cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Novalac NF

clock-img

26.09.2008, 08:03

clock-img

Tinky

pencil-img

2741

Tiste, ki uporabljate to mleko samo ponoči, me zanima na koliko ur se otrok zbudi in na koliko ur se je zbujal preden ste uvedle to mleko?
Namreč jaz ne opazim prav nobene razlike, čeprav naj bi bil po Novalacu NF dlje časa sit. Sin se na noč zbudi 3x in poje od 90 - 120 ml na obrok.
Star pa je 2 meseca in pol.




_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

clock-img

26.09.2008, 08:28

clock-img

jana81

pencil-img

7158

meni je po treh urah zbruhal ves obrok, pojedel je pa 120 ml..tako da mu ga ne dajem več.
Lahko ti prodam še svojega (naredila sem en obrok)user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

clock-img

26.09.2008, 08:40

clock-img

alea01

pencil-img

2902

Moja zvečer poje novalac NF med 120-150mL in gre spat ob 19.30 in se prvič hraniva ob 4.30. Takrat ji pa dam novalac AR. Kaj pa vem, moja že itak bolj malo papca, vsega skup nekje 750mL na dan in je stara 3,5 mesecev. Zdaj če res nasiti ali ne ti pa ne znam povedat, ker tudi če moji dam novalac AR vseeno potegne do 4.30. Dojenčki, ki radi jedo verjetno pri njih novalac NF ni v neko korist. Ti probaj mal podaljševat hranjenje. Jaz sem to počela in se je obneslo. Recimo, da ponavadi jesta ob 3 uri, probaj najprej potegnit za pol ure in jejta ob 3.30 in boš videla, že naslednjo noč se bo kasneje otrok zbudil- no pri nas je to palilo

clock-img

26.09.2008, 23:58

clock-img

jajula

pencil-img

1191

pri nas se ta formula ful ni obnesla, ker je imela user posted image  krče in je spala dost manj kot po navadni formuli. pol leta smo itak uporabljali novalac AC in po nekaj prvih mesecih je tud začela spat čez noč

clock-img

27.09.2008, 21:10

clock-img

tilči

pencil-img

4202

naš je bil po tem mleku še bolj lačen, se mi je zbujal na 2 uri

clock-img

18.10.2008, 18:48

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Star pa je 2 meseca in pol.



Tinky zdrži še malo. Naša spi od 20-5h ob navadnem AM. prej je tudi jedla še ob 2h.
Pri 3,5m pa že lahko dodaš zvečer malo riževe kašice, če še ne bo spal (rekla babica)

clock-img

18.10.2008, 21:19

clock-img

only_me

pencil-img

392

ko sem jaz začela malega hranit z NF, je flaško 210ml dobil zvečer okoli 11h. Naslednjič sva jedla ob 6 zjutraj - takrat je dobil zizo. (čez dan je bil dojen, le zvečer je dobil NF). Drugače pa sva se hranila na 2 uri - če ni bilo NF. Tako da jaz sem bila zadovoljna s to formulo. Je pa res, da kasneje, pri kakih 10 mesecih, ko se nisva več dojila, sem mu pa dala obični novalac in je spal isto - pa ne vem, ali se je do takrat navadil, da ponoči ni jedel, ali pa...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem