cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE - 85.dan - OH

clock-img

28.03.2006, 06:27

clock-img

teja dbv

pencil-img

15

Živjo!

Še sem z vami. Zadnji mesec v bistvu le vzdržujem težo. Ne držim se več 100% dijete, ampak bolj pazim, kaj in koliko pojem.
Če boste čez kak mesec ponovile 90-dnevno bi se rada tudi jaz pridružila. Še vedno mi namreč ostaja -5kg.
Ker je torek in tehtanje: uspela -10 kg, ostalo še -5. Ampak tudi tako sem prav zadovoljna!

Lep dan!

clock-img

28.03.2006, 06:39

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

ojla vsem odločenim...se približujemo dnevu d....oz. koncu diete............jaz imam tudi samo - 8 kg, ampak sem zadovoljna, saj po novem letu si nisem upala misliti, da mi bo uspelo!!
imam vprašanje...a ima katera za posodit knjigo naslednjih 90 dni??
lepo se imejte!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.03.2006, 07:13

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ja, jaz sem še tudi zraven, čeprav imam zadnje dni preveč grehov na grbi.
A danes je tehtanje ? Sem čisto pozabila. Sporočim, ko  se stehtam.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

28.03.2006, 08:00

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

 

...a ima katera za posodit knjigo naslednjih 90 dni??


Jaz sem si jo na Muli dol potegnila, sam je ne morem poslat, ker je preveč in je ne morem, razdeliti, da bi jo poslala po delih. Je v programu acrobat adobe

Drugače pa sem z rezultatom zelo zadovlojna. Sicer mi ne bo uspelo priti do zastavljenega cilja -20 kg, uspelo pa mi je priti do -17 kg, kar pa seveda ni slabo. Še nekaj dni nas loči do konca, na to pa sledi vzdrževanje teže. Morda pa mi  bo do konca uspelo spraviti dol še kak gramuser posted image

clock-img

28.03.2006, 09:04

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Jaz sem včeraj spet grešila. Čisto sem popustila. Kil imam sicer več kot prejšnjič, ampak mi teža že cel mesec niha tam okrog 54, tako da mislim da se je ustalila. Shujšala sem dobrih 6 kg. Tako malo statistike.


clock-img

28.03.2006, 09:09

clock-img

Anonimen

Bravo, hafi, super!user posted image
Koliko je meni znano s pošiljanjem takih velikih datotek, se jih da poslati (zazipane - pa saj to verjetno ta že je) nekomu, ki ima dovolj velik predal za elektronska sporočila. Eni jih imajo, eni pa ne. Tako da nekaterim menda lahko pošlješ.

clock-img

28.03.2006, 09:17

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Koliko je meni znano s pošiljanjem takih velikih datotek, se jih da poslati (zazipane - pa saj to verjetno ta že je)



Tudi to sem poskusila, pa ne gre. No ja, si bo pa treba drugače pomagati.

clock-img

28.03.2006, 09:32

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Naše zadnje tehtanje pred koncem. danes je naša tehtnica pokazala -9,4kg. Torej skoraj kila je šla dol v tem tednu. Juhej!

Moram povedat, da si niem mislila, da bom shujšala toliko in sem res zadovoljna.


_____________________________

lp

clock-img

28.03.2006, 10:20

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Tudi jaz sem s  kg na istem. Danes pa bodo za kosilo špageti.


clock-img

28.03.2006, 10:31

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tehtnica mi je pokazala več, kot prejšnji teden.  user posted image  Saj ni čudno, ob vseh teh grehih. user posted image  Pa piši prosim isto težo, kot zadnjič (se bom potrudila in dobila nazaj). user posted image
Če upoštevam, da sem po tehtnici, ki sem jo kupila po tednu dni hujšanja zgubila 6 kg (pa še kila zraven v prvem tednu - je rezultat -7 kg), sem dosegla svoj cilj. user posted image  Sem zadovoljna s svojo postavo, po besedah drugih pa imam baje manj kg kot pred nosečnostjo. user posted image  Mogoče mi še uspe spravit dol kako kilo ali dve (da lahko potem brez skrbi grešim user posted image )
Bom pa se potrudila in nekje do Velike noči še upoštevala ločevalno (seveda, če mi bo uspelo), ker 22.4. gremo že na morje (kopala se verjetno še ne bom, se bom pa v kopalkah nastavljala soncu).

Danes pa je na jedilniku zelenjavna pizza(sem jo zadnjič naredila cel pekač in dala v zmrzovalnik, tako, da danes nimam dela). Popoldne pa bom verjetno kak piškot. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

28.03.2006, 10:42

clock-img

Anonimen

Vsaj danes bo vse po reklcih. Težo kr isto pište, večerja pa... neki bom že našla! user posted image

user posted image

clock-img

28.03.2006, 11:03

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, jaz sem se pa  - pazi to - pozabila stehtat. Bom se sicer zvečer ko pridem iz službe, ampak verjetno bom še kej prej pojedla, tako da...no, bomo vidli. Sem pa v vsakem primeru zelo zadovoljna - čeprav bom poskusila met to dieto še enkrat, da se znebim še ene 5 kg.
Tabelco naredim (upam) zvečer.
pozdravček

clock-img

28.03.2006, 12:34

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Meni ni več nič jasno tuki. user posted image  Po tednu hudega grešenja, mi je šlo pol kile DOL od prejšnjič. Tako imam (spet) -9,5kg. Ko sem pridna, ne gre pa nikamor.
No, ja, mi je pa tole dalo voljo, da zdržim še 5 dni in MOGOČE dosežem cilj (-10kg). Glede na to, da je vmes vodni dan, bi bilo to celo možno.user posted image  

Danes pizza, zvečer pa hmmm, marsikaj rjave barve.user posted image

clock-img

28.03.2006, 13:41

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Punce, ve, ki ste že na koncu boste zagotovo vedle, če kuskus spada pod OH!

clock-img

28.03.2006, 14:24

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Dober dan vsem, ki še vedno vzrajate (vztrajamo)!  Danes sem se že zjutraj tehtala in sem na -8,3kg. Danes sem se najedla špagetov z zelenjavo, za večerjo imam pa saherco user posted image Komaj čakam! Bi jo že zdaj malo "olepšala", ker je malo čudne oblike user posted image user posted image user posted image Ampak sem se tako špagetov najedla, da prav ne spravim več nič vase. Se bom pa potrudla še ta vodni zdržat (čeprav nisem več prepričana, da se mi ljubi), da se bo tud na vagi poznalo. Sej še 5 dni, to bomo pa ja zgurale skoz, ane?
Jaz bom šla potem še malo naprej s tole ločevalno, mogoče bom ločevala po obrokih in ne več po dnevih, ker mi tole zelo ustreza.
Zaenkrat je to vse kar sem hotla napisat, se bom jitri in pojutrišnjem definitivno kaj več oglasila, ker bom rabla moralno podporo user posted image
user posted image vsem nam!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

28.03.2006, 15:12

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Povejte punce, a se dieta zaključi z vodnim dnem?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

28.03.2006, 19:06

clock-img

rikica

pencil-img

294

Oj!Meni vaga danes kaže skupaj -8 kg!user posted image user posted image Jaz sem zelo,zelo zadovoljna!Bom še pa naprej ločevala tako,da še bom spravila 2 kili dol.
Kaj bomo dale slikice v album,ko bomo konec?Da vidimo kakšne manekenke smo zdajuser posted image user posted image !!
Dieta se pa ne konča z vodni dnevom,ampak v nedeljo na OH dan.Da zaključimo z tortico!!Jaz bom torto jedla že v soboto,ker ima mojauser posted image 1.rojstni dan in valjda da bom grešila.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ZA VSE ODLOČNE!!!!!!!!!!!!!

clock-img

28.03.2006, 21:34

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

A je potem pojutijšnjem vodni dan?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

28.03.2006, 22:32

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Minus kilogramov niha, trenutno -7kg. Sem kar zadovoljna in me čaka še dober mesec. Saj itak to vedno omenim, po moje me imate že dost user posted image
Skratka, še mal, pa bo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem