cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE 18. DAN

  
clock-img

20.01.2006, 08:03

clock-img

lelaval

pencil-img

7882





Dobro jutro! A vse še spite?

No, jaz sem svoj zajtrk že pospravila - banano, sedaj pa sem na kavi - sem se že navadila na turško kavo brez vsega.

Za kosilo razmišljam o pasulju (brez mesa) - sem že dobila zeleno luč, da lahko.
Imate še kakšne ideje za kosilo?


clock-img

20.01.2006, 08:09

clock-img

hanita

pencil-img

257

Dobro jutro, končno, dva dni me ni  blo, nisem mela časa.

Je minilo še kar ok, sadni dan brez grehov, včeraj pa, prišla M in me je obšla sladkorna kriza, tako , da sem mogla dva kvadratka črne čokolade. user posted image user posted image user posted image

Leleval, kako grejo kili. Meni se nekaj premika, sicer ne ne vem kako hitro, zdej čakam, da prevesi vaga pod 55 in takrat se mi bo zdelo, da sem že blizu cilja.

Danes pa verjetno repa s krompirjem.

clock-img

20.01.2006, 08:46

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Jutro.
Jaz sem dve banani pozajtrkovala. Včeraj zvečer sem si spet neko fižolovo čorbico za danes pripravila. Komaj čakam da bo 12.00, da jo bom pojedla.
Kile mi pa ful nihajo. Ena kila se mi sprehaja gore dole, tak da sem še vedno na -2,7 do -3,0 kg in se čudim enim, ki so že 5 ali celo 6 kil sklestile.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

20.01.2006, 08:48

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Dobro jutro. Jaz pa še ne vem kaj bi danes jedla. Zvečer se štajerke dobimo v kitajski in bom verjetno riž in solato, mogoče zelenjavni krožnik. Samo bodo verjetno količine malo večje kot bi lahko bile. ne vem, ali bi kosilo izpustila in potem imela ob 17. uri kosilo + večerjo, do 17. ure pa kar na sadju? Kaj mislite?


clock-img

20.01.2006, 08:56

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz sem pojedla eno ppomarančo zdaj za zajtrk.Za kosilo pa si bom naredila isto kot prejšnjič je bilo zelo dobro.Krompir narežem na kolobarje,ga dam v pekač,gor položim bučke na katere dam vegeto,peteršilj in česen v prahu.Na vrh pa še čebulo.Zraven pa zeleno solato.
Zdaj pa se odpravljam na sistematskiga imava z user posted image ,potem pa še avto registrirat.Spet bo prazna denarnicauser posted image user posted image .
Lep dan vam želim,samo 68 dni šeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

20.01.2006, 09:12

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Hanita, jaz sem v ponedeljek že imela 55, 6 kg in bila ful vesela, potem pa zopet kila gor in sem  user posted image . Pa nič nisem grešila - to me še najbolj žre. Tako, da sem spet na istem. user posted image
No, upam, da bo v torek le pristala vaga na 55.

Sem pa si kupila dvojne kavbojke številko manjše (že decembra) in takrat mi gumb ni šel zapret, zdaj pa že. user posted image  To pa mislim, da je tudi nekaj (špehec se topi user posted image ) user posted image .

Očitno bi si morale bi si kontrolirat tudi zmanjševanje cm v pasu, ne samo kile. user posted image

clock-img

20.01.2006, 09:21

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ja, to bi bila pametna ideja, da bi se merile v pasu itd. in potem videle, koliko cm bi izgubile.
No, jaz sem se odločila, da vseeno ne bom imela vsak drugi dan sadni, pač pa se bom normalno držala diete. Saj se res spomnim, da sem večkrat hujšala in me je zaradi strogega režima rado zvilo.

Uh, ženske, 55 kg - jaz jih nikoli ne bom imela tolk.
Zanima pa me, a kaj telovadite ob dieti?

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

20.01.2006, 09:47

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaH

Dobro jutro. Jaz pa še ne vem kaj bi danes jedla. Zvečer se štajerke dobimo v kitajski in bom verjetno riž in solato, mogoče zelenjavni krožnik. Samo bodo verjetno količine malo večje kot bi lahko bile. ne vem, ali bi kosilo izpustila in potem imela ob 17. uri kosilo + večerjo, do 17. ure pa kar na sadju? Kaj mislite?




Neee, Mojca, ti sikar malo privošči. Jaz nisem pazila na količino, pa sem kar pošteno shujšala.

clock-img

20.01.2006, 10:12

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Lep pozdrav še od mene.

Zjutraj 2 hruški, kosilo in večerja bosta pa integralni riž, dušen na čebuli, s šampinjoni, porom in rdečo papriko, pa solatka.
A jaz prav razmišljam: se na  Š dan lahko jejo tudi ostala "žita" - prosena kaša, ajdova kaša, ješprenj, kuhani na vodi ali kot rižota?

Kile so šle spet malček malček nazaj dol. Hvala  vsem za podporo. user posted image

clock-img

20.01.2006, 10:27

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Pupa 25, bi rekla, da kar prav razmišljaš. Si mi dala idejo za ajdovo kašo z gobicami. Mmmmmmmmm

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

20.01.2006, 10:35

clock-img

KIKI*

pencil-img

151

Živjo še jaz,...
jaz imam sicer dugačno dieto, ampak da povem-včeraj za zajtrk sem jedla-hmmm NIČ, ker sem morala po občini zaradi prodaje avtomobila skakat, za kosilo sem si privoščla en krompir kuhan v oblicah in zajemalko-majhno-ene 80ml omake od golaža, za malico kivi in za večerjo 1 prepečenec in 1 rezina piščančje posebne. danes za zajtrk sem pa jogobello z muslijem, za malico bom ob 11 uri pojedla mandarino, za kosilo ob 14 bom pa zelenjavno juho-250g-si vse tehtam in preračunam na kalorije- nekje od 700 do 1000 na dan. sem pa od torka spet shujšala 1 kg-jaz moram vsak dan na tehtnici stat drgač nisem zdravauser posted image .

Upam da bi v torek še ena šla dol...user posted image

Lepo se imejte, se beremo

Adela

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

clock-img

20.01.2006, 10:40

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Hvala Splišni.Me pa malo mika, da bi danes grešila in jedla to kar jem vedno: piščanca s 5 okusi in riž + ssolato.da bi? Glede na to, dabi bil to moj 1. in edini greh v tej dieti, bi skoraj lahko. Saj ne, da bigešila zato, ker bi se tam tresla od želje po tem, ampak mi ni tja it in samo riž jest. Joj,kaj naj naredim?


clock-img

20.01.2006, 11:07

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Glede na to, dabi bil to moj 1. in edini greh v tej dieti, bi skoraj lahko.

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaH




NE SERI. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

20.01.2006, 11:22

clock-img

Anonimen

MojcaH, jej.

clock-img

20.01.2006, 11:30

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

jaz vam bi predlagala njoke- sam nisem sigurna da se lahko jedo danes. naj še katera reče kajuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

20.01.2006, 11:32

clock-img

Anonimen

MojcaH, jaz ne bi tega jedla.user posted image  Komplicirano, a ne?user posted image
Pa saj imajo v kiatajski ful dobre stvari tudi brez mesa, a nimajo? Riž itak, potem pa zelenjava na sto ful dobrih načinov. No, vsaj meni se tako zdi. Saj je skoraj tako dobro, kot če bi bilo meso notri. Saj bistvo je tiska omaka pa kalčki pa korenje pa gobe pa tista zelenjava, ki ostane kar nekako hrustljava, čeprav je v omaki. Ma škoda bi bilo tistega piščanca notri metat,ko pa je lahko skoraj enako dobro brez. A ni res?user posted image  Pa si naroči isto omako, kot je pri piščancu, samo brez piščanca. Saj to se gotovo da.

clock-img

20.01.2006, 11:43

clock-img

Anonimen

He he, MojcaH, kaj pa tista koka kola??? Si pozabla, a?

Saj sem jaz tudi grešila in to blazno!!! Včeraj sem pojedla kinder bueno.

Lahko bi se prepričala v nasprotno, pa se nisem hotela v tistem trenutku. Kar planila sem na čokolado in se basala, da sem se sama sebi gabila že naslednji trenutek. Pa še moj me je potem konkretno okregal, ker če sem se lotila diete, se je moram držat.

No, kile so pa vseeno šle dol. Ampak zdaj se bom držala naprej, brez grehov. Samo zdaj, ko sem doma v bolniški, je dieta veliko težja, ker imam hrano na dosegu roke...

Danes bom jedla pečen pomfri. Se mi je zadnjič zdel tako dober, da ga bom danes še enkrat jedla. Zraven pa zelje v solati.

Aja, pa Mojca, jaz iz tega razloga danes nisem šla zraven... ker sem vedela, da bo fuuuuuuul grozno, ko bodo vse ostale jedle te dobrote, jaz pa bom gledala zraven. Ne hvala. Me naslednje tri mesece ne bo na srečanjih.

< Sporočilo je popravil Skutica -- 20.1.2006 11:47:49 >

clock-img

20.01.2006, 11:48

clock-img

Anonimen

Skutica, moraš ven pljunit potem tisto čokolado, preden jo pogoltneš!

clock-img

20.01.2006, 12:00

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Zmenjeno. Nič ne bo z mesekom. Se mi, če po pravici povem, prav gbi, da bi grešila. Dobesedno gabi.


clock-img

20.01.2006, 12:02

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.01.2006, 12:06

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  Splišni, a misliš, da bi res? A ni škoda čokolade? Če pa mi je Al bina naredila take lušte s tisto gorenjko z lešniki... user posted image user posted image user posted image

No, saj sem se hotela kaznovat z vodnim dnevom, pa raje nisem, ker sem z malim cel dan sama in ne bi zneslo... on poln energije, jaz bi pa crkovala zraven??

Mimogrede, a je že katera preštela, na kateri dan je vodni dan? Trideseti, a ne? Torej, še 12 dni - to pa pride na 1. februarja, in to je SREDA!!! Hvala bogu, da ni vikend, ker ne vem, kako bi sicer zdržala...

clock-img

20.01.2006, 12:10

clock-img

Anonimen

Ne, ni škoda čokolade. Saj svoj namen je dosegla. Zagrizla si vanjo, jo žvečila, v ustih se je topila ... nato pa jo izpljuneš in gotovo.user posted image

clock-img

20.01.2006, 12:23

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Skutica vodni dan je 29. Pride na 31.1. takoj za sadnim. Takrat pa bo groza.


clock-img

20.01.2006, 12:32

clock-img

Anonimen

Ne, klasičnih njokov ne smeš, ker so narejeni z moko in večinoma tudi z jajci.
Sem pa včeraj razmišljala o tem, da se da njoke narediti tudi tako, da namesto pšenične moke uporabiš škrob, ki ga itak pridobivajo iz krompirja. Natančneje tisti škrob, ki se ga da v peciva namesto 1/3 moke, da testo lepše vzhaja.
Ko grem naslednjič v šoping ga bom zagotovo kupila in poskusila z njoki = krompir + škrob + sol.

clock-img

20.01.2006, 13:12

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

MojcaH, meni vodni dan sploh ni bil tako grozen... Huje je bilo potem po vodnem dnevu, na B dan, ko bi požrla vse živo, ker v bistvu 2 dni skoraj stradaš (s dan potem pa še voda user posted imageuser posted image user posted image user posted image Se pa tudi na vagi pozna user posted image

Danes sem za Z pojedla 2 mini banani (so mu po dolgem času zadišale), za K pa pasulj brez mesa... Meni zdaj KG tak počasi lezejo dol: tak nekje po 0.2kg na dan.. Pa se ne sekiram - glavno, da gre dol user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem