Še danes in jutri, potem pa bo treba to kar smo dosegle še vzdrževati. Tudi vzdrževanje traja 3 mesece in upam, da mi bo uspevalo tako dobro, kot mi je teh 90 dni. Rse sem zadovljna, saj sem grešila le enkrat samkrat in še to na dan ko smo imeli krst našeuser posted image  Dosegla sem svoj cilj, pa čeprav ni ravno -20 kg je pa vseeno ok.

< Sporočilo je popravil hafi -- 1.4.2006 8:55:29 >

clock-img

01.04.2006, 09:03

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Dobro jutro. Jaz bom danes nekaj krompirjevega. Verjetno kar restan krompir. In solato. Kaj zdaj bomo pa v ponedeljek javile vso izgubljeno težo? I seveda objavile slike? 


clock-img

01.04.2006, 11:32

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Kaj zdaj bomo pa v ponedeljek javile vso izgubljeno težo? I seveda objavile slike?


Izgubljene kile lahko. Fotk pa ne bom objavljala, saj itak nimat tiste od prej, da bi se vidla razlika

clock-img

01.04.2006, 12:54

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja, dajmo v ponedeljek sporočit izgubo kg, da jaz potem do torka pripravim tabelco (v ponedeljek ne bom mogla, ker mam po službi še en izpit), pa da stehtamo našo drago okroglo Kunigundo.
Sicer se pa jaz s 17.4. za kak mesec pridružim še pogumnim (ker bi dala še kak kg rada dol - sem ga zdej zadnja dva tedna mal sraćkala),
Sicer pa, kako je s tisto user posted image , na kateri naj bi se dobile tiste, ki smo se družile 90 dni na tej temi - kaj ste al niste za?

lp

clock-img

01.04.2006, 15:21

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hoj!

Še malo, pa smo na koncu.user posted image user posted image Jaz imam danes sicer OH dan. Ker sem imela neke službene zadeve, sem namesto pice pojedla dve polnozrnati štručki in jabolko, za večerjo pa se itak ve, kaj bom: eno slastno tortico.

Za kavo se bi pa res lahko zmenile.


_____________________________

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem