cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Novalac

clock-img

17.10.2006, 11:23

clock-img

ElaM

pencil-img

2667

Naši dodajamo Novalac It, ker le po njemu redno kaka. Pa me zanima, če mogoče Novalac trži katera od trgovin, a ga imajo samo lekarne? Lekarne imajo gromozanske marže, pa ne bi rada bankrotirala.user posted image

_____________________________

:)

clock-img

17.10.2006, 18:08

clock-img

Leone

pencil-img

70

Tudi našemu dodajam Novalac, imajo ga pa žal samo lekarne.user posted image

clock-img

17.10.2006, 21:01

clock-img

MUNIKA

pencil-img

12

Pozdravljeni!

Tudi mi smo  pred nekaj meseci uporabljali to mleko. Ko sem iskala na netu kje se ga še da kupit mi je njihova predstavnica odgovorila, da imajo to mleko v trgovini Proloco Medico v Ljubljani, ki je blizu pediatrične klinike. če želite še več informacij lahko pišete na e-mail: info@medis.si ali na: nadja.ott@medis .si.

Upam, da sem kaj pomagala.

Lep pozdrav od Munike.

clock-img

17.10.2006, 21:53

clock-img

goda13

pencil-img

2029

Jaz pa podarim 2 škatli novalaca1. Če ga katera rabi naj mi sporoči. Nam ni ustrezal, pa smo že prej naredili zalogo tako da imam 2 odveč pa mi je škoda jih vreči v smeti, ker nikogar ne poznam ki bi ga uporabljal.

< Sporočilo je popravil Mič -- 17.10.2006 21:57:08 >

clock-img

17.10.2006, 23:04

clock-img

Leone

pencil-img

70

Goda, se priporočam. Prvič, ko sem dodala, je bil Novalac 1 in vsakič naslednjič tudi, tako, da drugih niti nisem preizkušala. Zaenkrat mu ustreza user posted image .

clock-img

18.10.2006, 19:37

clock-img

goda13

pencil-img

2029

Napiši kam naj ti ga pošljem.

clock-img

18.10.2006, 22:20

clock-img

Leone

pencil-img

70

Goda13, hvala za odgovor, naslov sem ti posredovala na mail.
LP,
Leone

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem