cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 70.DAN - SADJE

clock-img

13.03.2006, 08:40

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Porkaduš babnice, kje se skrivate? Pa menda niste že vse obupale?

Danes je na vrsti sadje. Jaz pa brez sadja. Včeraj ga nisem kupila, zdaj pa se mi ne da z Niko v trgovino, pa še bolana je.
Po 14. uri začnem s sadjem, prej pač na žalost  nič.


clock-img

13.03.2006, 08:49

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Za sadni dan priporočam popečene banane.mmmm, jaz sem jih včeraj jedla. Božansko.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

13.03.2006, 09:14

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Kako oz. na čem jih pa popečeš? Sliši se zelo dobro.


clock-img

13.03.2006, 09:24

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Cukrček, popečene s sladoledom in smetano? user posted image user posted image  Bi prišle v poštev včeraj zvečer. user posted image user posted image
Jaz sem se včeraj tako napokala, da sem komaj dihala user posted image
Danes pa sem si stisnila 2 pomaranči za zajtrk čez dan pa bom tudi na sadju.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

13.03.2006, 09:26

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Dve banani sem prerezala po dolžini. Potem sem jih pokapala z limoninim sokom in jih povaljala v kokosovi moki. V ponev sem dala malo masla in v vročega stopljenega potem banane.
Ko so bile popečene sem čez njih prelila že zmiksane jagode.
mmmmm , se mi že cedijo sline.

Res je dobro, naješ se orng in sadni dan kar naenkrat rata sladki danuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

13.03.2006, 11:12

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Čao!
Tudi jaz sem se včeraj ful napokala danes sem pa že pojedla dve pomaranči in malo rozin.Upam da bomo danes zdržali samo na sadju brez solate ker se mi zdi da je solata greh.Sploh pa ker se vaga skoraj nič ne premakne!

clock-img

13.03.2006, 11:18

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, ja smo se res kar nekam zgubile. Jaz imam danes že drugi sadni dan - včeraj je bil kazenski, pa recimo da je uspel (če odštejemo košček sira zvečer ko sem ga dajala tamalemu), danes pa mam torej redni sadni dan - verjetno si bom zdele privoščla eno pomarančo. Sej sicer pa zdej res nimamo več velik do konca, ampak zanimivo, jaz sem prvi mesec in pol (al še clo mal več)preživela čist brez vsakega greha (sem kar ponosna nase, sploh ko berem sporočila od Bomb)....zdej pa se kar pojavijo sem in tja - no, sej vaga mi pa nič ne prizanaša, ta teden stoji na mestu, tko da bom očitno plačala tele grehe.
pozdravček, pa pridne bodite, jutri imamo T dan

clock-img

13.03.2006, 13:18

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz sem tudi še tukaj. Pojedla sem dve banani, malo grozdja, zdaj grem kuhat zelenjavo v voku. Za popoldan imam jagode in banane. Bi se naredila po cukrčkovem receptu, pa imam na žalost popoldan sestanek, tako da odpade. Pa drugič.

Včeraj pa sem za večerjo pojedla košek kostanjeve  IN košček skutine tortice.


_____________________________

lp

clock-img

13.03.2006, 13:30

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Punce, jaz vas še kar berem.
Kak ste pridne. Danes je že 70. dan, mater...kar tečejo ti dnevi. Vas moram pohvaliti user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

13.03.2006, 13:45

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla muki1 kako pa se ti kaj držiš? Ti je kaj slabo?
No upam, da ti user posted image  čimlepše mine, pa lepo, da se še spomniš na nas.

pozdravček

clock-img

13.03.2006, 13:58

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Hvala, gre gre. Slabo mi je , pa crknjena sem čisto, drugače pa gre user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

13.03.2006, 15:26

clock-img

rikica

pencil-img

294

Oj!Jaz sem si prej naredila banane po Cukerčkovem receptu(žal brez jagod) in je bilo zelo zelo dobro in sitostno tudi.Si bom to večkrat naredila na sadni dan.Sem pa še jedla malo rdeče pese.Zvečer pa še bom pomarančo.
Danes sem se vagala in se je končno spet malo bolj premaknilo navzol.Rezultat pa javim jutri.Upam,da ne bo do jutri šlo kaj gor.Lp


  ŠE 20 DNI DO KONCA!!!!!!

clock-img

13.03.2006, 15:33

clock-img

paris

pencil-img

1304

Pozdravljene punce!
Ravnokar sem pojedla kokr eno zelenjavno juho- v vodi kuhano zelenjavo+ mičkeno soli. Mi je pasalo toplo pojest. Dopoldan sem eno banano in par oreškov. Imam še pomaranče, jabolka, hruške in ananas. Ni vrag, da mi kaj od tega ne bi pasalo!user posted image
Jutri pa vaganje, me prav zanima! Cel teden se nalašč nisem vagala, ker se pol sekiram za uno ušivo kilco!user posted image Se bom pustila presenetit- uppaaammmmm!!???


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

13.03.2006, 16:11

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Hojla, tudi jaz sem še z vami. user posted image

Zaenkrat še na sadju, ampak možno, da bom pojedla košček kruha, ker imam danes tako migreno, da sem pojedla že 2 tamočna tableta na skoraj prazen želodec in mi je ful slabo zato in bi mi prav pasal košček kruha. Bom videla, no. Mogoče bom zdržala tud z bananami, ampak čakam, da jih mož prinese na poti iz službe.

Muki, pozdravček, lepo da nas prideš še pogledat. Meni je bilo nekaj časa tud ful slabo, se mi zdi, da sem cel 4.mesec preživela na kruhu in mleku, drugega nisem mogla videt. Saj bo kmalu bolše.user posted image

lp, Taška

clock-img

13.03.2006, 20:14

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Danes sem pa tudi jaz pridna po dolgem času na sadni dan. Sem pa komaj zdaj zvečer pojedla 2 banani(po receptu od cukrčka-e?). Prej ni bilo časa jest. Zjutraj nisem nič imela, ob14. pa smo šli takoj k stricu. Torej je bil ta dan bolj vodni kot sadni.




clock-img

13.03.2006, 20:15

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Ja, kje pa ste vse, odločne? Tako utrujene od sadnega dne, da pisanje ne gre od rok?user posted image

Jaz sem kljub migreni zdržala le na sadju. Bravo jaz!

clock-img

13.03.2006, 20:59

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Po včerajšnji požrtiji sem tudi jaz brez težav "presadjarila" današnji dan.

Men pa vaga kaže večuser posted image user posted image , ker se bližajo obiski s krvavca user posted image ; me je kar strah jutrišnjega tehtanja. Bomo vidli.

Jutri pa spet hranauser posted image

clock-img

13.03.2006, 21:11

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Punce, pridne ste. Jaz vas še vedno berem, čeprav se skoraj 2 tedna več ne grem te diete. user posted image  Le še 20 dni vam je ostalo do konca...a ni to super! user posted image  Bravo! Res ste odločne!  Me prav zanima jutrišnje tehtanje pa koliko je že "debela" ta "naša" Kunigunda. user posted image  

Jutri pa dober tek, pa kaj dobrega si privoščite. Jaz sem ravno pojedla eno solato s sirom in tuno.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

13.03.2006, 22:24

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Sori Suzi nisem sledila ampak zakaj si pa ti nehala?A si žr dosegla svojo norma?

clock-img

14.03.2006, 06:15

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Ja, Suzi je bila pridna in je že dosegla svojo normouser posted image .


clock-img

14.03.2006, 07:16

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Ja, jaz sem shujšala tistih 8 kg, kot sem si zadala in zdaj po dveh tednih nehujšanja (še vedno če se da poskušam ločevat), je teža še vedno ista, mogoče je šlo celo še kakšen dkg dol. user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

14.03.2006, 07:24

clock-img

Anonimen

user posted image  user posted image  user posted image

Sploh ne bom razlagala. Sam to bom rekla, včeri je bil še en rojstni dan... user posted image

clock-img

14.03.2006, 07:35

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Hothien, pozabi na včeraj pa pogumno naprej!!!!!  user posted image user posted image user posted image   Samo še 20 dni!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem