cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Novi aptamil 2

clock-img

16.03.2008, 15:24

clock-img

temboli1

pencil-img

138

Pozdravček,

sem malo zmedena kar se tiče obrokov pri novem aptamilu 2, namreč na eni strani je tabela, kjer piše količina doziranja. No, tam piše da naj bi 8 mesečni otrok pojedel tri obroke po 150 ml na dan.

Zdej mi pa ni jasno a to pomeni, da se je treba tega striktno držat, ker moja pupa poje več mleka (do zdaj sva imeli prejšnji aptamil 2), pa ne vem ali bi ji škodila če bi ji pri tem novem dala več.

Ker tako ali tako trikrat 150 ne znese 500 ml, kolikor naj bi otrok popil mleka.

Kako ve delate, jest sem čist zmedena?

Help

clock-img

16.03.2008, 16:44

clock-img

andie

pencil-img

427

Na novalacu je tut razpredelnica, kolk nej bi otrok pojedu, pa pr nas ni blo niti prbližn tko.
Naša je vedn pojedla malo naenkrat, ampak velikokrat na dan, tko da je znesl zadost.
Ne se obremenjevat s tem, sj so otroc čist različni, ne more ena tebela za vse velat.

clock-img

16.03.2008, 19:55

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

Zdej mi pa ni jasno a to pomeni, da se je treba tega striktno držat



user posted image  user posted image  user posted image  ja seveda, pojesti mora točno toliko kot piše na škatli user posted image  

user posted image  naj poje toliko kolikor mu paše, saj na joški tudi nimaš nobene razpredelnice koliko naj bi pojedli?? user posted image

clock-img

17.03.2008, 09:09

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

naša je pri 8m imela samo 2 obroka aptamila 2.. zjutraj in zvečer pred spanjem....v 210 vode sem ji dala še 7 doz praha.... ostali obroki so gh....isto delam sedaj pri novem apt2.

med novim in starim aptamilom ni razlike v doziranju zato doziraj kot si do sedaj.....

clock-img

17.03.2008, 09:59

clock-img

ZmajTolovaj

pencil-img

3274

Novi in stari aptamil sta identična, tako da se jaz ne sekiram preveč. Zjutraj in zvečer dobi flaško, se pravi 2x210ml.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

clock-img

17.03.2008, 12:46

clock-img

*erika*

pencil-img

938

ni se treba drzat te tabele,moja je stara 4,5 mrseca in poje 270ml in ima 3-4 obroke na dan.ce bi se drzala tabele bi mi pojedla 120user posted image pije pa ze 2 ker ji je 1 bila premalo je stalno jokala po obroku in ji 2 fajn pase

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem