cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 34.DAN

  
clock-img

05.02.2006, 09:58

clock-img

mammy26

pencil-img

634

Danes, pa jaz začnem!

Beljakovine in beljakovine

Za zajtrk kot ponavadi, sadje
Kosilo: dve rezini sira, kos polnozrnatega kruha, solatika, juhica.

Kaj pa ve? Ste že izbrale svoj jedilnik za danes?

pa pa

clock-img

05.02.2006, 10:02

clock-img

paris

pencil-img

1304

Ja mammy, za dve minuti si me prehitela!

Jaz še ne vem točno, kaj bo, mogoče kitajska, ki jo imam zelo rada!


< Sporočilo je popravil paris -- 5.2.2006 10:05:39 >


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

05.02.2006, 10:04

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Jaz bom danes tudi sir, pa solato pa govejo juhco. Za večerjo tudi sirček. Komaj čakam, imam brie, 2 vrsti dimljenega sira in masdamer.

Se nisem nič javila ene 2 dni, smo bili precej leteči. Sem pa bila pridna. user posted image

clock-img

05.02.2006, 10:16

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Jaz bom danes meseka, ampak še ne vem kakšnega,ker gremo k tašči na kosilo. Javim kasneje. Zvečer bo pa kar hrenovka,ker ne bo šanse, da bi jedla isto kot za kosilo.


clock-img

05.02.2006, 10:54

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Evo punce, da se mal javim.
Včeraj smo mel cel dan tako gužvo, da sem uspela pojest 2 suhi slivi namočeni v vodo in 5 ugrizov melone - skratka to je bil bolj vodni kot sadni dan. Zvečer smo bli pa na enem RD, kjer je blo hrane ogromno (jasno), pa taki lepi dišeči sveži krofi - ampak se nisem dala, nisem nobene stvari niti probala.
Danes pa brstični ohrovt s sirom.

pozdravček

clock-img

05.02.2006, 11:05

clock-img

Anonimen

Nič ni bilo časa za RR.

Danes bom jedla čevapčiče za kosilo in večerjo.

Ampak včeraj pa nisem zdržala sadnega dne. Moj je spekel francoske rogljičke, pa sem kar planila na njih. Pojedla sem  - ne samo enega, pač pa 4 in to precej velike.

Finta je v tem, da sem se potem še dobro počutila. Vseeno mi je bilo, danes pa mi je žal. In da bo merica popolna, sem spila še kozarec mleka.user posted image

Joj, kar strah me je že, da začenjam popuščat in da bo tako vsak dan. Moram postati malo bolj odločna. Kile kar stojijo, saj ni čuda, če pa take stvari počnem...

Skregajte me, ker sem potem malo bolj pridna in se nekaj časa držim diete. Škoda bi bilo, da bi zdaj odnehala, ko sem šla dol že za 7,5 kg in sem ravno na pol poti. Manjka mi motivacije. 

clock-img

05.02.2006, 11:25

clock-img

paris

pencil-img

1304

Skutica, packa požrešna, ki dela lušte drugim!user posted image Se hecam, da ne boš zamerila!
Kar je, je! Boš pa v bodoče bolj pridna a ne? A ni škoda popustit, pa tako lepo ti gre? Samo še pol moraš dol dat, pa boš tako vitka kot že dolgo ne! Ti samo pomisli, kako dobro ti bodo kavbojke na riti stale, pa une krasne kopalke, ki so ti ble že zmeraj všeč?? Pa druge babnice ti bodo fouš, pa te bodo spraševale, ja kolk si pa ti shujšala, dej povej kako- blagor tebi! Pa sama sebi boš tako lepa- saj to je itak najbolj pomembno! Tako dobro se boš počutila, ker si zmogla!! Kot, da si svetovna prvakinja!

A maš dost Skutica, če ne, ti pa še kaj napišem!!!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

05.02.2006, 12:17

clock-img

Anonimen

Hvala Paris. Je dovolj, mi je že nerodno.

Se bom poboljšala. Obljubim.user posted image

clock-img

05.02.2006, 12:34

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ja,.... mene je prav sram, a vem,.... da moram priznat : VČERAJ SEM CEL DAN GREŠILA. Od sadja sem pojedla le 1/2 jabolka za zajtrk, potem pa torto, pa klobase, pa torto,....., pa vino seveda. Danes pa sem zopet za zajtrk jedla torto. .... (če pa sem naredila tako dobro, kot še nikoli v življenju) Bom v nadaljevanju dneva ostala pri sadju.... Mi je kar hudo, ko pomislim na torek in vaganje...user posted image

Tako - jaz sem se spovedala, (in mi je lažje), ve pa mi dajte pokoro.

clock-img

05.02.2006, 12:57

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Ojla punce
Danes se vam spet malo oglašam. Danes smo že po kosilu in smo imeli mesek in zelenjavo, ostali pa še krompir. A ne morem verjeti, da mi danes ta hrana sploh ni teknila, čeprav sem najprej mislila da bom kar sama vse pojedla, tako sem bila že lačna, pa to ni bilo tako.
Še dobro, drugače bi me še razneslouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.02.2006, 18:41

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Tud jaz imam grehe na grbi. 1 medenjak, 1 košček čokolade in pol koščka pite. Težko je nekaj pečt za obiske, pol pa nič od nič probat. Pismo rosno, da sem lepše zdežala vodni dan kot pa beljakovinskega??? Pa sitna sem za pop.... sama sebi, vse mi gre na živce do plafona, obiski, dec, otok, tudi ta dieta.

clock-img

05.02.2006, 18:49

clock-img

Anonimen

No, glede na to, da se včeraj nisem javila, naj povem, da je sadni dan minil OK, brez grehov. Pa tudi današnji B dan. Povečerjala sem že, sem sita.
Jutri bom najbrž spet pomfri, pa rdeče zelje še mam. Zdej grem pa torto delat, za prijateljico, ki se je po 6 mesecih vrnila s Kitajske. Dokončana bo sicer šele jutri, danes samo biskvit spečem, jutri pa ne vem, če jo nom mal....al bom zdržala do torka? user posted image

clock-img

05.02.2006, 19:08

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Da javim kaj sem danes pojedla. Za kosilo sem imela faširano meso + cvetačo, za večerjo pa, kot sem napisala, hrenovko.


clock-img

05.02.2006, 19:26

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Jaz sem si pa danes pripravila brstični ohrovt potresen s sirom in zapečen v mikrovalovki - zelo fajn.
Za večerjo pa nič, ker sem se jo čist odvadla jest, pojem jo edino na OH dan, pa bolj zato, da me za sladko nebi popadlo na kak drug dan.
Mi pa sploh ni problem kaj pečt al pa kuhat - me nič ne premami (no vsaj doslej me ni).
Upam, da mi bo tehtnica še naprej naklonjena kot doslej.

pozdravček

clock-img

05.02.2006, 19:50

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Moj dan: za Z jabolka, za K sir, solata in malo zelenjavne juhice (ki je ostala od včeraj), za V pa toast s sirom in kuhana zelenjava.
Za jutri pa že rezmišljam kaj bi... najbrž po padla kar porova rižotka s solato, za večerjo pa mogoče rižev narastek... user posted image user posted image user posted image Kaj, saj je riž!!!
Ne, ne, bo najbrž kar riž s paradižnikovo omakco z baziliko Barilla. Pa še malo zelenjave.

Hothien: itak, da boš zdržala do torka! Si preživela že hujše reči, kaj je pa tebi zdržat še slabih 48 ur? Hehe, sej vem, da boš brez problema zdržala, ma ko boš pa lih pekla sladko...

Meni ni problem, vedno pečem, kuham, za obiske, za malega, pa naredim vse od oka (brez poskusit) pa niti pomislim ne, da bi pa mogoče ne blo fino. In res, pol se to tud vidi, nikoli ne ostane. Zadnjič sem pekla hruškovo pito na Š dan in sem zaman upala, da bo pa do OH dneva mogoče ostal kak košček. Zdaj si pač preventivno odrežem en kos in ga nekam skrijem, da ga "termiti" ne dobijo user posted image


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

05.02.2006, 20:31

clock-img

Anonimen

Evo mene. Vse po reglcih.user posted image

clock-img

05.02.2006, 20:40

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Evo mene, punce. Meni je minil najbolj grešni teden v življenju user posted image . Sem ves vikend grešila. Sploh ne vem, kaj še iščem na tem forumu. Čisto sem zabluzila, čisto.... Včeraj sem do večera stradala na sadju, potem si je moj mož prinesel pico in sem pojedla dva kosa pice. Danes za zajtrik sploh nisem bila lačna in sem pojedla po sili eno jabolko, potem pa mi je želodec začel delat in sem pojedla malo belega kruha , potem sem za kosilo delala postrvi, možu in mali zraven krompir, seveda sem ga malo probala user posted image , pa zdaj eno pest smokija ravno meljem, pa še čokolado sem eno kocko, mislim, sploh ne vem, če se mi splača še blamirat tukaj. Do prejšnjega petka sem se skoraj brez vsakega greha vzdržala, ko pa enkrat popustiš, pa popuščaš vsak dan malo....ej, to ni za verjet. V bistvu sem to jaz......pa sem mislila, da mi bo skupaj z vami uspelo. Res sem razočarana, totalno in sploh sem spet popušila ( oprostite na izrazu). Da me je to tako zelo prizadelo, so mi povedale tudi moje sanje, saj zmeraj, ko sem v krizi sanjam, da imam popravne izpite ( kriza iz mojega srednješolskega obdobja). Ja, ko sanjam popravce, sem res v krizi.......


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

05.02.2006, 20:48

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Dober večer, drage odločne.
Moje poročilo: včeraj pridna (sadje), danes pridna (pridna po mojih pravilih, to je kosilo malo ribe, večerja sir).

Sem pa ugotovila nekaj, takole ko vas berem, recimo Pupa25, košček čokolade, košček peciva ali 1 medenjak. Evo, tako grešenje pri meni sploh ne pride v poštev, se preveč poznam, če bi začela, bi šla do konca. Kamor gre bik, naj gre še štrik in bi se nažrla sladkega, da bi mi bilo slabo.
Tako sem v bistvu vedno brez greha, ampak vse nadoknadim pri OH večerji (zdajle že 3x pa mislim nadaljevat tako), takrat ni meje in pojem kolikor mi paše in mi je na koncu dejansko malo slabo od čokolade. Ampak taka luštna slabost je to. user posted image Začuda (in na srečo) vaga nič ne protestira.user posted image  Zaenkrat.user posted image

Pozdravček, Taška

clock-img

05.02.2006, 21:02

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Taška - to si dobro napisala - ko začnem grešit, ne neham - jaz sem isti grešnik. user posted image  Ali sploh nič, ali pa se ne ustavim, dokler me ne raznese. user posted image

Muki, ta viken se obe blamirama na tem forumu.
Sem celo soboto grešila in sem si rekla, da bom danes za kazen imela sadni dan, a sem spet zabluzila že zjutraj s torto. user posted image

Jutri pa je nov dan in grem dalje po pravilih. Častna Titova.user posted image
Samo študiram, ali naj si zadanem za jutri sadni dan (ki sem ga mislila imet danes, a sem zraven sadja zmazala  še vse drugo), ali pa normalno naprej? Kaj pravite?

Aja, pa čestitke vsem user posted image , ki ta vikend niste  grešile.

clock-img

05.02.2006, 21:10

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Oj, Muki, ko sem pisala svoje sporočilo, tvojega še nisem videla. Ja, točno tako je, ko enkrat začneš popuščat, je hudič. Pri meni bi bilo isto, vem, se poznam.

Hudo mi je zate, ker vem da si zdajle ful razočarana sama nad sabo in jezna sama nase. Ampak (tole si verjetno že slišala, pa vseeno, ravno paše sem zraven): Veličina človeka ni v tem, da nikoli ne pade, temveč, da vsakič ko pade, tudi vstane.
Torej: zdajle zmelji do konca tist smoki, pa pojej še čokolado, jutri pa je ponedeljek, konec vikenda, nov začetek tedna, nov začetek zate, tehtnica te bo v torek najbrž kaznovala, pa kaj, saj je prav da te. Ti pa ji pokaži zobe, pa pojdi z nami naprej. Pred nami sta še 2 skupna meseca, tako da tud približno še ni nič izgubljeno. Pomlad bomo dočakale ODLOČNO VITKE!!! S tabo vred.

Črne misli stran, pa čimvečkrat pridi pojamrat na tele forum, ko te grabi kriza, pomaga, zagotovo! Ne daj se! Nič še ni izgubljeno.

Lp, Taška

clock-img

05.02.2006, 21:12

clock-img

muki1

pencil-img

7193

lelaval, Tito je mrtev user posted image .
Eh, ne se s sadnim, itak je spet v sredo, preveč bosta skupaj, pa bo spet kriza, ki kar kliče po grehih.
Nič, jaz sem se tudi odločila, da bom še naprej odločna in juti jem riž. Rezulatatov na tehtnici verjetno ne bo vzpodbudnih, ampak....še slabih 10 dni in smo na polovici user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

05.02.2006, 21:15

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Lelaval, normalno naprej, jasno! Ne spet sadni dan, da ne boš spet zmazala zraven še vse drugo!user posted image

clock-img

05.02.2006, 21:17

clock-img

muki1

pencil-img

7193

No Taška, timinga nimava usklajenega, zdaj sem spet jaz pisala in nisem videla tvojega sporočila.
Hvala ti iz srca za te besede. Si me prebrala, ja.....do pikice, ampak si tak lepo napisala, da so mi kar solze stopile v oči....res ne vem kaj mi je, mater....če jutri ne dobim user posted image  grem po CB.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

05.02.2006, 21:48

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pa sem nazaj, punce. Zadnjič sem se javila v petek popoldan in naj vam povem, kako so mi šli tile dnevi.

V petek sem bila do praznovanja pridna na sadju kot sem planirala (brez meni ljubih testenin za kosilo user posted image ) in tako sem zvečer tam pač jedla kar je bilo. Malo piščanca, francoske in košček torte. Res nisem pretiravala v količinah in sem bila zelo zadovoljna, ker sem se uspela kontrolirat.

Najbolj me je bilo strah, kako bom pri mojih speljala sadni dan. Na mojo srečo je bil dan zelo uspešen. Pojedla sem 1 jabolko, 2 banani in 1 hruško. Smo bili cel dan naokrog in nisem imela niti časa jesti. Zvečer, ko pa je ura za hrano že prepozna (za nas na dieti seveda), pa sem se tudi uspešno upirala skušnjavam.

Za danes pa niti nisem pričakovala problemov, saj je bil mesek!!! Sem pa komaj čakala, da si zjutraj privoščim belo kabo. Mmmmmmm, kako sem uživala. Za kosilo sem jedla mesno štruco in radič, za večerjo pa spet mesno štruco in zraven rdečo peso. Mi je tašča ponujala domačo pico, pa sem ODLOČNO rekla ne!user posted image user posted image user posted image

Tako, to je moje poročilo in upam da bom za vso to vztrajnost nagrajena v torek ko se zvagam. In seveda vse ostale hujšarce tudi.

Pa še malo za grešnice tega vikenda. Tudi jaz sem že imela tak vikend, ko pred mano ni bila varna nobena hrana. Mislim da je bilo to 2 tedna nazaj. Takrat sem se v ponedeljek kaznovala s sadnim dnem (uspešno) in sedaj sem spet pridna. Tudi vas bo to minilo. Kakšna kriza pride, to je čisto normalno. Ne smete pa obupat in se kar vdat, da vam ne bo uspelo. BO VAM USPELO, VSEM NAM BO USPELO. In za to smo tudi tu, da pohvalimo, da pomagamo. Danes imatežave ena, jutri druga. Samo zbrati se je treba in pridno naprej.

clock-img

05.02.2006, 21:51

clock-img

muki1

pencil-img

7193

user posted image  Hvala in bravo zate.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem