cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

OBUPANA

clock-img

19.02.2006, 22:16

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Čisto po naključju, sem "naletela" na ta forum. Prav za prav sem iskala 90-dnevno dieto.
Stara sem trideset let in mati enega otroka, visoka 1,70m, tehtam pa okroglih 110 kilogramov, ja prav ste videli 110 kilogramov.
Začela sem hujšati pri 103, zdaj sem pa že ...

Obupana sem v "nulo", nič več mi ne pomaga, zato se obračam na Vas, je nekdo, ki bi me bodril, ali pa mi dal vsaj malo motivacije.

P.S. Rada bi probala še to dieto.

HVALA

clock-img

19.02.2006, 22:26

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Debeluška tu na RR-u obstajajo skupine kjer se jim lahko pridružiš. Ena drugo bodrijo in se srečujejo z istimi problemi in na koncu veselijo.  Vsak dan se javljajo in pišejo kaj so jedle in kako naprej enkrat na teden napišejo tudi koliko minusa KG je šlo dol...meni se zdi zadostna motivacija.
Sigurno te bodo sprejele medse...pa kar pogumno in držim pestke da ti uspe!!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

19.02.2006, 22:29

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Pozdravljena!

Ti se nam le pridruži. Meni je zelo všeč to skupinsko hujšanje: dobiš kakšno idejo, kaj skuhati, malo te pokregajo, če grešiš in seveda ena drugo vzpodbujamo, da ne obupamo.




_____________________________

lp

clock-img

19.02.2006, 22:31

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.02.2006, 22:32

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Debeluška lepo ozdravljena na tem forumu. Ko je že CIPRESA napisala, obstajajo skupine, ki hujšajo po tej dieti-sigurno ti bo katera od "hujšaric" lahko o tem več povedala.
Res je, da nisi med lažjimi, vendar pa nisi edina, ki je pri tej teži začela hujšati in tudi uspela. Torej imaš vse šanse. Bi ti pa predlagala, da za začetek in lastno vzpodbudo zamenjaš nick, mislim, da ti čez 90 dni ne bo več pristajal.
Vse lepo in dosti sreče

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

19.02.2006, 22:34

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

BAGI, si me prehitela...........

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

19.02.2006, 22:42

clock-img

Anonimen

Isto sem mislila napisat, kot Bagi. Najprej si reči, da nisi debeluška, ker si tega imena ne zaslužiš. In mimogrede, na začetku te diete nisem imela kaj dosti kil kot ti, pa mi je do zdaj uspelo shujšat že 8 kil in pol. Vsekakor gre zahvala tej naši skupini, ki ji vsak dan zaupam, kaj vse sem grešila...

Vem, kako se počutiš, še predobro pa tudi vem, da je začetek najtežji. Še 3. januarja nisem verjela, da mi bo uspelo spravit deko dol, sploh zaradi moje (ne)odločnosti, pa mi je - in danes se počutim veliko bolje.

Ko bo prvi dan za tabo, bo kmalu minil tudi drugi, potem pa pride tretji, ko boš lahko jedla sladkarije, ki tako zelo pašejo... Ta dieta je nekaj najboljšega, kar sem naredila zase. Daj, pridruži se skupini, ki začne 1.3.!!! Ne bo ti žal.

clock-img

19.02.2006, 22:48

clock-img

Teni_

pencil-img

6466








Sem ti pisala na privat.

 



< Sporočilo je popravil mojcaH -- 19.2.2006 22:54:00 >

clock-img

19.02.2006, 22:50

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Debeluška pozdravljena. Seveda te sprejmemo medse. user posted image  
Me smo začele 3.1., ene začnejo 1.3., nekaj pa jih je prišlo vmes. Ti pa svetujem, da ne čakaš do 1. marca. , pač pa začneš takoj. Jutri imamo sadni dan - lahko se nam že pridružiš, ali pa v torek - ko je beljakovinski dan - s tem dnevom se naša dieta začne.
Me smo odločne user posted image  - glej, da boš tudi ti. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

19.02.2006, 22:53

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

S tem kar so punce napisale v zvezi z nickom, se popolnoma strinjam. Tud sama nisem verjela, da mi bo ratalo, pa gre. Včasih počasneje včasih hitreje. Se mi pa zdi, da se tako hito vrtijo dnevi okoli, ko da sem danes jedla sladkarije, jutri pa je že sadni dan. Ups! Počakaj, saj jutri je res sadni dan user posted image Sem mislila lih obratno napisat, ko da je bil včera sadni, danes pa je že sladko. Pri tej dieti je dobro to, da NISI lačen in da se vsakih par dni lahko pocartaš z malo sladkarijami. Ti se pridruži, če si se odločila, da hočeš nekaj narediti zase, si že na pravi poti, prvi korak si že naredila, zdaj pa pogumno naprej!!! user posted image

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

20.02.2006, 00:10

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Pa še to - tiste, ki imajo namen malo več shujšat, jim kilogrami krepko grejo dol.  user posted image  Meni, ki pa imam željo se znebit teh nekaj par kil, pa gre bolj bogo, a počasi le lezejo dol. Seveda, saj sem odločna. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

20.02.2006, 06:20

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojla,
dobrodošla tukaj med nami.Ne misli, da si edina s tako kilažo....zagotovo jih je še veliko tukaj. Tudi jaz sem nekoč bila med temi z trojno cifro v kilah. Pa sem na srečo začela z to 90 dnevno dieto in veliko skujšala. In sedaj sem mesec in pol po koncu, zgubila sem skoraj še 3 kile. In sedaj 1 marca začnem še en krog. Predlagam ti, da se nam pridružiš.....saj manjka le še dober teden...v tem tednu pa se boš fajn pripravila na vse skupaj. Pa verjemi, da ni težka dieta.
Zame je to najboljša dieta...lahko ješ vse, ne stradaš, le kombinirat se moraš navadit. Res super.
Če te pa še kaj zanima, pa kar vprašaj.

lp

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

20.02.2006, 07:31

clock-img

Anonimen

Jaz se samo podpišem pod ostale poste! Dobrodošla med nami, pod drugim nickom! user posted image
Pa še to: dieta je super in resnično deluje! user posted image

clock-img

20.02.2006, 07:38

clock-img

MUNIKA

pencil-img

12

POZDRAVLJENA!

POSKUSI PREBRATI KNJIGO OD MICHELA MONTIGNACA Z NASLOVOM JEM TOREJ HUJŠAM. JAZ SEM JO PREBRALA IN SE ZAČELA PREHRANJEVATI PO NJEJ. V ZAČETKU NI BILO NIČ, PO PRIBLIŽNO 3 MESECIH PA SE JE POKAZAL UČINEK. PA SREČNO.user posted image

clock-img

20.02.2006, 08:54

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Tudi jaz se podpišem pod vse. Vem kako težko je začet. Sem tudi jaz nameravala 3. 1., pa sem opustila odločne, zdaj pa hujšam z drugo skupino in danes smo prigurale do prvega vodnega dne.user posted image
Najboljš da res začneš s to skupino, ki začne 1.3. Do takrat pa mal probi ločevat, da se mal navadiš. Pa rinino knjigico si nabavi ali pa sposodi v knjižnici, da dobiš mal navodil al jih pa na netu poišči. Boš vidla, da boš zmogla, če te bodo na forumu vzpodbujale. user posted image Pa sama moraš bit trdno prepričana, da lahk nekaj kil zgibiš. Ne zdej mislit, da bo šlo v treh mescih pa vse dol. Zastavi si manjši cilj in boš vidla kako boš vesela, ko ga boš dosegla. Potem pa še naslednjega.....

Sej bo šlo le začet je treba.

clock-img

20.02.2006, 08:57

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

user posted image VAUUUUUUUUUUU.........
Najprej res Hvala vsem za te besede, kar na jok mi je šlo, res!
Sem pa presenečena, in predvsem vesela, da ste se odzvale v tolikšnem številu.
Res hvala še enkrat!

Nekaj bo treba "ukrent", res bi rada.

clock-img

20.02.2006, 09:08

clock-img

Anonimen

Glej, lahko začneš 1.3. z drugo skupino, lahko pa tudi jutri z nami, me imamo namreč jutri B dan!
Kar v akcijo, boš videla kako boš že po enem mesecu zadovoljna s sabo, ko boš mela že 10 kg minusa! user posted image

clock-img

20.02.2006, 09:29

clock-img

Anonimen

Res se odloči za to dieto in hujšaj skupaj s puncami, ki začnejo 1. marca. Jaz tečem že drugi krog.user posted image  Dieta resnično deluje, je super, nisi pretirano lačen in predvsem - ni komlicirana.
Kar se nika Debeluška tiče, se mi zdi, da je kar pravi, da da kar spodbudo človeku, ki je sit sebe v takem telesu. Tudi jaz sem nekaj časa pred dieto poimenovala sebe Sumo Splišni. To je bilo takrat, ko sem res imela vsega dovolj, sem se sama sebi resnično zazdela multi debela in to me je pripeljalo do tega, da sem se končno zares odločila in začela s to dieto.
Kar spodbudno v zmage, boš videla, da bo ratalo. Dobrodošla med nami.user posted image

clock-img

20.02.2006, 09:40

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Pozdravljena "debeluška" 
Če si že dovolj odločna, lahko začneš jutri z nami, če pa ti je laže skupaj z novo druščino, pa počakaj do 1. marca, do takrat pa še v glavi razčistiš in bo šlo. Le volja je potrbna in uspeh je zagotovljen.
Me smo s tabouser posted image

clock-img

20.02.2006, 09:47

clock-img

Anonimen

Ti kar pogumno v nove zmage. Tu nas je veliko, ki te bomo vzpodbujale. Boš videla sebe poleti v novi garderobi. Te mikajo kavbojke pa majčke? U, strela, boš seksi. Kar pogumno.

clock-img

20.02.2006, 11:49

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

PREPRIČALE ste me!

ODLOČITEV JE PADLA!
Jutri začnem s skupino, ki ima 50-i dan, moj pa bo 1.(upam, da me vzamejo medse.)

VSEM ŠE ENKRAT HVALA in upam, da me boste bodrile še naprej.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem