cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Novalac IT

clock-img

04.02.2008, 19:08

clock-img

bsasab

pencil-img

321

Zanima me ko ste zacele uporabljati Novalac za uravnavanje prebave, a ste ga pol nenehno uporabljale, ali samo do takrat dokler se ni prebava uredila, potem pa presle nazaj na navadni Novalacuser posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

clock-img

04.02.2008, 20:59

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Jaz sem ga uporabljala do 4 meseca,potem je normalno kakal in smo uporabljali navadnega.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

04.02.2008, 22:32

clock-img

kmarija

pencil-img

304

Jst ga mešam z unim prot krčkom pol-pol. Aja stari smo skoraj 4 mesecepa dodajamo samo zadnji obrok. Če pa ne kaka ene 2 dni pa dam samo tega proti zaprtju - kr fajn požene user posted image

clock-img

05.02.2008, 15:29

clock-img

bsasab

pencil-img

321

Torej ni pametno dajat vsak obrok IT... No nasa ni zaprta, samo trdo kaka (vsak dan), pa mi je sestra, ko sem klicala pediatrinjo, rekla da naj zacnemo dajati ta Novalac IT...

Torej a ga naj dajem za vsak obrok, ali samo enkrat na dan.., npr. prvi jutranjiuser posted image


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

clock-img

05.02.2008, 23:16

clock-img

NAVT

pencil-img

713

Naši dve dobivata dodatek (stari sta 6 mesecev). Ko smo imeli težave s prebavo, sem uporabljala samo IT, nisem kombinirala z navadnim. Sčasoma se je uredilo n smo prešli najprej na navaden Novalac 1, nato pa na navadno dvojko.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem