cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE_54.dan(B)

clock-img

25.02.2006, 01:39

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Pozdravljene punce,
sem ravno še za računalnikom (morala sem naredit še nekaj za izpit - držite pesti da naredim, prosim), pa sem se odločila, da danes kar odprem novo temo.
No, včerajšnji dan minil OK, danes pa je pri meni na jedilniku tuna ter popečene bučke. Odkar sem na dieti še nisem jedla  user posted image , tko da mi bo tole verjetno zlo pasalo.

se beremo

clock-img

25.02.2006, 08:19

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dobro jutro še od mene. Jaz pa še ne vem, kaj bom za kosilo. - imam pripravljene cordon blue (je moj dragi včeraj poskrbel in jih pripravil), mogoče bom kakšno hrenovko ali pa bučke, vsekakor pa bom še 1 krof user posted image , saj jih bom pekla, pa moram poskusit, kakšni so. user posted image
Moram pa priznat svoj včerajšnji greh. user posted image  Cel dan sem bila pridna - na sadju, ob 22.00 pa sem pojedla 2 koščka pite. Pa niti malo nisem imela slabe vesti. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

25.02.2006, 08:31

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Za danes še pojma nimam kaj bom jedla. Mi mesek trenutno ne diši preveč in bom najbrž jedla sir ali jogurt. Se bom odločila ko pride čas za kosilo.

Sicer pa danes šibam na Gorenjsko po malo. Je bila kar dolga cel teden brez nje in že komaj čakam da spet začne "razbijat škatle". user posted image

clock-img

25.02.2006, 09:53

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Evo, se javljam po dolgem času. Najprej je crknil računalnik, potem smo šli za 1 teden  nasmučanje, ki seveda ni minilo brez manjših grehov. Povdarek je seveda na manjših.user posted image
Sem bi vključila 2 dcl vinauser posted image , 2 jegrauser posted image ( namesto smeška bi lahko napisala: kaj mi je bilo tega treba?), mleko in čaj z medom ( da je grlo preživelo), premalo vode čez dan ( ne moreš na smučanju hodit na WC non stop), jedača ob čudnih urah ( včasih smo šli pač spat ob 2h, 3h, pa sem pojedla kakšno malenkost, seveda kar je bilo na jedilniku) , kakšen obrok več na dan......ampak v grobem po pravilih. Sem pa zato bila pridna na oba sadna dneva. Vsaj nekaj!user posted image

Danes gremo menda v argentinsko.user posted image  Komaj čakam.

Zdajle pa grem razpakirat in prat cunje, preberem vas pa upam na večer (če bo laptop frej, ker računalnika še zmeraj nimamuser posted image ). Sem vas kar malo pogrešala, punce!user posted image

clock-img

25.02.2006, 10:16

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Pozdravljene. Mi bomo danes jedli zrezke in solato, moja2 pa še zraven krompir. Mi že malo preseda ta dieta in komaj čakam, da bo konec. Ampak, do konca pa grem. To pa ja. Je šlo lepo dol, pa ni hudič, da ne bo še nekaj šlo. To me vzpodbuja.


clock-img

25.02.2006, 10:45

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Pri nas pa bodo danes na jedilniku rdeče postrvi. Tudi jaz v času diete še nisem pripravila rib. Danes pa jih že komaj čakam.

clock-img

25.02.2006, 12:35

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Moji že jedo kosilo, meni pa se še nič ne lušta.user posted image Bom še spekla krofe (da le dovolj kipnejo), pa mogoče kak krof in jogurt. Se mi ne da le zase delat bučk.

Se beremo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

25.02.2006, 12:54

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Joj odločne, ne vem kako vam rata ampak jaz sem po enem mesecu obupala. Tako kot jeseni. Sem dva dni grešila, pa sem pridelala zopet dve kili.user posted image user posted image user posted image
Tako sem žalostna, saj sem v enem mesecu izgubila samo 3kg. Pa ne grešim kaj dosti, no na sredini sem nekaj malega, sam so kile kr stale, zdej pa se en dan pregrešim, no al pa dva, pa kr kile gor.user posted image user posted image user posted image

Danes bom verjetno spet jedla, se že kr vidim, čeprav sem do zdajle bila ob sadju (sadni dan nameravam imet). Sam nimam nobene volje. Predvsem zdajle, ko kuham kosilo.  Že vidim, da pod 60 ne bom nikol prišla.user posted image

clock-img

25.02.2006, 13:42

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Maja0505, VZTRAJAJ!!!  Jaz sem v tem drugem mesecu že velikokrat grešila, ampak pomembno je da vztrajam naprej. Pride vsake toliko kakšen dan, ko si rečem da bom pustila vse skupaj in se smilila sama sebi še naprej zaradi vseh teh kilogramov viška. Takrat grem pred ogledalo in hitro ugotovim da ves ta trud ni bil zastonj in so rezultati že zelo opazni. Gor si dam hlače ki sem jih nosila pred dieto in mi sedaj niti pod razno niso več prav.user posted image user posted image user posted image  Vse to mi je motivacija da ne obupam.

Vztrajaj naprej skupaj z nami in nagrajena boš!!!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tejčica -- 25.2.2006 13:44:45 >

clock-img

25.02.2006, 16:47

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Hojla!
Včeraj sem lepo preživela sadni dan samo s sadjem, brez krize, pač pa še z enim jabolkom ob 21-ih. Nič zato!

Danes sir+zelenjava+solata.

Maja0505, zakaj si obupala? Zaradi dveh dni pa res še ni nič izgubljeno. A veš, da imam občutek, da bi bilo lažje, če bi se mogoče priključila naši skupini. Kolikor vem, vas je Tutk zelo malo, praktično se sama javljaš (redno) in nimaš tiste podpore, ki jo imamo me 'odločne'. Tukaj pojamramo, ko je hudo, ko smo grešile, se okregamo, se potolažimo, ko vidimo, da so tudi druge grešile itd...
Vsaj javljaj se k nam, čeprav nisi na istih dnevih, verjemi, da te bomo kljub temu spodbujale, a ne punce?

Sicer pa je normalno, da se pri enemu mesecu kile ustavijo. In ravno takrat je najbolj pomembno, da ne odnehaš. Meni so stale praktično (pol kile gor/dol)en mesec, zdaj se je pa spet začelo premikati navzdol. Res, verjemi, zdajle je kriza, ampak tudi ta bo mimo.
Meni je tako hudo za vsako, ki odneha na sredini, ker se mi zdi ful škoda, da je stran vrgla en mesec truda.

Ne se dat, no.user posted image

Lp, Taška

clock-img

25.02.2006, 20:05

clock-img

Anonimen

A da je bil danes B dan? user posted image
Nisem opazila.
user posted image , koliko grehov!
Torta je bila še najmanj ...

Zdaj pa premišljujem, ali naj jutri udarim sadni ali kar vodni dan.
KDAJ JE NASLEDNJI VODNI DAN?

clock-img

25.02.2006, 20:19

clock-img

Anonimen

Zaželite mi dobrodošlico v klubu grešnic!
Zajtrk OK, kosilo OK, prejle pa en tak mali čkoladni krof (mami jih je delala), potem sem si zaluštala ta velko žemljo s salamo piščančja prsa in lahki sir (mičkeno manjši greh, ker je vsaj B dan), no ampak sedaj pa še bom en večji čokoladni krof. Eto. Bom vsaj vedla zakaj kile stojijo.
Selena, vodni dan je v sredo! Takrat bodo vsi grehi poplačani!

clock-img

25.02.2006, 20:22

clock-img

Anonimen

Ah, potem bomo pa kar na sredo počakali.
Bo pa jutri kar navaden dan, bom samo malo šparala pri krompirju. user posted image

clock-img

25.02.2006, 21:28

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Ti rojstni dnevi so res od user posted image . Jaz sem kazensko danes samo sadje. 

_____________________________

lp

clock-img

27.02.2006, 11:45

clock-img

breda

pencil-img

40

 A res, taška30, da se kile v drugem mesecu ustavijo. Men namreč že cel drugi mesec stoji oz. niha +1,-1...Je moj 42.dan in sem že skoraj obupala. Če je pa res, da je v tretjem mesecu spet malo opaznejši minus, pa bom vztrajala.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem