cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 75. DAN - beljakovine

clock-img

18.03.2006, 09:01

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dobro jutro vsem odločnim!
Punce, ura je 9.00, a vse še spite?

Danes je na vrsti mesek (ali pa druge beljakovine). Pa bela kava - jaz sem jo že spila, za zajtrk pa sem pojedla grapefruit. Včeraj pa brez grehov. user posted image  Pa tako je dišala rolada. user posted image  Sem jo le povohala in se ji odrekla. user posted image
Dane pa bojo po vsej verjetnosti za kosilo čevapčiči.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

18.03.2006, 11:25

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Hoj, ja, zdej je pa ura že pol poldne, pa očitno tudi še večina spi - ali so pa kje na lepšem, ali pa....no ja, jaz sem še tukaj.
Danes bom za kosilo verjetno sir tako ali drugače, mogoče pa bom kosilo celo spustila, pa bom mela sam sadje, ker mamo zvečer eno večerjo, pa bom tam pol jedla - sej meso in zelenjava bosta skor 100 posto, če ne bom pa kej pogulfala.

pozdravček

clock-img

18.03.2006, 12:48

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Mi smo za kosilo imeli mrežno pečenko, na žaru popečene bučke in šampinjone in zeleno solato.

Otroci so pa zraven še makarone.

Za večerjo bodo pa čevapčiči.


_____________________________

lp

clock-img

18.03.2006, 14:52

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Končno mi je uspelo priti do računalnika. Smo imeli zelo pestro noč in dopoldan ni bil kaj dosti boljši. Naša pikica ima vneta ušeska in to že tretjič v roku treh mesecev, tako da nisem imela nobenega časa zase. Za kosilo smo imeli pečenega piščanca in solato, za večerjo pa bo tudi nekaj od mesa. Je bila pa kar kriza glede na to, da je bil včeraj sadni dan, pa še takooooooo dooooolga noč. NO ja, ampak mi je uspelo.

clock-img

18.03.2006, 20:33

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Da se še jaz malo javim. SEm bila pridna. Samo n hitro, grem ta malo spat spravit.


clock-img

18.03.2006, 23:56

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz pa o grehu - za koslio sem pojedla zraven veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelike sklede zelene solate in 5 čevapčičev še par svaljkov. user posted image  user posted image
user posted image user posted image  Samo, so bili pa res dobri. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem