writing-img

Novo živilo

clock-img

14.02.2011, 17:08

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Pozdrav!

Zanima me ali ko ste uvajale novo živilo tega vedno ponudile samostojno ali v kombinaciji s čim drugim? No, sedaj pri nas uvajam cca 1,5 m. Za kosilo že veliko poje, vendar, ko mu dam kaj novega mu dam nekaj žličk in nič več, zato mu dajem še vedno za zraven kaj takega kar že je.

Naprimer: danes sem mu dala kus kus, ki mu ni bil všeč (samega za probat). Ko sem mu zmešala z bučkami pa mu je nekako šlo dol, sedaj pa ne vem ali naj kus kus turim k drugi hrani, preden začne jest mu poiskušam dati žličko ali dve samega kus kusa user posted image

clock-img

14.02.2011, 17:34

clock-img

nusi

pencil-img

1833

Jaz se ne bi toliko obremenjevala s tem. Saj kuskus-a verjetno ne bo nikoli jedel suhega brez vsega user posted image . Moj ni hotel jesti krompirja samostojno, danes sem ugotovila, da ga poje, če je pečen user posted image (po 3m).

clock-img

14.02.2011, 20:45

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.02.2011, 09:34

clock-img

jakipaki83

pencil-img

203

Jaz sem tudi kaj zmešala. Pač zmešaš z nečim, kar veš, da je že sprejel brez problemov. Nisem pa nikoli mešala 2 novih živil. Če bi bila slučajno kakšna reakcija.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem