cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE, 84. dan - Š

clock-img

27.03.2006, 06:29

clock-img

Anonimen

Jaz nisem več odločna... user posted image  user posted image  user posted image
Kr neki se grem brezveze, pa grešim kot nora, sam jem, pa ne razumem kaj mi je, ko je samo še 6 dni do konca! In valda, nisem ena tistih srečnic, ki bojo še tri kile dol dale po koncu diete, ne, jaz sem se že nazaj zredila!!!! user posted image  user posted image  user posted image
Moj minus je danes poskočil na -11,3 kg!!!! Že 13 ga je blo, danes pa je še kila več od včeraj! Malo se tolažim, da je vse skupi posledica prihoda M, ampak resnica je ta, da kr neki jem. Raje nom povedala, kaj vse sem včeri pojedla! user posted image  user posted image  user posted image  In predvčerajšnjim! user posted image  user posted image  user posted image
Rada bi zdržala do konca, še tale vodni dan!user posted image  

clock-img

27.03.2006, 06:50

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Ti, ti, porednica. Kako si upaš grešiti le teh nekja dni pred koncemuser posted image  Ah, daj no, zdrži še malo, da si dokažeš svojo odločnost. Danes je itak š dan in ne bi smelo biti problemov, drugače se pa spravi malo na svoje stojalo za prah, pa ti bo tudi pomagalouser posted image
user posted image user posted image user posted image Dajmo punce, skupaj bomo pa ja zdržale do koncauser posted image user posted image user posted image

clock-img

27.03.2006, 08:06

clock-img

Anonimen

Ja, hafi, dva dni sem grešila, pa tud gonila tist user posted image  orbitrek!
Sicer pa je danes moj za 20 minut, pa še sadni dan bom mela! Za kazen, dva vodna na teden pa ne bi zmogla.user posted image

clock-img

27.03.2006, 08:15

clock-img

Anonimen

O, jaz sem pa ravnokar hotela napisati: Bravo, pridne punce!
Hienca, takole pa ne bo šlo. Zdržat še teh 6 dni za pokoro!!!!!user posted image

clock-img

27.03.2006, 08:38

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Hienca, jaz tudi raje ne bi napisala o svojih grehih preteklih dni. Samo to povem, da sem grešila.
Saj telo se mora počasi navadit na stari način prehranjevanja. user posted image
Meni je danes vaga tudi pokazala nekaj + user posted image
Danes pa bom za K regrat (ga moram še nabrat) s krompirjem. user posted image



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

27.03.2006, 09:31

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Daj no Hijenca, zdrži do konca. Ti si bila v začetku glavna pobudnica Odločnih in naša gonilna sila. Še samo en teden, kaj pa je to....... držim pesti za vse vas do konca. user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

27.03.2006, 11:23

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Jaz sem tudi grešila včeraj. Sem pojedla nekaj kosov krhke pite, kar tako čez dan. Se niti nisem trudila, da je ne bi. user posted image Moj poskus, da bom zdržala do konca brez greha se je žal izjalovil, tako da grem korak za korakom. Danes bom pridna.
Dajmo punce samo še malo!!! user posted image Kaj pa je teh par dni v primerjavi s tem koliko smo že dale skozi!user posted image

Aha, za kosilo pa zelenjavna rižota. Se mi že pošteno lušta.

clock-img

27.03.2006, 11:47

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Jah, no, vidim, da nas vse daje neka neodločnost. Jaz sem grešila v soboto, na sadni dan in sicer zvečer (sendvički+sacher torta), ker je imel moj dec rojstni dan. Saj ne da me je kaj silil, v bistvu sem jaz silila njega, da za rojstni dan je pa treba kaj pojesti.user posted image
No, včeraj je bilo v redu, upam, da bo danes tud.

Dejmo Odločne, bodimo zgled Bombicam, no.

clock-img

27.03.2006, 12:09

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Bila pridna in upam da bom še naprej.V petek je vodni dan a ne?

clock-img

27.03.2006, 12:16

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Sem pridkana, obroki so se mi količinsko pošteno zmanjšali in nimam več nobenega požerušnega napada. Priznan pa, da me jedilnik dogočasi in ker je sezona regrata, raje naredim slednjega v kombinaciji z fižolom+ krompirjem ali pa za jajci. Najbrž ni čisto po regelcih, ampak, raje hvatam krivine z uspehom, kakor, pa da sem zamorjena s tem, a je to in ono dovoljeno. Glavno mi je, da ne mešam živil, da se ne prenajem OH in da seveda kile kopnijo.
Gibanje je dobrodošlo, samo je tako malo porabljenih kalorij, da bolje da ne razmišljam o tem. Važno je, da se sprostim, nekaj naredim zase. Mori me celulit na stegnih.
Ej, morate zdržat teh ubogih 6 dni. Jaz jih imam še 36user posted image . trenutno 6,7 kg minusa.

Damjana

clock-img

27.03.2006, 12:17

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tinadvojčica

Bila pridna in upam da bom še naprej.V petek je vodni dan a ne?




Ne, v četrtek je. Danes je Š, torek OH, sreda sadni, za sadnim VODAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

clock-img

27.03.2006, 17:07

clock-img

Anonimen

Ma dajte no... komaj čakam, da bo teh šest dni za nami. Znorela bi, vse mi gre že na en kuser posted image

Ampak, ko pa sodelavec reče, da se mi že fejst pozna, pa sem kar cela hepi.

A je mogoče katera za novo rundo 90- dnevne diete? user posted image

Ker zdaj nisem dosegla tistih 75 kil, ki si jih tako zelo zelo zelo ZELO želim, bom dieto ponovila, samo sem vseeno rekla, da bom vmes imela 1 mesec "počitka". Pri tem pa bom seveda pazila, da ne bom začela dobivat nazaj kilogramov.

Torej, ODLOČNE, ste za ponovno dieto?user posted image

clock-img

27.03.2006, 21:37

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Hoj Skutica - ja, jaz sem tudi za. Zdej se skor vsak dan nekej pregrešim, pa bi rada dala še par kilc dol, in za to bo treba ponovit.

Sicer sem mela pa jaz danes prvi dan službe po porodniški, pa sem že zdele čist fuč, čeprav grem ponavadi spat tam nekje med eno in drugo zjutraj, uh.

pozdravček

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem