cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE, 72. dan - škrob

clock-img

15.03.2006, 08:10

clock-img

Anonimen

No, bom pa jaz. Torej včeraj je bil končno dan brez greha, razen če je greh, da sem bila spet brez večerje. user posted image
Danes za zajtrk kivi, za kosilo pa rižotka!

clock-img

15.03.2006, 08:42

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, jaz sem se pa za danes pridružila čiščenju z luno, torej 24 ur---samo voda.
No, če bom vidla, da mi ne gre oz. da se ne počutim OK, imam pa pač normalen Š dan.
pozdravček

clock-img

15.03.2006, 08:45

clock-img

Anonimen

t_t_y sva že dve! Tudi jaz bom samo na vodi... Čeprav sem že zdaj obupno lačna.

Eh, bom že zdržala.

clock-img

15.03.2006, 08:46

clock-img

Anonimen

Blek... brez veze so ti vodni dnevi. Jutri se slišimo.

clock-img

15.03.2006, 09:40

clock-img

al1*

pencil-img

2246

t_t_y in Skutica! Vidve pa sta pridni.

Mi bomo pa danes jedli pečen mlad krompirček in solato.
Za zajtrk je bil pa ananas.
Danes sem že vso jutro čudno lačna. Zato grem raje malo po trgovinah, da pozabim na lakoto.




_____________________________

lp

clock-img

15.03.2006, 10:02

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem tudi razmišljala, da bi danes 'ubrala' vodni dan, a sem ful lačna. Zajtrkovala sem banano, pa kavo spila in še vedno je prazen zelodček. user posted image

Bom kar rizoto naredila (verjetno z jurčki, ker so tako presneto dobri) user posted image

Včeraj pa nisem nič grešila (no ja, dva šlukeca bananinega mleka sem popoldne morala poskusiti, ker je sin to ze v šoli delal, pa še potem doma in bi bil uzaljen, če ne bi poskusila). Tako - mehurčica, ne me kregat.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

15.03.2006, 10:05

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Jaz bom pa danes jedla riž z omakico in zelenjavo(korenje grah). Malo korenja bom pa odstopila Niki, če ji bo le všeč. Bomo videli.


clock-img

15.03.2006, 10:32

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Jaz sem tud danes tako lačna. Sem pojedla že 2 banani in pravkar še 3 riževe oblate. Za kosilo pa še ne vem ali bo rižota ali pa krompir pečen v pečici, vsekakor pa zraven ena velika skleda solate.

Mal me živčki dajejo, imam jutri razgovor za službo. Boste držale pesti, prosim, prosim.user posted image

clock-img

15.03.2006, 10:37

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Joj tudi jaz sem ful lačna tako da že komaj čakam pomfri in solatka.Ste pa kar pridne da boste na vodi glede na to da ga imamo spet kmalu.Joj se ga kar bojim.Upam da bo lepo vreme takrat in da bomo lahko cel dan zunaj!

clock-img

15.03.2006, 10:46

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz sem pa že navsezgodaj grešila.Sem imela zdravniškega preden začnem z službo in so mi kri vzeli.Sem se potem kar nekam čudno počutilauser posted image in sem si kupila polnozrnato štručko,zraven pa sir in zeleno papriko.Kaj čem bom potem manj za kosilo jedla.V planu imam žitne zrezke in zeleno solato.Kaj katera ve ali se sploh lahko žitni zrezki danes?

Tiktak veš,da bom držala pesti jutri,samo kdaj pa?

clock-img

15.03.2006, 13:33

clock-img

Anonimen

Kdaj je naslednji vodni dan? Sem mislila, da sta samo dva in da sem jaz tretjega udarila čisto izvenplansko. Pa ne mi rečt, da je vodni dan 1. aprila. Takrat grem na poroko in se  ga ZIHER ne bom držala.

clock-img

15.03.2006, 13:56

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Skutica, z vodnim dnevom zaključimo našo dijeti in sicer 2. aprila. Tako da 1. april je sadni dan.

_____________________________

lp

clock-img

15.03.2006, 16:38

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, kako kaj Š dan, meni vodni kar uspeva, čeprav ne vem kaj bo zvečer.

lp

clock-img

15.03.2006, 16:39

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Hojla, babike!

Ne mi že zdaj strašit z vodnim dnevom, lepo vas prosim, no.user posted image  Še prekmalu bo tu.

Jaz danes jem ričet, zvečer pa endivijo s krompirjem.

Lp

clock-img

15.03.2006, 17:52

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Takole je pri nas: mizarji so prišli že ob 12.30 montirat omaro, ko so naredili, in že vmes seveda, so spili vsak nekaj pirov, potem...da skrajšam: zdele pri nas sedi ene 8 dedcev, od katerih sem ene 6 prvič vidla in nič ni videti da bi kaj kmalu šli. Vsak ima v riti nekaj pirov, povrhu pa še nekaj deci vina. user posted image user posted image

Kakšen drug dan ne bi imela nič proti ampak jutri imam razgovor za službo, jaz pa še nič pripravljena.user posted image . Sem tako živčna, da sem pojedla že pol milke. Če ne bodo kmal šli bom vse spokala, samo kaj ko vsak čas pride še en, zmerit za ograjo. S seboj bo imel 7-letno hčerko, s katero se bom morala seveda jaz ukvarjat. Huh.user posted image

clock-img

15.03.2006, 18:53

clock-img

rikica

pencil-img

294

1.aprila je sadni dan?Moja hčerkica ima prvi rojstni dan in definitivno ne bom imela sacni dan.Potem 2.aprila pa grem na seminar in tudi ne bom zdržala samo na vodi.Torej moj zaključek bo en velik greh!!!!user posted image

clock-img

15.03.2006, 18:54

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




alt* napaka, dieto končamo z oh dnem, vodni dan je 30.3.


clock-img

15.03.2006, 20:35

clock-img

al1*

pencil-img

2246

O Mojca, to je pa krasno! Dijeto bomo zaključile z enim velikanskim kosom torte.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

lp

clock-img

16.03.2006, 00:13

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tiktak - bom drzala tudi jaz pesti, da dobiš to sluzbo - če si jo le tako zeliš. Samo ne bodi nervozna.

Ve - babnice pa nehajte strašit s tem vodnim dnem. Saj sem oba prezivela brez tezav, in kile so mi lepo šle dol, še lepše pa potem gor. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem