cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE, 53. dan - sadje

  
clock-img

24.02.2006, 07:54

clock-img

Anonimen

Juhu! Spet nekaj zase delamo! Vsaj tak občutek imam, da na sadni dan pa res delamo! Včeraj je blo spet preveč diete, tehtnica kaže 20 dag več... Zato danes striktno samo sadje in upam, da jutri pokaže kaj manj!

clock-img

24.02.2006, 07:58

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Joj, včeraj sem pa jaz grešila in to grozno. Pojedla sem zvečer 2 jafa keksa, kos kruhaz majonezo in klobasami in še 5 keksov. Groza. Šment, živemu človeku se vse zgodi Danes pa sadje - obvezno.


clock-img

24.02.2006, 08:17

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Ja danes pa samo vitaminčki. Upam, da mi tudi tokrat uspe.Do sedaj se kar prebijam skozi dieto brez grehovuser posted image

clock-img

24.02.2006, 10:26

clock-img

paris

pencil-img

1304

Ja, danes pa sadje!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

24.02.2006, 10:36

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

user posted image user posted image user posted image  Še nobena ni rekla: Mnjami, danes pa sadje!!! Kolk sem ga težko čakala! user posted image user posted image user posted image

Se hecam...ne, ne, saj vem, kako težko je cel dan preživeti ob sadju in zelenjavi! Kar pogumno!!! Jaz se vam kmalu pridružim!

clock-img

24.02.2006, 10:53

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja Jessy, jaz pa lahk rečem jupiiii sadje mamo danes na jedilnikuuser posted image .
Jaz imam sadje zelo rada, tko da sploh ni noben problem zdržat.
pozdravček

clock-img

24.02.2006, 11:09

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

t_t_y, pol pa čimbolj uživej!!! user posted image  Tudi jaz imam rada sadje, sam za celi dan mi ga je pa glih malčk preveč. Ampak tudi to bomo preživeli! user posted image

clock-img

24.02.2006, 12:13

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jessy - imaš prav - čeprav tudi jaz obožujem sadje, ga je cel dan jest le malo preveč. Pa saj ni prvi (pa tudi zadnji sadni dan ne) user posted image

Mojca H - če se ne motim, je to tvoj prvi greh (če ne upoštevamo kapučina in coca cole). 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

24.02.2006, 12:23

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Prvi ni, je drugi. Prvič je bilo enkrat  na sadni dan, ko sem zavestno grešila, ker smo šli s starši ven na kosilo.


clock-img

24.02.2006, 12:24

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Oh, sadje. user posted image  Jaz ga ima za cel dan tudi malo preveč. Se mi ful lušta pica. user posted image  Pa ful mi je volja popustila po tehtanju v torek. user posted image  Pa čeprav vem, da tista teža ni bila čist realna, ker je bilo ravno po sadnem dnevu. Ahjoj...bo že nekako. Če pa ne bo, bom pa grešila..... user posted image





_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

24.02.2006, 12:27

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Jah spet sadje.Si bom danes kar privošćila paradižnikovo solato saj me najbolj nasiti.user posted image user posted image

clock-img

24.02.2006, 12:31

clock-img

Anonimen

Jaz si bom skuhala brokoli in še kakšno zelenjavo zraven, se delala, da je slastni zrezek, zraven pa jedla radič v solati, to je začinjen z olivnim in bučnim oljem, vse skupaj pa zelo, zelo slano. Evo, samo tako meni uspe prebroditi "sadni" dan.user posted image

clock-img

24.02.2006, 12:47

clock-img

Anonimen

Heh, jaz si bom pa na sadno kupo svečko pritrdila.
Klinc pa rojstni dan na sadni dan! user posted image

clock-img

24.02.2006, 12:51

clock-img

Anonimen

O Selenaaaaa! A imaš rojstni dan? Vse najboljše!user posted image
Evo, ti je dovoljen kos torte. Rojstni dan je enkrat na leto, to pa je res lahko izjema.

clock-img

24.02.2006, 13:08

clock-img

Anonimen

user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image

clock-img

24.02.2006, 13:12

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

O vse naj naj selena.Tudi jaz sem imela rojstni dan med dieto ampak sem ga imela na škrobni dan tako da me je tortica počakal.Lepo praznuj pa čim manj sladkegauser posted image user posted image !

clock-img

24.02.2006, 13:36

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Da se še jaz malo oglasim! Danes me tako želodec boli, da sadja niti pogledat ne smem, tako da sem zaenkrat še tešča. Upam da se mi počasi stanje umiri in da bom popoldan lahko pojedla kaj sadja.

Selena, vse najboljše!

clock-img

24.02.2006, 13:47

clock-img

Anonimen

Hvala, hvala. user posted image
Praznovali pa bomo jutri. Torte si sicer ne bom privoščila, ker je ne maram najbolj (bodo ostali verjetno hvaležni), bom pa zato mešala ribe in različne vrste sirov in 100 zelenjav. Pripravljam jedilnik, ki si ga bom lahko večinoma privoščila.

Uspešen sadni dan še naprej.

Aja, vsem jagodomaniakom. Danes sem v Merkatorju dobila košarico jagod po okoli 180 SIT, odlične rdeče in sladke!

clock-img

24.02.2006, 14:27

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Suzy, o ne ne boš grešilaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
Se spomniš, kaj si mi govirila (oz. pisala), ma daj no malo se potrudi pa bo, boš videla, da bo!!!!!!!!
Tako, pa bodi pogumna in odločna še naprej, ker boš ti to zmagla!!!user posted image

Selena, vse najboljše za tvoj rojstni dan. Naj se ti izpolni najbolj skrita želja!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. Debeluška pa se trudi, da vam sledi....

clock-img

24.02.2006, 15:41

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, ja, pa me vseen niste prepričale da je sadni dan težki - jaz ga imam v bistvu najraje, samo sladice na OH si pa kljub temu nebi pustila vzet.
Skratka danes sem zaenkrat pridna - pojedla sem 1 banano in 1 jabolko, pa 3 suhe slive namočene v vodi. Verjetno bo do večira padla še kaka hruška ali pomaranča ali....

pozdravček

clock-img

24.02.2006, 15:43

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

No, jaz si pravkar kuham zelenjavno juhico. Danes na ta turoben dan ne bo šlo samo s sadjem. Upam, da me malo pogreje in nasiti. Debeluška, hvala za podporo. user posted image  Ne bom grešila. Ti pa tudi ne, ok??

Selena, vse najboljše! user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

24.02.2006, 15:49

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja, saj res Selena vse najboljše, pa želim ti da dosežeš začrtani cilj.

pozdravček

clock-img

24.02.2006, 16:45

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Selena, čestitke za rojstni dan in eno virtualno user posted image , ki jo lahko poješ tudi na sadni dan.user posted image  Nas je pa kar nekaj ribic med odločnimi. Jaz bom pa praznovala v ponedeljek. Da ne boste čudno gledale, če si bom spremenila nick v Taška31.user posted image

Jaz imam pa čedalje rajši sadne dneve. Res! In čedalje lažje jih zdržim. In čedalje več pojem za OH večerjo!user posted image user posted image user posted image  
Tako, da mi je potem sadni dan nekakšna odrešitev. Pa še obožujem sadje, se ga ne morem naveličat. Ampak jaz se nič ne šparam in ne štejem sadežev. Jem sicer eno sadje naenkrat, ampak včasih tudi na manj kot 2 uri. Pa če sem ob 21-ih lačna brez slabe vesti pojem še kako jabolko.

Debeluška, pridna bod'!user posted image

Suzi*, naša zmagovalka, kako je zdaj s tabo? user posted image  A si zaključila z dieto al greš z nami do konca? Al se še nisi odločila? Al bi rada zaključila, pa ne moreš, ker smo Odločne tako fajn?user posted image

clock-img

24.02.2006, 18:05

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Suzi*, naša zmagovalka, kako je zdaj s tabo? user posted image  A si zaključila z dieto al greš z nami do konca? Al se še nisi odločila? Al bi rada zaključila, pa ne moreš, ker smo Odločne tako fajn?user posted image



user posted image user posted image user posted image  Tisto ta zadnje. user posted image user posted image  Enostavno ne morem brez vas. Sicer sem pa še pridna, torej še kar Odločna. user posted image  Kakšna kila "ZA ZIER" ne bo škodila. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

24.02.2006, 18:23

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

No, moj želodec se je končno odločil da sprejema hrano in sem uspešno pojedla eno hruško. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem