cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 77. dan - škrob

clock-img

19.03.2006, 08:44

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ja nič, bom zopet jaz odprla današnji dan.
Danes je na vrsti škrob.
Za Z sem pojedla pomarančo, za kosilo pa bom najverjetneje delala repo. Samo meni se že ful lušta pomfri iz pečice. Bomo videli, če pa moram še za ostale zraven kuhat.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

19.03.2006, 09:08

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Sem te malo prehitela. Pa ni danes 76. dan?


clock-img

19.03.2006, 09:47

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ups, pa res.
Kaj češ, me že vleče proti koncu diete. user posted image  Pa k sladici na 77. dan.user posted image user posted image
Se opravičujem za nesporazum, danes je res 76. dan. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

19.03.2006, 12:44

clock-img

Anonimen

No, še jaz. Vidim, da se čedalje manj javljamo...user posted image  Tud jaz. user posted image  Sam dejmo punce potrpet še teh 14 dni, no! user posted image  Bomo potem tok bolj vesele!
No, jaz samo sebe tolažim... user posted image

clock-img

19.03.2006, 13:32

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz pa upam, da današnji dan ne bo preveč grešen. Grem namreč ven s kolegicami in to po ene pol leta.

V torek bom pa spet jamrala, zakaj ni šlo nič dol....


_____________________________

lp

clock-img

19.03.2006, 19:38

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Jaz bla pridna daes. Za kosilo je bla ajdova kaša z gobicami in je blo tko dobro, da za večerjo ni nič ostalo. Se mi pa ni dalo še enkrat kuhat in sem za večerjo jedla radič s fižolom. Jutri pa špageti in torticeeeeeeeeeeeeeeee!!!

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

19.03.2006, 20:12

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Hoj punce, ja jaz pa nisem bla pridna čez vikend, bom pa zato jutri bolj - imam kazenski sadni dan, torej bom mela  sadna dneva.
Sam tolk na hitro...

pozdravček

clock-img

19.03.2006, 20:26

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo!

ker imam še vedno gužvo, se bolj malo javljam. No, pa včeraj sem si po dolgem času privoščila en izletek.
Po dobrem tednu se je na moji vagi pramaknilo navzdol, tako, da imam 5,5 kg manj.
Upam, da ne po zaslugi včerajšnje žeje. user posted image

Danes brez posebnosti, klasika (riž in zelenjava). Pa rolat sem se šla z vozičkom vred. Sprva je bilo mal čuden, potem pa kar nisem mogla nehat user posted image

Damjana

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem