cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 48.DAN

clock-img

19.02.2006, 08:19

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Kaj še vse spite? Danes je OH dan. Za kosilo bo pica, za večerjo pa tortica.user posted image


clock-img

19.02.2006, 08:28

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jabolko za zajtrk sem že pospravila.user posted image
Za kosilo bom mlince (žal brez mesa), za večerjo pa seveda - SLADICA. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

19.02.2006, 08:47

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Za zajter jabolko
kosilo testenine z zelenjavno omako
za večerjo pa sladica

clock-img

19.02.2006, 09:13

clock-img

paris

pencil-img

1304

Dobro jutro Odločne!

Danes za zajtrk mandarine, kosilo pizza, večerja tortica!
Ljubim OH dneve, sam kaj ko je jutri spet sadje!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

19.02.2006, 13:57

clock-img

Pi-kica 1

pencil-img

1526

Pozdravljene!

Danes je bilo za zajtrk grozdje, za kosilo špageti in solata, za večerjo pa nič, ker sem včeraj en krof pojedla. user posted image

LP

Pi-kica

clock-img

19.02.2006, 14:11

clock-img

Anonimen

Jaz seme ravnokar tako napokala pizze in solate, da bom počila. Za zvečer me čaka ena zelo dobra tortica. Super tale dieta!user posted image

clock-img

19.02.2006, 15:14

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Danes za Z 2 jabolki, K sojini špageti z bučkino omako (njam, kako je blo dobro), za V pa krofi in čokolada.
Lepo nedeljo vsem še naprej!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

19.02.2006, 16:49

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Sem pekla pecivo in sem se ga že napokala tako, da bom počila. user posted image
Sem torej že pojedla večerjo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

19.02.2006, 21:22

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

oh lep pozdrav
jaz pa sem dopoldan prespala iz nočne službeuser posted image , pol sem zajtrkovala pico,pa zeleno solato pa špinačno juho, pol sem moja dva spravila na Rožnik.......dol smo pršli pa tako utrujeni kot iz Triglavauser posted image user posted image .....za prvi vzpon v letu, če odštejem sankanje je bilo kar v redu za triletnika ......pol smo imeli pa kavico s sosedami in niso mankali krofi ter rogljički z marmelado......zdej sem spet v službi sem pa pojedla hruško....ja tako je, če imaš zmešan dnevni red!Pol se pa čudim, če mi stoji...khmmm...da ne bo pomote predvem cagar na tehniciuser posted image user posted image user posted image .malo za šalo imejte se lepo se beremo, če ne prej pa v torek!!

clock-img

19.02.2006, 22:22

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz sem pa danes jedla tortico, ko sva jo s hčero spekli za njen 7. rojstni dan. Zelo lepo nama je uspela - naredili sva v obliki zajčka, hči jo je sama okrasila. Sicer je bila pa čokoladna z jagodno kremo in zelo njama.

Upam, da bo v torek vaga prijazna z mano.


_____________________________

lp

clock-img

19.02.2006, 22:36

clock-img

Anonimen

Danes sem jedla zelenjavno lazanjo, pa mi je še zdaj slabo po njej.

Ne vem, zakaj, ampak zadnje čase mi je res slabo in to nonstop. (Z izjemo tistih kosov kruha z maslom, tisto mi je bilo upravičeno slabo!). Mislite, da se mi razvija kakšna alergija ali kaj?

Niti do sladice mi ni...

clock-img

19.02.2006, 22:46

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Ej, Skutica, da te slučajno ni popadla tista slabost, ki po devetih mesecih mine, ko ti dajo v roke malo štruco? user posted image Menda je pri tej dieti to stranski učinek, jih je menda že dost odpadlo zarad tega.

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

19.02.2006, 22:54

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ej, Skutica, da te slučajno ni popadla tista slabost, ki po devetih mesecih mine, ko ti dajo v roke malo štruco? Menda je pri tej dieti to stranski učinek, jih je menda že dost odpadlo zarad tega.

 

Mel_a mogoče ima to,  ali pa je dobila ptičjo gripo. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

19.02.2006, 23:59

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Skutica, meni si tud sumljiva.user posted image  Sicer sem pa že napovedala, da Muki ne bo edina, torej?!?

Jaz sem danes za večerjo spet pretiravala, ampak zdaj sem itak že navajena na to, tako, da se mi to sploh ne zdi več tak greh, pač nažrem se sladkega, da mi je slabo in potem veselo čakam sadni dan in ga tudi brez problemov zdržim.
Današnje dobrote: polovica Wienetta sladoleda (čokoladnega), 1 krof in 5 čokoladnih mufnov. Ja, user posted image  sem, saj vem, ampka tko pač je.user posted image

Lp, Taška

clock-img

20.02.2006, 00:26

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Taška, a si kamela, da vse to spraviš vase? user posted image user posted image user posted image user posted image
Saj te ne obsojam, ker sem jaz ista. user posted image  Ko začnem jest sladko, se ne morem ustavit (ali pa se takrat, ko zmanjka - pod prisilo torej). user posted image

Jaz sem se že, ko sem pecivo delala,  najdla krema, tako, da potem nisem mogla dosti pojest, pa sem mislila, da me bo razneslo (kot fižolčka v knjigici user posted image ).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

20.02.2006, 07:35

clock-img

Anonimen

Fino, vidim, da nisem samo jaz (spet) pretiravala s sladico.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem