cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE - 66.dan - sadje

clock-img

09.03.2006, 05:54

clock-img

teja dbv

pencil-img

15

Dobro jutro!

Pa smo spet pri sadju. Če imam pravo (grozdje, babane) mi ta dan ni težak. Ko me pograbi kriza pa grem treti orehe.

Prijeten dan želim!user posted image user posted image

clock-img

09.03.2006, 08:30

clock-img

paris

pencil-img

1304

Dobro jutro!
Po včerajšnjem super dnevu sledi kazen- sadje! Kar se mora ni težko! Go girls!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

09.03.2006, 08:34

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Včerajšnji dan sem spet zasračkala. user posted image  Sploh ne najdem več tiste prave volje in me vsaka malenkost že premami. Upam da mi danes sadni dan uspe in se ne bom spet nažirala.

clock-img

09.03.2006, 09:12

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Ja punce danes pa je sadje- Saj bo, le pogumno naprej. Ne obupati le teh nekaj tednov pred koncem. Pomislite na naše ime in bo takoj laže šlo. Dopust na  user posted image  je vse bliže in zagotovo že komaj čakate, le še kak kilogramček bi rade prej izgubile, kaj ne?

clock-img

09.03.2006, 10:10

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja  hafi - sam še kak kilogramček bi rade zgubile (če bi jih blo pa kej več bi blo pa sploh fajn).
jaz sem sicer zadovoljna s to dieto, sam dvomim, da mi bo do konca uspelo dat dol še 4 kg. Kaki so pa kaj vaši ITM sedaj proti koncu? Me zanima, ker bi rada mal primerjala. Jaz mam zdej 25,2 ,sej vem, se ni glih za pohvalt, ampak prej sem mela pa 29,4.

Pozdravček

clock-img

09.03.2006, 10:18

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Moj ITM je bil na začetku 31,7, sedaj pa je 28,1. Za zjokat prej in za zjokat še sedaj, saj sploh ne premakne več.

clock-img

09.03.2006, 10:21

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Sadje! Fajn!user posted image

clock-img

09.03.2006, 10:26

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa včeraj zabluzila, ker sem premalo jedla. Brez zajtrka in kosila, le za večerjo sem par žlic mlečnega močnika pojedla. Pa saj, z 38°vročine tud ne moreš jest, ne? Danes sem na sadju, v soboto pa grešim, ker mamo dva RD skupaj, in poleg še dveh ta mesec bo ta edini, na katerem bom grešila. ITM se je zmanjšal pa za 5,3! user posted image

clock-img

09.03.2006, 11:45

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Čao!
Jaz sem včerajšnji dan preživela brez greha seveda danes pa sadje.Dajmo zdržimo še par tednov potem bomo pa suhice.Sem že izračunala da imam naslednji ciklus julija.Jah najbrž bom celo življenje hujšala!

Lep sadni dan vsem!

clock-img

09.03.2006, 13:19

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Kaže, da se skoraj vse vedno teže upiramo skušnjavam in posledično tudi grešimo.
Jaz sem mojo sladico (jabolčni štrudel) pojedla že 1 uro po kosilu. Kaj pojedla, nažrla sem se ga. Pa ob 17.00 tudi. Sem mislila, da me bo razneslo. user posted image  Zvečer sem pa pol ure kolesarila. Sem mislila celo uro, pa sem bila preveč zaspana.

Danes pa bo sadje in nič drugega. Do zdaj sem si stisnila 2 pomaranči in 1 jabolko sem pojedla.
Sem se po včerajšnjem nevu zamislila in si rekla, da se lahko še ta slab mesec 'šparam', če sem se že 2 meseca držala diete. 

Dajmo, zdržimo do konca, saj smo odločne user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

09.03.2006, 17:12

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

A ste vse pobegnile v šoping, da ne bi grešile ? Ali pa grešite in ne upate priznat? user posted image
Jaz danes še nisem grešila. Pa mislim, da do večera ne bom. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

09.03.2006, 19:06

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz grešim in upam priznat. user posted image   Ne vem če ima sploh še smisel nadaljevati z dieto.

clock-img

09.03.2006, 19:51

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz pa danes brez greha: banane zjutraj, mandarine za malico, kosilo: dušena zelenjava, malica grozdje in malo oreškov, večerja zelenjavna. Količinsko precej, ampak še zmeraj v mejah diete.

Popoldan sem bila v Meleh na razstavi orhidej. Zelo lepo, zvečer dam nekaj fotk v album.


_____________________________

lp

clock-img

09.03.2006, 19:52

clock-img

Anonimen

Tablica čokolade in 4 čokoladni piškoti! user posted image  Pa ravno danes! user posted image

clock-img

09.03.2006, 20:24

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

halo malo sem pozna ampak ni šlo drugače...no moj ITM je samo -3,5.user posted image ....ampak še dve kile in bom padla v naslednjo manjšo kategorijo.....čeravno mi manjka do normalnega ITM še5,5............to je pa približno še 12 kguser posted image !! ampak že s temi 8 manj sedaj shajam laže.....no sem pa jaz grešnica , tile sadni dnevi mi pač ne grejo ampak je ena napisala, da lahko jemo tudi zelenjavo...........no za  kosilo in večerjo sem jedla zelenjavno juho brez krompirja........polomila sem ga samo s koščkom kruha!!jutri bodo za kosilo skuše in bučke na žaru pa solatka....se bo dalo preživeti!!user posted image lepo se imejte pa dober tek!!


a veste, da se v spanju veliko hujša??....hitro spatuser posted image !!

clock-img

09.03.2006, 20:50

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Bila pridna, jedla le sadje. No, pa tri kave z mlekom sem spila.user posted image

Grešnice, glavo gor: Veličina človeka ni v tem, da nikoli ne pade, temveč, da vsakič ko pade, tudi vstane. In gre naprej z dieto.user posted image

Lp, Taška

clock-img

09.03.2006, 21:28

clock-img

Anonimen

Taška, hvala. user posted image
Čeprav nimam pojma kaj naj jutri jem, tele čudne slabosti so mi totalno vzele apetit. user posted image  No, za čokolado očitno ne. user posted image  Je pa res, da je je še malo ostalo, pa je nisem mogla pojesti...

clock-img

09.03.2006, 21:32

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Hijenca, ti pejd pa jutri rajši Clearblue kupit. Sumljiva si mi.user posted image

clock-img

09.03.2006, 21:38

clock-img

Anonimen

Taška, sem ravno novo temo odprla. Ni to, ziher ne. Sej zato mi je vse skupi še bolj čudno. user posted image

clock-img

09.03.2006, 21:52

clock-img

rikica

pencil-img

294

Halo!Dajmo punce ne zdaj obupat,ko smo že tako daleč!Saj jaz imam tudi kakšen dan ali dva,ko sem čisto brez volje.Takrat pač grešim.Drugi dan pa normalno naprej.Najbolj me naprej žene to,da "končno "lahko grem v trgovino in si kaj pametniga lahko kupim za oblečt.Oziroma so mi stvari prav.Še nekaj kilc in bo še boljšeuser posted image user posted image user posted image Ta teden sem si zadala bolj strogo vse skupaj in resnično upam,da se bo v torek kaj več poznalo kot nekaj dek.
Danes sem pojedla 2 pomaranči in 1 jabolko
Lepo pančkajte!

clock-img

09.03.2006, 23:20

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz pa sem zvečer pojedla še 2 kosa štrudla, ki je ostal od včeraj, na vrh pa še par kosov pariške. user posted image  Ja, grešim, pa ravno včeraj sem si rekla, da še ta mesec bi lahko zdržala brez takšnih grehov - če sem že 2 meseca. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem