cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 61.DAN - OH

clock-img

04.03.2006, 07:37

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Včerajšnji dan je spet minil brez grehov.user posted image  Se mi je uspelo spravit nazaj na tirnice in upam da bo tako do konca.

Danes bom za kosilo imela spet makarončke s paradižnikovo omako ali pa s česnom in olivnim oljem. Pica brez sira me ne pritegne in sem raje brez. Za večerjo si bom pa najbrž krof kupila, saj ga nisem jedla že od torka (ko smo imele sadni dan).user posted image

clock-img

04.03.2006, 08:08

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Tudi moj včerajšnji dan je minil brez greha. Danes grem na pico v pizzerijo. Jedla bom seveda takšno, ki jo lahko, zvečer pa še ne vem točno. Mogoče palačinke.  


clock-img

04.03.2006, 09:12

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dobro jutro.
Včerajšnji dan je tudi pri meni minil brez grehov. - za K in V rižota z jurčki in zelena solata.
Danes pa sem že pojedla jabolko, za kosilo bodo testenine (najverjetneje s polivko, ker za ostale že imam omako - z mesekom), za večerjo pa je moj dragi že pripravil strjenko. Komaj čakam večera. user posted image

LepaD - dobrodošla. Po določenem času se ti teža ustavi (meni več ali manj že celo dieto stoji user posted image ), potem pa gre spet dol- tako pravijo hujšarice predhodnice.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

04.03.2006, 12:23

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, da se še jaz malo javim. Danes bom imela do večera bolj sadni kot OH dan - zvečer bom pa poleg sladice verjetno pojedla še kako malenkost na eni večerji kamor smo povabljeni.
No, kje se pa nahajate še ostale ODLOČNE? Ob sobotah se nas ponavadi najmanj javi. Mogoče pa poskušate izkoristit tele sončne žarke, ki se kažejo izza oblakov, kot sva jih tudi midva s tamalim - zdej je pa omagal in sem uspela prit za računalnik.

lep dan še naprej

clock-img

04.03.2006, 15:38

clock-img

paris

pencil-img

1304

Se vam tudi jaz javim po dolgem času! En cel teden sem bila brez računalnika, zato se nisem nič oglašala.
Do mojega cilja mi manjka še en kilogram, torej do zdaj -7kg! Upam, da mi uspe čim prej, saj, če povem po pravici, sem že malo naveličana diete!
Danes je itak moj najljubši dan OH, jess!

Do zmage z vago naprej!user posted image user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

04.03.2006, 18:43

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Za kosilo sem se napokala testenin in solate, sladico pa sem tudi že mazala. user posted image  Sem pospravila kar dobršen del šarlote (če pa je bila tako okusna user posted image ), pa še nekaj napolitank je bilo potrebno pospravit. user posted image
Jutri pa sadje.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

04.03.2006, 19:24

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Zmazala dva slastna domača krofa in 2 rebri črne čokolade - moje najljubše Suchardove.

Čaka me še orbitrek in trebušnjaki.


Lepo se imejte


_____________________________

lp

clock-img

04.03.2006, 19:35

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Tudi jaz sem za večerjo nameravala jesti krof, pa jih v trgovini niso več imeli.user posted image  Sem si pa potem kupila sirov burek za tolažbo. Sedaj pa me čaka še čokolada.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem