cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 62. DAN - SADJE

clock-img

05.03.2006, 07:08

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dobro jutro.
Veramem, da včeraj nobena ni pozabila večerjat. user posted image   Jaz nisem - kako pa bi lahko sladico spustila? user posted image  
Danes pa cel dan lahko izbiramo, katero sadje bomo jedle. Počasi že sovražim sadne dni, ki prihajajo na vikende (kuham le za druge, jaz pa zraven jem sadje user posted image ) A bom že preživela še ta mesec - saj veste - za lepoto je treba potrpet. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

05.03.2006, 07:27

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Pozabila večerjat? Ne se hecat.user posted image

Danes pa sadje in za kosilo obvezno v voku pripravljena zelenjava. Otroci pa dobijo kanelone s piščančjim mesom.

Tudi meni gredo na živce sadni dnevi na vikend - še posebej na tak dan kot je danes, ko sneži in ne moremo ven. Verjetno bomo šli na kopanje.

Lepo nedeljo!


_____________________________

lp

clock-img

05.03.2006, 07:54

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem po dolgem času (beri pa letih user posted image ) jedla kivi. Včasih sem jih imela ful rada, zdaj pa ga komaj dol spravim, ker me vse žgečka po grlu. Sem mislila 2 pojest, pa sem lahko samo enega. user posted image  

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

05.03.2006, 08:16

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





A da bi katera včerj pozabila večerjat. Mislim, da ne.

Danes pa se celo veselim sadnega dnev. Imam danes na jedilniku jagode, banane, pomaranče. S tehnico sva pa spet prijateljici.


clock-img

05.03.2006, 08:36

clock-img

paris

pencil-img

1304

Dobro jutro! Ma, bi blo še boljše, če ne bi bil danes sadni dan!user posted image Se tolažim, da bom uno piškavo kilco že še shujšala, al ne?user posted image
Danes sadje, pa sadje, pa še več sadja........bljak!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

05.03.2006, 09:35

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Lelaval, da bi pozabila pojesti večerjo katero čakam 4 dni!?! user posted image  Če ne bi bilo te večerje, ne vem koliko bi nas zdržalo na dieti. Jaz sigurno ne, ker sem prava sladkosnedka. Ja, saj zato sem pa sedaj tukaj.

Mi smo danes spet povabljeni na kosilo, tako da bom zamenjala nedeljo in ponedeljek, ker se ne mislim mučit. Danes bom imela B dan, jutri pa sadnega. Tako sedaj že uživam ob beli kavici.

clock-img

05.03.2006, 11:11

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Večerja? Včeraj? Le še spomin, smrk. Ni bila sladica, le kos pice, ki sem si jo spekla za kosilo. Trenutno sem zelo lačna, čeprav se nalivam s čajem. Laufat ravno zaradi tega nisem šla. Za kosilo bom juhco iz zelenjave, da bom lažje prebrodila vse skupaj.
Sem pa vesela, ker je tehtnica naenkrat pokazala kilo manj in se zdaj približujem 5 izgubljenim kilam.

Lep preostanek vikenda,

Damjana

clock-img

05.03.2006, 11:42

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja moja večerja je bila včeraj malo grešna - sem pojedla tud nekaj B, drugače pa res sladko - sem pa zato bila cel dan samo na sadju - brez kosila.
Danes pa spet sadje, še dobro, da ga imam tolk rada.

pozdravček

clock-img

05.03.2006, 14:27

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Lelaval: jaz na včerajšnjo večerjo nisem pozabla (joj, saj samo še ZA TO živimo in se mučimo s tole dieto, ane??? user posted image  user posted image  user posted image ), ampak sem bila prisiljena jo izpustit. Že dva dni me tak želodec muči, da ne vem kaj naredit. Mogoče sem kaki virus fasala. Upam, da je samo to. Lačna sem ko user posted image , ampak ko kaj pojem, mi pa začne slabo delat. Ne, in nisem user posted image , je pa hudo za crknit. Danes nisem mogla niti spat, od 2h pa do 5h sem hodila na wc, pa sem se šetala po stanovanju. Ma sem mogla zjutraj nadoknadit. In sem šele ob 12h jedla zajtrk, 250g jagod. Zdaj mi pa že spet malo kruli, a sem se odločla, da se bom držala malo nazaj danes, raje ko da ponoči spet ne bom spala... No, upam, da vas na taki prelepi dan nisem še jaz dodatno zamorila user posted image
Lepo nedeljo še naprej!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

05.03.2006, 17:15

clock-img

Anonimen

Sovražim jabolka, sovražim banane, sovražim kivi, sovražim pomaranče,... no, jagode ne sovražim. user posted image
Jedla bi neki druzga.............LAČNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

05.03.2006, 18:10

clock-img

Anonimen

HH, skuhaj si čaj, da malo zapolniš želodec.

clock-img

05.03.2006, 21:46

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dan preživela brez greha, čeprav sem zvečer, ko sem otrokom delala večerjo že v roki držala pariško. Pa kako je dišala.... A sem se uprla. Še dobr, ker sem se potem tehtala (sem otroke, pa me je 'firbec matral'), in me je skoraj kap. A je včerajšnja večerja (ki je normalno nisem izpustila user posted image ) toliko nanesla gor? user posted image user posted image user posted image

Ampak jutri pa mi pariška klobasa ne pobegne več iz rok. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

05.03.2006, 21:52

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Se oglašam za dva dni nazaj. Včeraj - vse Ok, tudi večerja ni bila količinsko hudo pretirana. Danes vse OK do osmih zvečer, potem sem pa pojedla par pistacij (kao suho sadje), no, pa so bile tako slane, da sem morala pojest nekaj sladkega, da sem skompenzirala tisto sol. 8 čokoladnih bonbonov iz Rustike (temna čokolada - ročno delo)+4 bajadere.

Klinc, kar je, je. Sicer se pa sploh ne sekiram tako zelo. Malo pa.

Jutri pa spet tako kot je treba - odločno!

Lp, Taška

clock-img

05.03.2006, 22:01

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Debeluška, a si še z nami, ali si se priključila bombam ali h kateri drugi dieti?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

05.03.2006, 23:14

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

HH, skuhaj si čaj, da malo zapolniš želodec.



Thanx, ampak saj je šlo brez greha. user posted image  Jutri bo že bolje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem