cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 27.DAN

clock-img

29.01.2006, 08:09

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Dobro jutro. Kje ste vse? Danes pa za spremembo ne bo pice, ampak široki rezanci in čebulna omaka. Čudna kombinacija, pa kaj.user posted image


clock-img

29.01.2006, 08:31

clock-img

čopek

pencil-img

70

Čao!
Tudi jaz se še odločam med pico in širokimi rezanci na drobtincah. Pa mislim vseeno , da bo pica, ker se je bolj  najem.
Zvečer pa palačinke, ker me moji že cel teden hecajo naj jih spečem- to bo veselje.

lp čopek

clock-img

29.01.2006, 09:42

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Špageti s pestom.

Kile še vedno stojijo. Kap. Posledica vinskega greha v petek je še tu.

clock-img

29.01.2006, 09:57

clock-img

Anonimen

Definitivno pizza in zvečer palačinke.
Sem pa jezna, ker je danes kg več kot predvčerajšnjim (včeraj se nisem tehtala).

clock-img

29.01.2006, 10:21

clock-img

paris

pencil-img

1304

Dobro jutro Odločne!
Danes sem tko lena, da ni za povedat. Zajtrkovala sem mandarine, za kosilo bom pizzo, za večerjo pa tortico- jesss!!!

A unga veste: Gresta dve polnozrnati žemljici po pločniku, ko na drugi strani ceste zagledata pizzo in se obregneta:" Poglej jo kako je našminkana kuuser posted image a!"user posted image user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

29.01.2006, 10:47

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

IZVIRNO SPOROČILO: pupa25

Špageti s pestom.



Kolikor jaz vem je v pesto omaki sir (parmezan) in ni primerna za dieto. Če pa imaš drugačen recept pa kar.

< Sporočilo je popravil tejčica -- 29.1.2006 10:48:43 >

clock-img

29.01.2006, 10:53

clock-img

Anonimen

Tudi pinjole verjetno ne spadajo zraven.

clock-img

29.01.2006, 10:57

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz sem za zajtrk pojedla 1 jabolko, za kosilo pa še ne vem kako bo. Smo povabljeni in sigurno ne bodo na jedilniku testenine oz. pica. Upam da ne bom samo na zelenjavi. Če bo tako se bom malo pregrešila in bo najbrž kakšen krompirček romal v usta. Za večerjo pa sem ravnokar dala v pečico Pecivo na suho.

Punce, danes se ne preveč "šparat" pri hrani, saj bosta naslednje dva dneva zelooooo skromna.

clock-img

29.01.2006, 11:11

clock-img

hanita

pencil-img

257

Ejla.
Kili trmasto stojijo, se ne premakne ma niti za gram navzdol.  Po eni strani si želim vodni dan, po drugi se ga bojim,ker se mi zdi, da ne bom zdržala.

Še nikoli nisem bila brez jest cel dan, razen ko sem držala post s sirupom Madal bal, takrat nisem jedla 7 dni in sem se prav fajn počutla. No prva dva dni je bla bolj kriza, sem se zbujala ponoči in nisem mogla spat,ampak potem pa prav čudno kako nisi lačen. Ampak samo voda nima v sebi prav ničuser posted image user posted image user posted image user posted image .

No,kosilo pašta, ne vem še s čim in večerja, mmljam:profiteroliuser posted image user posted image user posted image user posted image ,komaj čakam, upam samo da jih bodo imeli. Samo ne vem,če se bom lahko ustavila pri dveh.user posted image user posted image user posted image user posted image

Leleval,muki1, kaj pa vaši kili. No pupa25 je že povedala da stojijo.

clock-img

29.01.2006, 11:16

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Pri meni bo pa danes pica in zvečer kos češnjevega zavitka. Mi pa kile tud nočejo več nikamor - celo 20 dag  je šlo gor, tko da mam v bistvu več kot v torek. No sicer vem, da pri vsaki dieti se vmes kile ustavjo, sam upam, da ne bo predolgo trajalo.

pozdravček

clock-img

29.01.2006, 11:40

clock-img

Anonimen

Danes bo pica, in glede na to, da se mi je včeraj tisti nesrečni krompirček tako grdo zapekel (beri: zažgal), ga nočem nikoli več jest. V nobeni obliki. Fuj, je bil ogaben.

Zvečer pa viennetta... njami! Zdaj pa mi razložite, kako naj pojem tri kepice tega sladoleda? user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.01.2006, 11:47

clock-img

mammy26

pencil-img

634

joj, tako malo sem grešila, da se vam nisem niti upala javiti. Posledica tega je, da sem še kar na -3 kg.

No kvečemu, itaq je čez dva dni vodni dan, pa se mi bo upam vsaj tam malo obrestovalo.

Verjetno bo pa danes zelo minimalen košček pizze... pa ogromno vode... potem pa konec.

Z novim beljakovinskim dnem 30. dan, pa sem bom spet trudila držati, da spravim še teh 4kg dol.

Lp

< Sporočilo je popravil mammy26 -- 29.1.2006 11:49:06 >

clock-img

29.01.2006, 12:16

clock-img

Anonimen

Jaz sem danes zajtrkovala tri suhe marelice.
Za koslilo mi mami peče česnovo slano pecivo, za večerjo pa bi... glede na to, da baje lahko jemo karkoli, ena je enrat rekla tud sendvič, ... bi jaz jedla veliko mešano solato (z vsem možnim on jogurtnim prelivom) in kruhke s sirčkom zraven.
Najbrž je res vseen na kak način se greši ali s ful sladkim in mastnim ali pa tko, z mešano solato. Bom še vidla.
S tehtnico sem pa ful zadovoljna, s tem, da par dni res ni blo apetita, včeraj spet nisem večerjala.

clock-img

29.01.2006, 16:41

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Živjo!
Pozdravček vsem. Jaz sem danes jedla špagete s preprosto omako: na olivnem olju sem malo popražila česen in dodala peteršilj. Simpl, dobr!

Ampak za večerjo, ha, to pa bo greh! Prejle sem v temu usranemu vremenu in megli se oblekla in šla ven, do slaščičarne in si kupila Sacher torto. Zraven imam namen pojesti še 1-2 kepice čokoladnega sladoleda. Ja, tako, in to zanalašč, da si nabijem slabo vest, da bom lažje zdržala vodni dan. Tako pač moja pamet funkcionira. Bom vsaj vedela zakaj imam vodni dan, da ne bo kar za brezveze.
Saj vem, da me ne razumeteuser posted image

Lp, Taška

clock-img

29.01.2006, 16:41

clock-img

tadejaa

pencil-img

121

Danes je eden izmed boljših dni, ker si pač lahko
privoščim svoje najljubše: testenine in sladoled user posted image .

Kaj bo pa jutri in pojutrišnjem si pa sploh ne
predstavljam. Upam, da se bomo v torek vse skupaj
pred računalnikom tolažile in odštevale ure user posted image .
Mogoče pa sploh ne bo tako hudo.

Lepo nedeljo še naprej!

clock-img

29.01.2006, 16:52

clock-img

rikica

pencil-img

294

Ojla!Da še jaz malo poročam.Ta teden sem bila zelo pridna,edino včeraj sem bila na obisku in sem jedla narezekuser posted image user posted image ,saj ne veliko,ampak grešila sem.Sem pa si porcije bistveno zmanjšala ta teden,da bom videla če bo šlo kaj več dol kot ena kila.
Teh dveh dnevov,ki prihajata se pa res nič ne veselim.Ampak bomo že preživele ne?Saj smo odločne.Danes sem jedla peresnike z paradižnikovo omako.Za večerjo pa še ne vem kaj bom.
Komaj čakam torek,da vidim stanje na vagi.Upam,da ne bom razočarana.Uživajte!

clock-img

29.01.2006, 18:51

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

haj,
da vas malo pozdravim,da se moralno pripravim za jutrišnji dan.user posted image sem hotela danes zjutraj temo odprt pa ne zgleda, da sem vedno prvauser posted image ! saj se vam jaz tudi lahko izpovem, da malo grešim že malo vsak danuser posted image . ampak sem se sedaj odločila, da po vodnem dnevu začnem zopet čisto resno...........nobenmu povedat v službi sem zlezla iz M uniforme vS.......to pa tudi ni tako slabo....se beremo utri pa veliko sadni užitkov vam želim.
lp
andreja

clock-img

29.01.2006, 19:33

clock-img

Anonimen

da se še jaz javim.. danes za zajtrk ena bela kava (greh) in 1,5 litra vode.. za kosilo testenine z drobtinami, za večerjo pa 1 kos jabolčnega zavitka, 2 kapučinota in en muffin...

jutri pa upam, da bo šlo cel dan s sadjem in zelenjavo.. na vodni dan, pa uf.... ne vem kako bo..user posted image  mogoče bo vseeno kakšen košček sadja..

aja, glede kil je pa tko.. v zadnjih dneh je šla ena kila dol, vse skupaj -5 kg..

povejte, tiste ki ste že hujšale- kdaj vam je šlo največ dol?? jaz gledam da dieta traja 3 mesece. 1 mesec je skoraj za nami,  rezultat je -5 kg.. a bo šlo druga dva meseca tud tako?? koliko ste ve zgubile (vsak mesec posebej?)user posted image

clock-img

29.01.2006, 19:55

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Imam mlečno in jajčno dieto. Pomagajte, kaj naj jem za sladico?

clock-img

29.01.2006, 20:38

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

No, da se še jaz malo javim. Za kosilo je bila zelenjavna pica (so jo na mojo izrecno željo spekli na rojstem dnevu, ostali pa so imeli ribjo pojedino... joj, kok so tiste ribe dišale user posted image ), za večerjo pa rezina jabolčnega zavitka s skuto, pa en mali buhteljček z marmelado, pa ena magdalenica, 5 čokolatinov iz sladkarnice Cukrček (njam!!!) in reberce črne čokolade od Mannerja. Sej vem, da je dosti, ma sem ubrala eno podobno taktiko kot taška30... zdaj komaj čakam sadni dan jutri in mogoče mi bo kljub vsemu uspel tud tisti user posted image vodni dan.

Zdaj pa vprašanje: na vodni dan se pije izključno vodo al je lahko to tud kak nesladkan zeliščni/sadni čajček (za pogret želodček)? al bina, Splišni, anyone???






_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

29.01.2006, 21:11

clock-img

Anonimen

Mislim, da lahko komot piješ čaje. Jaz jih vsak dan - šipek, hibiskus, zeleni ali črni, pa tudi sadnega.
Tudi vodo z limono si lahko privoščiš.
Bi napisala, da si lahko privoščiš tudi tiste light pijače, ki nimajo kalorij, pa ne bom, ker to ni ravno zdravo. Čeprav jaz spijem kak kozarec CC na dan. user posted image
Pravzaprav si dneva brez vročega čaja ne znam predstavljati. Si grem čez par minut pripravit enega, da me malo ogreje.

clock-img

29.01.2006, 21:37

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No, da se še jaz javim.
Danes sem jutranje sadje kar preskočila (beri:pozabila), za kosilo je bila pica(s čebulo, melancani, gobicami), za večerjo pa kos češnjevega zavitka in 1 kinder čokoladica + rebro jedilne čokolade. No tista kinder čokolada je mimogrede padla, ko sem eno pofutrala našemu  devetmesečniku, pa mi je blo pol kr mal žal, ampak je bil pa kos štrudla na srečo manjši.
Komaj čakam jutrišnji in naslednji dan, da vidim - kot marsikatera druga, če ju bom uspešno prestala.

pozdravček

clock-img

29.01.2006, 21:46

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Ta vikend sem grešila - in to čisto načrtno. Včeraj je bil pač na sporedu grešni namesto škrobni dan. Raje ne bom napisala, kaj vse sem pojedla. Me prav zanima, kja bo v torek rekla tehtnica.

Sicer pa sem danes jedla makarone s papriko, porom in gobami, za večerjo pa majhen košček jabolčnega zavitka.


_____________________________

lp

clock-img

29.01.2006, 22:43

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Danes meni črna pika. Pri kosilu na jedilnik nisem imela nobenega vpliva ker smo bili povabljeni drugam. Sem pojedla malo krompiraj in solato, torej Š obrok namesto OH. No, vsaj ločevala sem. Pri sladici sem ga pa sama polomila. Ker je bilo kosilo zgodaj, je bila potem tudi večerja prej kot običajno. Me je pa par ur po večerji spet sladkosnednost napadla in sem pojedla še eno porcijo sladice.user posted image  Jutri in v torek bo potrebno več kontrole!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem