cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 67.DAN - beljakovine

clock-img

10.03.2006, 06:38

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Vidim, da nas je včeraj spet ogromno grešilo. Ja tudi jaz. Ne bom o tem s čim, da kateri ne  naredim lušt.

Danes pa spet veselo naprej, ker sem zdaj 3 dni zabluzila in pridelala +.

Za kosilo in večerjo bo danes pohan sir, ker se mi že pošteno lušta. Upam, da te dodatne g spravim dol do torka, da takrat ne bo plusa (dvomim, da mi uspe).


clock-img

10.03.2006, 07:13

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Meni pa je uspelo samo ob sadju. Danes pa bom za kosilo ribe, za večerjo pa še ne vem, morda pohan sir, ali kaj drugega.

clock-img

10.03.2006, 07:19

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ja, danes pa mesek. Moj organizem ga je že včeraj zahteval. user posted image  user posted image
Danes pa po jedilniku. Se mi pohanega sira že celo dieto lušta, pa tast je pri nas, pa še moj gre popoldne v službo, onadva pa nistaljubitelja te hrane. user posted image  Bomo videli. Zajtrk - pomarančo pa sem že pospravila na varno. user posted image  

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

10.03.2006, 07:56

clock-img

paris

pencil-img

1304

Dobro jutro punce!
Včeraj sem prav presenetljivo z lahkoto preživela sadni dan, prav neverjetno res! Po moje je to prvi sadni dan, ko nisem jedla tudi zelenjave in oreškov. Zgleda, da je slaba vest naredila svoje, al kaj? Cel dan sem pojedla par jagod, dve banani, hruško in dve pomaranči- in nisem bila nič lačna- svašta!
Eee, danes pa mesek!user posted image Še ne vem, po moje bom kakšnega piščanca na žaru!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

10.03.2006, 08:48

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Dobro jutro!

Ravnokar zajtrkujem jabolka in si predstavljam, do so sveža hrustljava makovka z mortadelo.

Za kosilo pa bo verjetno zrezek in kislo zelje.


_____________________________

lp

clock-img

10.03.2006, 10:10

clock-img

teja dbv

pencil-img

15

Živjo!

Danes se mi je zahotelo mozzarelle in jogurtov. Upam, da bo šlo!

clock-img

10.03.2006, 12:51

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Sir sem si že spanirala, tako, da bo definitivno na jedilniku + zeljna solata. user posted image  (saj bi paradižnik, pa imam doma le enega malega, v trgovino pa se mi ne ljubi, ker dežuje user posted image ) Za našo najmlajšo pa zelenjavno juhico, tast pa dobi zraven še riž.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

10.03.2006, 13:55

clock-img

rikica

pencil-img

294

Oj!Včeraj sem preživela brez greha.Danes sem pa tako bila lačna,da sem že ob 12 imela kosilo.Jedla sem sir,paradižnik,celo skledo solate kristalke in eno žemljo.Prav sem se napokala.
Sem pa res že jezna kakšno vreme imamo.Zuser posted image že celo večnost nisva bili na sprehodu.Komaj čakam na pomlad.Lep deževen dan!!!

clock-img

10.03.2006, 19:48

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ženske, najprej vas moram pohvalit, kako ste pridne in se že bližate koncu!user posted image

Zanima pa me eno, in sicer berem, da za beljakovinski dan jeste pohan sir. Je to dovoljeno, mislim drobtine, pa olje itd.?

Meni se ga tud lušta, sam ne vem, če lahko.


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

10.03.2006, 20:27

clock-img

Anonimen

O tem, kako grešim, sploh  nočem pisat. Ful sem izgubila voljo do hujšanja in komaj čakam, da bo minilo še teh 23 dni... Finta je v tem, da sem svoj tihi cilj, na katerega sem skrito upala v tej rundi že dosegla, vendar vseeno želim, da bi shujšala za toliko kil, kolikor sem zapisala v tej razpredelnici.

Eh... kar razočarana sem sama nad sabo. Razmišljam, da bom imela v ponedeljek vodni dan.

clock-img

10.03.2006, 20:46

clock-img

tiktak

pencil-img

268

res, da včeraj nisem grešila, sem pa zato danes in to ohoho...prek vseh mej normale. Zdaj me tišči trebuh in imam slabo vest. user posted image Tud jaz imam že povn kufer tega hujšanja.user posted image .
Ampak imam pa računalnik končno popravljen (beri nov monitor) in se bom zdaj javila vsak dan, obljubim. user posted image . Sem opazila, da sem začela grešiti, ko sem se nehala javljat. Tako da, upam da bo pomagalo.

Za vse, ki obupujete (danes vklučno z mano): Še malo se potrudite! Saj bo! Samo še malo!!!!Zdaj smo praktično pred ciljno črto!Ko bomo na cilju, bodo vsi: user posted image . No takole malo spodbude za vse nas.user posted image

clock-img

10.03.2006, 20:50

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Kepa*, če se čisto striktno držiš diete, naj ne bi jedel pohanega sira. Ampak, če ga boš jedla 1x, 2x pa ne bo prav nič narobe. Privošči si ga, jaz sem ga tudi jedla ene 2x.user posted image

clock-img

10.03.2006, 21:47

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Hoj!
Jaz grešila sicer nisem, mi je pa že tud malo tečna tale dieta. Danes sem spet jedla sir in ugotovila, da se mi ti dnevi tako ponavljajo, da je že prav dolgočasno. Se mi zdi, da skos jem eno in isto.
Ampak zaenkrat se še ne dam, imam namen vztrajati do konca. Bom pa brez slabe vesti tu pa tam malo pogrešila. Recimo danes sem ob petih popoldne pojedla en navaden jogurt. Pa nimam slabe vesti.

Pozdravček, Taška
Komaj čakam na OH večerjo.user posted image

clock-img

10.03.2006, 22:57

clock-img

Anonimen

Vse tok jamrate, o grehih, vključno z mano user posted image , naj povem, da sem danes popoldan delala kremšnite, pa nisem nobene pojedla. user posted image  Bom pa jutri, ja, jutri grešim, ker praznujemo dva RD skupaj, pa še za nedeljo si pustim kremšnito, ker mi pa po zakonu pripada! user posted image  Aja, večerjala sem pa sam banano. user posted image

clock-img

10.03.2006, 23:17

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

jaz sem pa začudo danes zdržala sem pa grešila včerej na sadni dan. PAcka nemarna sram naj me bo.
SKUTICA jaz sem tud že sita in komaj še zdržim. Tud jaz sem na eni lepi teži sedej in se mi ne ljubi več.
Smo pa že daleč in upam da bomo zdržale s skupnimi močmi še teh par dni.

Jutri bo pa pri nas spet težko ker momo tud mi RD ma mali 1 svečko tko da bo kar pestro. Upam da se bom kot gostiteljica tako zamotila da ne bom mela časa razmišlat o zreskih in torti, pa da mi bo dosti malo krompirka in zelenjave.

Aja a lahko eno neumno vprašanje. Res se mi ne da brskat-knjige pa ne najdem sem jo založila.

KAM SPADA ŠPINAČA?user posted image user posted image  SEJ JE NISMO JDL ŠE OD KAR HUJŠAM SAM ZDEJ PA MALI RES TEŽI ŽE PA TUD FIRBEC ME MATRA KAM SPDA(sory črke)



< Sporočilo je popravil mala maja -- 10.3.2006 23:20:07 >

clock-img

11.03.2006, 08:12

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja
KAM SPADA ŠPINAČA?user posted image user posted image  SEJ JE NISMO JDL ŠE OD KAR HUJŠAM SAM ZDEJ PA MALI RES TEŽI ŽE PA TUD FIRBEC ME MATRA KAM SPDA(sory črke)



Špinaća je zelenjava. user posted image
Sam če daš zraven mleko, je to B, pa pire4 krompir potem ne moreš zraven, razen če brez mleka narediš.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem