cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 47.DAN

clock-img

18.02.2006, 08:12

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Jutro punce
Včerajšnji dan je minil brez grehov, danes pa pride na vrsto riž z veliko zelenjave.

clock-img

18.02.2006, 08:57

clock-img

paris

pencil-img

1304

Dobro jutro Odločne!
Kavica je že popita, eno banano sem tudi že pojedla, ja za kosilo pa še ne vem kaj me bo pičilo! Mogoče prebranec?


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

18.02.2006, 09:24

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Dobro jutro. Danes pa bo za kosilo pražen krompir, omaka z zelenjavoin solata.


clock-img

18.02.2006, 13:18

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa danes hodila, smo mel en pohod, sicer počasi, ker je blo nekaj starejših zraven, pa vendar smo bli na terenu od 9ih do 13ih.
Pa pri nei hiši so nam ponudili orehovo potico, šefica je pa mela s sabo slano česnovo pecivo (mmmmmmmmmmmm), pa nisem nič vzela! Sem raje jabolko pojedla. Pa sem bla precej lačna!
Še enkrat sem dokazala, da sem res odločna! user posted image

clock-img

18.02.2006, 14:05

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz sem se ravnokar napapcala.Jedla sem riž z kitajsko omako z polno zelenjave,zraven pa zeleno solato.
Jaz pa že razmišljam o jutrišnji večerji in se je že veselim,ker se mi od včeraj nekaj sladkega lušta.Upam,da bom zdržala do jutri.
Zdaj pa grem na sprehod,ker je takšen lepi sonček.Lp

clock-img

18.02.2006, 15:32

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Jaz sem pa danes skuhala ričet brez mesa. Za možeka sem še posebej popekla dve svinjski reberci. Je bilo prav dobro. Sem pa skuhala toliko, da bo še za večerjo, pa še za v skrinjo.
Jutri pa pica in za večerjo krofi in čokolada. Njam njam, komaj čakam!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

18.02.2006, 15:56

clock-img

Anonimen

Ja, jaz sem tudi skuhala ričet in tudi toliko, da bo šel še v zmrzovalnik.user posted image  Ga je že kar nekaj notri.user posted image  Je pa fuuul dober.
Za jutri imam kupljeno testo za pizzo in jo kar komaj čakam, ker je že do poznega poletja nisem jedla. Pa najbolj putrasto torto, kar se jih da dobit - blejsko rezino.user posted image

clock-img

18.02.2006, 16:19

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Pozdravljene odločne.

Sem le uspela prit do računalnika, saj sem celo jutro 'letala okoli'. user posted image
Za Z sem pojedla 1 pomarančo, potem sem se pregrešila in spila 1 belo kavo (upam, da mi je dovoljeno, saj sem včeraj pila črno brez vsega), kosilo pa sem komaj zdaj pojedla - rižoto z jurčki in zeleno solato brez vsega. Za večero pa bom videla, če bom sploh še lačna, saj sem kosilo imela pozno (navadno jem med 12-13 uro), večerjo pa 17-18.
Sem pa tudi jaz že pri jutrijšnji večerji - a bi danes pekla pecivo in si ga prišparam malo (upam, da ga ne odkrijejo in pojejo user posted image ), ali pa v elementu naredim red in pospravim kekse in napolitanke.
A vmes je še jutrišnje kosilo - bi naredila pečeno kuro (beri ptičjo gripo user posted image ) in mlince (ker otroci mi tudi ne morejo vsake 4 dni jest pice user posted image ). Lahko jem samo mlince? Mislim, da bi jih pač namesto testenin jedla + solato.

clock-img

18.02.2006, 16:43

clock-img

rikica

pencil-img

294

Lelaval -jaz mislim,da lahko jutri komot ješ mlince.Dobro idejo si mi dala,mislim da jih bom tudi jaz.

clock-img

18.02.2006, 17:13

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Jaz pa repo s krompirjem. Jutri testenine. Verjetno.

clock-img

18.02.2006, 17:44

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Hoj!
Danes sem zajtrk spustila, ker smo tekali po trgovinah in sem čisto pozabila. Kosilo pečen krompir, zraven korenček+grah na čebuli, solata. Večerja še ne vem.

Zdajle pa pečem bananino-čokoladne mufne - diši za znoret. Dobimo en obisk, upam, da bo še kakšen ostal za jutrišnjo večerjo.

Lp, Taška

clock-img

18.02.2006, 18:17

clock-img

Anonimen

Joj, Taška, škoda, a maš že novo tipkovnico? Se ne bomo več smejalnc? user posted image

clock-img

18.02.2006, 21:01

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

ja lep pozdrav odločene............a veste sedaj , ko malo bolj po trgovini gledam se mi je pa zluštalo kitajske hrane........jaz bi jedla praženo zelenjavo, pa sojine kalčke s sojino omako...pa mogoče še kaj .........no najbolj enostavno, da grem v kitajsko restavracijo ampak sanjam, da bi si to kar doma nardila.sej ne mora biti cela znanost ali kaj??..........a mi lahko da katera navodila in recept
.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem