cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nujno - gretje stekleničk

clock-img

05.01.2007, 08:53

clock-img

baltazarka

pencil-img

8

Lepo prosim katero izmed vas, da mi da kakšen nasvet kateri grelec stekleničk naj kupim in ali obstaja tudi kakšna alternativna možnost gretja? Hvala!
Jože

clock-img

05.01.2007, 08:58

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Mikrovalovka. Samo moraš potem res fajn pretresti, ker se ne segreva enakomerno.

clock-img

05.01.2007, 21:11

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Jst mam en grelec doma. Nevemkašna firma. Delujejo vsi po istem principu. Sem se prepričala,ko sem bila zelo dolgo v porodnišnici. Men je bilo najlažje in skoraj najhitreje,vodo pogreti na štedilniku in stekleničko notri.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

05.01.2007, 21:52

clock-img

Anonimen

Če pripravljaš adaptirano mleko z vodo-vodo prekuhaš in jo "shraniš" v termos steklenici do uporabe.

clock-img

06.01.2007, 10:14

clock-img

krfjolca

pencil-img

3003

Jaz najraje vodo kar v mikrovalovko fliknem, je najhitreje. Mleko v prahu itak dam šele kasneje noter, tako da res fajn prešejkam.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D


clock-img

06.01.2007, 18:28

clock-img

Marelica

pencil-img

1176

IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

Jaz najraje vodo kar v mikrovalovko fliknem, je najhitreje. Mleko v prahu itak dam šele kasneje noter, tako da res fajn prešejkam.



Ja, mi tudi ne moremo brez mikrovalovke user posted image  

clock-img

06.01.2007, 19:07

clock-img

livia

pencil-img

2395

Ni mi čisto jasno zakaj sploh rabiš grelec. Jaz sem dobila 2, pa nobenega nikoli uporabila.
Mi je pa grelec vode ful olajšal življenje. Jaz sem zjutraj segrela 0,75l vode, jo pustila kake pol ure, da se je malo ohladila in jo shranila v termoski. Tako sem imela vodo za cel dan pripravljeno, samo še Aptamil sem vsula v stekleničko.
Upam, da sem ti pomagala.

clock-img

08.01.2007, 14:02

clock-img

martinuška

pencil-img

140

Torej jaz sem že gledala po vseh mogočih grelcih stekleničk, ko sem ugotovila doma s štoparico, da mi je hitreje (celo!), da vodo segrejem v grelcu vode, dam v eno posodo, nato pa stekleničko z vodo za otroka dam v to posodo.

Grelci stekleničk bi naj po njihovih opisih segreli stekleničko v nekje 4-8 minutah, medtem ko jaz segrejem vodo v steklenički na potrebno temperaturo v nekje 3 minutah.

Mimogrede, za tiste, ki segrevate vodo v mikrovalovki: sem brala v navodilih za mikrovalovke (sicer že pred kar nekaj časa), da naj vode ne bi segrevali v mikrovalovki, ker obstaja možnost poškodb. Zaradi tega vode tudi nikoli ne segrevam v mikrovalovki. A je to res? Kolikor sem slišala, bi naj bil problem s tem, da nekako ful zavre, ko jo vzameš ven ali nekaj takega (sem že pozabila).

Aja, in kako dolgo sploh segrevate v mikrovalovni?

clock-img

08.01.2007, 14:13

clock-img

Anonimen

Martinuška, jaz že 10 let segrevam vodo v mikrovalovki, tudi takrat, ko jo je bilo treba za mleko za otroka, pa nikoli ni bilo nič narobe. Res pa včasih, ko vzamem lonček z vodo za kavo ven, nekako zavre, to par es možno. Samo nikoli ne gre čez, če si to imela v mislih. Pa tudi samo včaish, pojma nimam zakaj.

clock-img

09.01.2007, 11:41

clock-img

martinuška

pencil-img

140

Splišni, ja to sem mislila, ja, z vretjem. Hm bom probala najprej na manj segret, potem pa prilagajala. Ker če je možno v mikrovalovki segrevat, bom valjda tako delala, ker je lažje in hitreje.

Hvala in lp.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem