cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE, 86. dan - sadje

clock-img

29.03.2006, 07:24

clock-img

Anonimen

Torej sadni dan, dan pred vodnim. Kok nas bo pa jutri zdržalo?
user posted image
Jaz si ne upam nič trditi zase...
No, danes sadje, jutri voda, in potem še trije dnevi diete, končamo v nedeljo z OH.
Tehtnica kaže malo bolje, kot v ponedeljek, pa glede na to, da se diete tako rekoč ne grem več user posted image , je to morda le posledica vsakodnevnega dvajsetminutnega orbitrekanja! user posted image  Tud to je nekaj! user posted image

clock-img

29.03.2006, 08:20

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem že komaj čakala ta sadni dan, ker sem prejšnjega 'zabluzila', pa mi je sadni dan prav manjkal. Pa tudi vodni dan je fajn, da mi spere 'gehe'. user posted image

No ja, moj zajtrk - grapefruit je že v želodčku, moj je skuhal user posted image  in, ko tamala zaspi, jo greva spit.

Se beremo.

P.S. Hijenca - vidiš, da ima tvoje stojalo za prah dober učinek. Le tako naprej.user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

29.03.2006, 08:45

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Ja, ja danes pa vitaminčki in spet vitaminčki. Jutri pa ne bomo žejne, pa bo tudi nekajuser posted image

clock-img

29.03.2006, 09:21

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Jaz sem danes ne grem sanega dne, ker je od 12:16 luna, pa bom kar vodnega imel, za jutri pa še ne vem.


clock-img

29.03.2006, 09:55

clock-img

Anonimen

A do 12ih pa lahko jemo sajde? kaj pa kava, z natrenom?

clock-img

29.03.2006, 11:34

clock-img

tiktak

pencil-img

268


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaH


Jaz sem danes ne grem sanega dne, ker je od 12:16 luna, pa bom kar vodnega imel, za jutri pa še ne vem.




Mogoče bi pa tudi jaz tako naredila?user posted image . Pa nato jutri popoldne pa sadje? Bom vidla.

clock-img

29.03.2006, 11:58

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz pa sem bolj ali manj dosegla težo, ki sem si jo želela, zato jutri ne bom imela vodnega dne, pač pa naprej beljakovinskega in bom v nedeljo zaključila s sadnim. Nameravam pa bolj ali manj enako jesti še naprej.

Danes pa banane, grozdje in jabolja, za kosilo pa dušeno zelenjavo.


_____________________________

lp

clock-img

29.03.2006, 16:19

clock-img

taška30

pencil-img

2758

No, evo še mene. Zaenkrat sem še na sadju in na pol skodelce čiste zelenjavne juhe. Upam, da bo šlo!
Lp

clock-img

29.03.2006, 20:33

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Za večerjo sem 'pospravila' kepico sladoleda - jagodnega, če že jemo sadje. user posted image
Jutri pa samo tekočine.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

29.03.2006, 22:36

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Lelaval: joj, ti si mi pa res pojava!!! Neki podebnega sem jaz naredila v okolici svojega rojstnega dneva, na sadni dan. Sem jedla višnje. V torti. Seveda bi bil greh vreč proč tisto, kar je višnje držalo skup!!! user posted image user posted image user posted image

Jaz sem se odločla, da jutri preskočim vodni dan, ker imam naporen dan (3 ure aerobike), pa se res bojim, da bom samo ob vodi mrknila. Tako da šibam z B dalje, naslednji teden sem pa itak na dopustu, ma bom vseeno ločevala. Potem grem pa naprej s kako drugo skupino, pa bom kakega vodnega udarla, ko bo luna. Kje se dobi podatke v zvezi s hujšanjem po luninih menah?

No, zaenkrat tolko, pa držim pesti, da se vam jutri voda ne bo uprla. user posted image Pa upam, da je ne bo zmanjkalo.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem