cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Novalac proti polivanju - pa ne gre skozi cucelj!!!

clock-img

18.03.2008, 09:26

clock-img

Azzurra

pencil-img

1183

Ma znoriš, no! Kako lahko delajo  tako mleko, da ne gre skozi cucelj? Uporabljam aventove stekleničke in cuclje in to je zdaj že drugo mleko, ki mi ne gre skozi cucelj. Prvo je bil Aptamil, kupljen v Mullerju (v trdi škatli). Pa sem ga probala močno pretrest, pa ni šlo skozi. Sem probala z vrelo vodo, da bi se bolje stopilo, pa ni šlo skozi. Enostavno ne gre skozi cucelj. Ima pa punčka 4 tedne in cucelj je za novorojenčke, pa tudi drugega ji nebi dala in nebi širila luknjic, ker to ni prav. Me ima, da bi obe škatli reklamirala. Nenazadnje za 400gr mleka 10 eur ni malo in če ne bo šlo skozi cucelj, bo propadlo.

Kakšne izkušnje ste imele ve in kaj mi priporočate?

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

clock-img

18.03.2008, 09:34

clock-img

Mbrina

pencil-img

12

Tudi mi uporabljamo aventove stekleničke in cucelj za  novorojenčke ter novalac ar 1 pa nimamo nobenih težav - mleko lepo teče in tudi mala ga lepo pije od prvega dne ko smo prišli iz porodnišnice. Prav tako nismo imeli nobenega problema z aptamilom ar - tudi tega je lepo vlekla skozi cuc za novorojenčke. Mleko zmešam tako z vročo kot z mrzlo vodo in nikoli ni težav.

clock-img

18.03.2008, 09:38

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Logično je, da je mleko proti polivanju gostejše. Kupi cucelj z malo večjo luknjico, pa bo teklo skozi kot normalno mleko skozi cucelj za novorojenčke.

clock-img

18.03.2008, 09:39

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

Nam AR tudi ni tekel skozi Aventov cucelj 1, zato smo pač poskusili z dvojkico. Pa ni nič prehitro teklo, saj je to mleko bolj zgoščeno in je zato teklo kot npr. običajno mleko skozi enkico. Sem pa opazila, da te luknjice niso na vseh cucljih enako velike. Skozi eno Aventovo dvojkico mi npr. ni dobro teklo, medtem, ko mi je skozi drugo čisto lepo.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

clock-img

18.03.2008, 09:59

clock-img

Mbrina

pencil-img

12

Novalac AR se zgosti šele v želodčku, v steklenički je mleko redko tako kot katerokoli drugo, tako da sploh ne bi smelo biti težav.
Alptamil AR pa se zgosti že v steklenički, pa pri nas ravno tako  nismo imeli nobenih problemov s cucljem za novorojenčke.

clock-img

18.03.2008, 11:27

clock-img

Azzurra

pencil-img

1183

Medtem ko sem čakala na vaše izkušnje, sem ga ponovno pripravila in ga dala v cucelj z dvojkico, pa ni bilo prav nič boljše.
Poskusila sem tudi z enkico in dvojkico, ki ju imam še doma in ju je uporabljal starejši sin (on je pil novalac proti kolikam), torej rabljeni, bi pričakovala, da sta se luknjici celo raztegnili - jaz tega mleka ne spravim ven!!!

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

clock-img

18.03.2008, 11:56

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

Mogoče pa se ti med mešanjem mleka, cucelj zamaši. Pokusi ga potem, ko mleko premešaš, sprati, mogoče bo potem teklo. Lahko pa, da mleka ne pripraviš pravilno in se naredijo grudice, zaradi katerih se cucelj zamaši. Jaz sem AR vedno pripravljala v mlačni vodi (vrela + ohlajena voda).

< Sporočilo je popravil BAMBINA_ -- 18.3.2008 11:57:09 >


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

clock-img

18.03.2008, 12:22

clock-img

Mbrina

pencil-img

12

Ja pod tole o zamašenem cuclju se pa tudi jaz podpišem. Vcasih se zgodi da ostane kakšna grudica ali pa kak nezadostno raztopljen delček mleka, ki zamaši to drobno luknjico. Jaz cucelj samo spaknem in veselo vlece naprej.

Mogoce pa mleko ne mešaš v pravem razmerju?

clock-img

18.03.2008, 13:53

clock-img

tejkag

pencil-img

455

Jaz sem naši večkrat ful ful premešala, da so šle tiste grudice narazen. Pa duda z večjo luknjo seveda.

_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

clock-img

06.09.2008, 18:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.09.2008, 21:02

clock-img

bati

pencil-img

177


jaz uporablam flaško od tomi tipi in so mi zelo všeč njihovi cuclji ker so podobni materninim prsim...so široki...in tudi naša ima občutek k da se doji ko se prisloni....aventovih pa ni hotla....

tko da poskusi z tomi tipi.....

clock-img

21.09.2008, 21:34

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

Mi uporabljamo flaške od Chiccota s cucljem 0 + Sem hotla it nazaj na Aventove (so mi bolj všeč user posted image ), pa čez cucelj št. 2 ne teče dovolj, čez trojko se pa revež skor zadav. Uporabljamo pa kombinacijo Aptamila 1 in AR.

_____________________________

Žiga je car!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem