cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Novo pakiranje Aptamila

clock-img

11.04.2008, 16:03

clock-img

Suzy.

pencil-img

233

Ne vem, če je katera že odprla to temo, ker ne preberem čisto vsega. Se mi pa zdi omembe vredno.

Tiste, ki uporabljate Aptamil veste, da so zamenjali pakiranje, pa ga nekaj kao izboljšali.

Me je pa zadnjič skoraj kap, ko sem čisto slučajno zavila v lekarno, da ga bom kupila.
V eni od Gorenjskih Lekarn (domnevam sicer, da je v vseh njihovih lekarnah enaka cena) so z novim pakiranjem povišali ceno iz dobrih 14 EUR na dobrih 23 EUR!!!

V Mullerju, Marcatorju, DM-u je cena kljub novem pakiranju še vedno okrog 14 eur. Gre pa zagotovo za enako mleko in 900 gramsko pakiranje.

Na uradu za varstvo potrošnikov pravijo, da se za prilagojeno mleko cena določa prosto. Torej nič ne delajo narobe, razen tega, da nategujejo starše pri enaki stvari za skoraj 10 EUR. Upam, da je malo takih, ki se ne pozanimajo za to, kakšne so cene v drugih trgovinah.

clock-img

11.04.2008, 23:44

clock-img

benika

pencil-img

7793

Da nisi ti slučajno zavila v lekarno nasproti avtobusne lekarne izven odpiralnega časauser posted image  Ker se mi skoraj nemogoče zdi, da bi za toliko povečali ceno Aptamila.

clock-img

12.04.2008, 09:20

clock-img

Suzy.

pencil-img

233

Ne benika, nisem se zmotila. Šla sem v lekarno dol v Supernovi pri Obiju. Sem bila čist paf, da so tolk povišali ceno in sem vzela le zadnji dve škatli starega pakiranja. Sem pač mislila, da so povsod cene višje. Potem sem pa šla za vsak slučaj še drugam pogledat.

Gre pa zagotovo za enako mleko, ker sem potem še enkrat poklicala v isto lekarno in jih prosila, če mi povejo ceno.

clock-img

12.04.2008, 10:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.04.2008, 10:40

clock-img

karmyka

pencil-img

250

SUZY. no mi smo ga začeli uporablajati ravno takrat ko se je aptamil prenovil to pomeni da so se  sedaj najbolj pribljižali podobnosti materinemu mleku ter za boljši imunski sistem imenuje se aptamil imunnofortis v plavi barvi vse škatle imajo narisanega medeka na 1 pa kaže da leži je pa do 6 meseca starosti pa tudi 900g mi sedaj uprabljamo tega.
Kupujem ga največkrat kar v DM ceno pa ima 14,51 ali pa če gremo k pediatru v Rogaško slatino ga kupim v Kolinski ker imamo popust za dvojčke tam je pa 14,97 s tem da mi potem količinsko odbijejo ker je 21%popust.
Tako da mi smo res zadovoljni z njim pa upam da na istega mislim kot ti.user posted image

clock-img

12.04.2008, 13:06

clock-img

bamby

pencil-img

4007

hjfjkjhfhghjgdjdhhghhhhihhhsdhčhlkjhljkhkjhljkkgljklljkogzkhgfldsjjgkfjoasrklkelifjhbmuksldekdhgztiop   

clock-img

12.04.2008, 18:00

clock-img

Suzy.

pencil-img

233

Jaz sem z mlekom zelo zadovoljna. V bistvu nisem imela namena kritizirati izboljšanja. Le ceno v tisti lekarni.

Bi pa rada še nekaj dodala na moje prvotno sporočilo. Vsi podatki držijo razen tega, da ta lekarna ne spada pod Gorenjske lekarne. Danes sem izvedela, da je ta lekarna privatna. Se opravičujem za napačne podatke.

clock-img

12.04.2008, 20:06

clock-img

benika

pencil-img

7793

Ja hudo, no. To pa je živ nateg ljudstvauser posted image  Katastrofa!!!!

clock-img

12.04.2008, 20:24

clock-img

Anonimen

Jaz kupujem za mojega Pregomin (400g). V našem kraju v lekarni je 16,33 EUR (privat lekarna), 2,5 km stran pa 12,41 (Ljubljanske lekarne). Torej skoraj celih 4 EURe razlike za mleko, ki ga porabim v 2-3 dneh. V Kolinski pa nekaj čez 15 EUR.

clock-img

12.04.2008, 20:53

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

jaz sem tudi zadnjič kupila tega novega, pa se full preveč peni za moje pojme user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem