cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE - 82. dan - Vitaminčki

clock-img

25.03.2006, 07:14

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

No, a danes pa vse spite, ko je sadje za jest? Saj je prav, čim kasnej vstat na tak dan, pa čimbolj zgodaj it spat, pa mine hitro user posted image

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

25.03.2006, 07:36

clock-img

Anonimen

Jutro!
Najpreju bom počasi spila user posted image potem pa grem na en pohod. Hodli bomo sicer par uric, vendar bolj na izi.... user posted image
Popldan pa zalaufam moje stojalo za prah in akcija!!! user posted image
Orbitrek bo moj spovednik, da se znebim grehov! user posted image

clock-img

25.03.2006, 07:38

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem že budna. Sem si za zajtrk stisnila pomarančo. Danes itak nimamo velike izbire - sadje.
Spijem še kavico, potem pa grem dokončat torto. Biskvit sem že včeraj spekla, naredim še kremo, otroka pa 'skupaj spocata'. Bom verjetno zvečer grešila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

25.03.2006, 08:00

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

B R A V O !!! Za vse tiste, ki se matrate že 82 dni. Še en teden, pa bo vsega konec a ne? Dobre ste...

Če bi mi katera napisala, koliko vas je začelo z dieto pa kolk jih bo končalo... bi lepo prosila.
Pa kolk ste dale dol... Katera je dala največ? Katera najmanj...

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

25.03.2006, 08:20

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Hoj, začel nas je 67, no, tukaj štejem čist vse, tud tiste, ki so se kasneje pridružile, kolk nas bo končalo in s kakim rezultatom boš pa videla čez en teden v statistiki.

lp

clock-img

25.03.2006, 08:41

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Jabolko in kavica sta že pospravljeni, sedaj pa bo potrebno pripraviti še kakšno sadje

clock-img

25.03.2006, 09:45

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

hojla suhice

evo še sem živa bol tko za tko......

SAdje fuj, sem včerej tolk grešila s viki kremo da me je kar sram, seveda danes bo pa kriza ker bo na jedilniku sam sadje. user posted image user posted image user posted image user posted image


mene je že čist vse minil že par tednov nazaj pa še kar vstrajam, sem mislna da ne bom zdržala. user posted image  ta teden bom pa še zdržala, čeprav kile kar nekako stojijo-mam preveč grehov al pa se pozna ker sem začela delat in pol se ob štirih nabutam prej sem pa jedla okoli 12h kosilo.

punce pridne bodite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej grem pa na user posted image  pa začet morm kuhat za mojeuser posted image user posted image user posted image  bi kar kaj kuhala k ne maram

clock-img

25.03.2006, 13:05

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dulcinea, zagotovo bom jaz tista, ki je najmanj 'dol spravila'. Saj res, da nisem niti namena imela dosti shujšat, pa vseeno. 3 dni že samo grešim, da bo še tisto, ki je šlo dol, šlo nazaj. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

25.03.2006, 19:45

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Helo!
Danes sem bila zelo pridna. Jabolka, banane, mango in jagode. In seveda krožnik zelenjavne juhice. Pa še migala sem precej, ker je bil tak lep dan in smo bili skoz zunaj.


_____________________________

lp

clock-img

25.03.2006, 21:43

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Jaz pa sem si danes poleg sadja privoščila 10 bobi palčk in 2 riževa oblata. Ni omembe vredno.user posted image  

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem