cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČENE 60.DAN !!!!!! ŠKROB

clock-img

03.03.2006, 06:35

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

ojla !!!kje ste vse....ha, še pančakate kaj?? vam vsem privoščim in želim en lep dan brez velikih skušnjav in prekrškovuser posted image user posted image ne vem kaj bo danes za kosilo.user posted image a mate kako fino idejo?? kaj pa krompirjeva solata pa zelenjavni zrezki( žito zmrznjeni) a to gre skupaj??user posted image no,lp se še kaj beremo!!

clock-img

03.03.2006, 07:18

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dobro jutro še od mene.
P včerajšnji pečenki za kosilo, sem si za večerjo privoščila jogurt (sadni, ker navadnega ni bilo v hladilniku) in smetanovo strjenko (sem sama sebe prepričevala, da lahko, ker je beljakovina user posted image )
Danes pa bom najverjetneje rižoto z jurčki.

Andreja, krompirjeva solata je vredu, zrezkov pa nisem zraven jedla. Sem pospravila samo solato.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

03.03.2006, 07:56

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Dobro jutro!

Ravnokar sem zmazala banano, sedaj me čaka pol ure orbitreka.
Za kosilo rižota s porom in šampinjoni in motovilec.

Za sojine polpete pa tudi jaz ne vem - jaz jih še nisem jedla. Čeprav - če fižol spada na škrobni dan, spada tudi soja. Je pa v teh polpetih po mojem še marsikaj: jajce, moka? Tako da s tega vidika niso najboljša izbira.



_____________________________

lp

clock-img

03.03.2006, 07:58

clock-img

Anonimen

Uf! Za nami sta že dve tretjini diete! user posted image
Danes jem za zajtrk ananas, za kosilo pa kot ponavadi user posted image  pomfri in sojine polpete.
Včeraj je šlo brez greha, čeprav me je grozno mikal kapučino z mlekom, ampak ker sem odločna, sem se uprla! user posted image

clock-img

03.03.2006, 08:00

clock-img

Anonimen

Al 1*, Andreja bo jedla zelenjvane zrezke, sojine pa jaz. Zelenjavni so valda čist OK, jaz se pa tud ne bom sekirala zarad sojinih. user posted image

clock-img

03.03.2006, 08:08

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Danes bom končno prišla do krompirja. Krompirjeva solata je že pripravljena in jo bom vzela v službo. Sem jo pa toliko naredila, da jo bom jedla tudi za večerjo, saj jo pri nas jem samo jaz.

Zanima me, če si katera privošči tisti dovoljen košček kruha na B in Š dan? Jaz sem ga jedla samo na začetku parkrat, tako da sem se navadila na manj hrane.

O kakšnih zelenjavnih zrezkih govorite? A so primerni za to dieto?

clock-img

03.03.2006, 08:11

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Ups, sem slabo prebrala. Saj zelenjavni in sojini so si pravprav zelo podobni.




_____________________________

lp

clock-img

03.03.2006, 09:07

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Dobro jutro. Mene je pa na vse zgodaj minil ves apetit, ker sem preveč razočarana (več na na vsakdan). Ponavadi sem lačna že ob tej uri tako, da bi vola pojedla, danes pa mi ni. Ne em še kaj  bom jedla, če bom sploh lačna. Verjetno kak krompir in zelno solato.


clock-img

03.03.2006, 09:57

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Liter čaja, pomaranči, multivitaminska tableta, banana, pire krompir+špinača (vse brez B dodatkov), pozno popoldan pa pečen krompir+sveže začimbe (moje korito z začimbami je končno obrodilo user posted image

Lep vikend,

Damjana

clock-img

03.03.2006, 10:53

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Tudi moj včerajšnji dan sem prebrodila brez grehov in tako upam da bo tudi v bodoče.Danes sem imela za zajtrk dve banani,za kosilo riž z eno omako za večerjo pa isto le pol manj.Pa danes zvečer grem na orbitrek.Sem si pa kupila že malo manjše kopalke in hlače.Juhuhu!Imajo v h&m ful dobre pa ful ugodne!

clock-img

03.03.2006, 12:04

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa včeraj za večerjo kak liter jogurta v različnih variantah pojedla (ampak ne sadnega). Pa tega ne jemljem kot greh, ker je telo kar klicalo po njem.
Kar res manjka pri tej dieti so mlečni izdelki.

Danes pa regratova solata (hvala mama, ker si mi jo nabrala, očistila in oprala user posted image ) s toplim krompirjem in drobnjakom. Se že oblizujem!

clock-img

03.03.2006, 14:12

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Selena, kakšne "gušte" po regradu si mi sedaj naredila... Sicer je krompirjeva solata, kar imam jaz danes na jedilniku, tudi enkratna, ampak z regradom se pa ne more primerjat. Se bo treba iti malo pasti po travniku.

clock-img

03.03.2006, 14:58

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Selena, kdaj pa je mama nabirala regrat? Pri nas je še sneg. Si mi pa res naredila lušte. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

03.03.2006, 14:59

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz kura, šele zdaj vidim, da si s primorske.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

03.03.2006, 17:42

clock-img

lepaD

pencil-img

1

Pozdravljene!
mi je kar žal, da sem šele sedaj zvedela za tale forum.
Za mano je 36 dni diete,začetej je bil zelo uspešen sedaj pa se tehtnica zadnji teden ni nikamor premaknila. Tudi jaz bi se vam rada pridružila : Vam ali pa kateri drugi, ki je začela v tistem času kot jaz.
Imejte se lepo user posted image

clock-img

03.03.2006, 19:25

clock-img

Anonimen

Lepa D, komot se nam pridružiš. Kot vidiš, je naš 60. dan, druga skupina pa je komja začela in so pri 3.
Lahko si pri nas, potem pa greš k jnim, ko bomo me končale!
Kok pa želiš in koliko si že shujšala? user posted image

Pa dobrodošla!!!!

clock-img

03.03.2006, 19:53

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Sem bila pridna, sem fižolčkala (prebranac za kosilo in večerjo)+solata.
Noro komaj čakam jutrišnji dan, da se napokam čokoladnega sladoleda. Pa čokolade.

Danes smo pa odločne nekam redkobesedne.user posted image

Lp, Taška

clock-img

03.03.2006, 20:08

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Dober večer. Mene pa nekam odnaša s tele diete, zdaj ko sem v službi. Se mi je zaradi spremenjenega ritma tudi sistem prehranjevanja podrl in sploh ne vem, kako naj se zorganiziram. Namreč kosilo je v službi že ob 12ih, potem je pa preveč dolgo do večera zdržat samo še na enem obroku.

Kako tiste, ki hodite v službo kombinirate tole prehrano? Jaz namreč vstanem ob 5ih, malica je v službi ob 12ih, domov pridem šele ob 17 uri ali še pozneje. Edina šansa za kosilo je torej okoli 12 ure. da bi pa namesto K takrat imela samo sadno malico, mi je premalo, ker vstanem že ob 5ih zjutraj. user posted image  Punce, na pomoč, ker ne vem, kako naj se prehranjujem. danes sem čist zabluzila, ampak tam, kamor grem jest enostavno niso imeli nič takega za malico, kar bi se danes lahko jedlo. user posted image  Potem sem pa jedla torteline s špinačo. user posted image  Saj so bili dobri, samo je bilo kot da bi slamo jedla, ker sem vedela, da jih ne bi smela jest. Za V sem pa potem samo eno špinačno juhico doma pojedla. Ma nič od Š torej. user posted image  



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

03.03.2006, 20:36

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Suzi*, meni se zdi pa čist preprosto. Zjutraj oz. dopoldne sadje, ki ga prineseš od doma. Kosilo bo pač ob 12-ih, če ne gre drugače. Če jeste zunaj, se poskusi maksimalno prilagoditi situaciji (čeprav ne razumem, kje si danes jedla, da niso imeli krompirja, torteline pa user posted image ). Če ne hodiš redno ven jest, si prinesi s sabo od doma (recimo sir, kakšno hladno meso in solato v vakuumski posodi) ali si pojdi pa iskat v trgovino (krompirjeva solata, jogurt...). Ko prideš domov poješ večerjo.

Čeprav, da ti po pravici povem, jaz na tvojem mestu (ko si že praktično na cilju) ne bi tako 'komplicirala' in se striktno držala. Seveda poskušaš, če gre, če pa ne, pa pač gledaš, da ješ pravilno kombinacijo, predvsem se pa ne sekiraj, če ne ješ čisto po predpisih. Ti si že zmagala, ti moraš sedaj le še vzdrževati.

Aja, pa če ti je med kosilom (ob 12-ih) in večerjo hudo, imej v torbici kakšno jabolko, pa jo pojej v avtu proti domu. Zato ti sigurno ne bodo šle kile gor.user posted image

Pozdravček, Taška

clock-img

03.03.2006, 20:48

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla Odločne,
jaz sem imela danes za kosilo riž z grahom in korenčkom, za večerjo kot ponavadi nič. Se mi pa kilce nekak nočejo preveč premaknit - od zadnjič, ko sem imela grešni vikend, kar stojijo - po vodnem dnevu je šlo mal dol, pa gre zdej spet mal goruser posted image
Sicer pa zna bit, da bom jutri mal grešila, ker imamo eno malo bolj slavnostno večerjo - ma moj neke službene zadeve, pa bom verjetno do večera na sadju, zvečer bom pa mal grešila - sej če ne bo potrebno ne bom, ampak dvomim, da mi bo uspelo, da bi pojedla samo sladico...no, ja, kdo ve, mogoče se bom pa lahko izmuznila.
pozdravček

clock-img

03.03.2006, 20:56

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Taška, hvala. Saj takole je čist enostavno slišat, me pač daje vsa sprememba od službe, do tega, da ni user posted image  zraven, da me ni doma, zgodnje vstajanje.....pa saj po moje se bom kmalu navadila.

Glede prehranjevanja.....imajo pač tri malice, mi smo pa časovno omejeni na pol ure. Torej si ne morem naročit nekaj drugega, ker bi bilo predolgo za čakat in bi zamudila nazaj v službo. Je pa vsa hrana taka, kot je va navadi, da je pač skupaj meso+krompir ali riž ali testenine, torej zmešano B, Š in OH.
Ma ja, ne bom komplicirala, se bom probala čimbolj prilagodit, če pa ne bo šlo, bom pa prekinila, saj zdaj ni več panike.

Me pa zanima, tiste, ki ste ali ko boste na svoji željeni teži, a boste nadaljevale z ločevanjem B, Š in OH? Ali se boste vrnile k dobremu staremu mešanju vsega po vrsti?

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

03.03.2006, 22:22

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla Suzi* - če jaz pridem do željenega cilja, nameravam težo vzdrževati tako, da bi še vedno imela vsak 4. dan sadni in sladico samo vsak 4. dan kot pri dieti, pa seveda dopoldne samo sadje (to mi tako ali tako ustreza). Ostalo pa nameravam mešat.

pozdravček

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem