cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nova nagradna igra Sončna hiša!

  
clock-img

31.12.2007, 16:47

clock-img

Wahoo RR

pencil-img

3190

Vabljeni k novi nagradni igri, ki jo je pripravila
Sončna hiša Banovci.
 
 

user posted image
 


Nagradno vprašanje se glasi :

 
V katerem izmed suitov Sončne hiše Banovci, si lahko starši brez skrbi privoščijo uživanje v whirpoolu?
Odgovor najdete na :  Sončna hiša, poleg odgovora nam zaupajte še kakšno izkušnjo, prigodo ali pa kako si predstavljate tovrstna razvajanja z družino ali v dvoje - le tako si lahko zagotovite sodelovanje v nagradni igri.
 
Splača se potruditi, saj je nagrada zelo privlačna :
1x nočitev z zajtrkom za celo družino v Štorklji in v tem času neomejena uporaba wellnesa.
 
 

 


 

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 3.1.2008 15:46:50 >

clock-img

31.12.2007, 22:26

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Senior suit 5 - štorklja.

Najini otroci niso več dojenčki in jih včasih pustiva babicam za kakšen vikend in si privoščiva razvajanje v dvoje. Če smo pa vsi skupaj, potem pa so počitnice bolj pestre  - kolesarimo, plavamo in se sprehajamo.


_____________________________

lp

clock-img

31.12.2007, 22:43

clock-img

G in T

pencil-img

953

Senior suit 5 - štorklja.



jaa

clock-img

31.12.2007, 22:45

clock-img

Anonimen

SENIOR SUIT 5 - ŠTORKLJA
 
Naš mišek pa ima komaj 3 mesece in naše prve skupne počitnice nas še čakajo. user posted image  Upam. Od njegovega rojstva si razvajanja v dvoje še nisva privoščila, ker je še majhen in ga ne morem komu pustiti. No, pa tudi srca nimam. Se vidi, da sem prvič mamica. user posted image  Preveč zaščitniška in povsod bi ga rada imela zdraven. Hmmm... Do kdaj bo tako?
Sicer pa komaj čakam naše prvo skupno razvajanje. V troje. user posted image  Pa tudi v dvoje, ko bo mišek spančkal v neposredni bližini (tako kot v Senior Suit 5 user posted image ). user posted image

clock-img

31.12.2007, 22:46

clock-img

Anonimen

v suit-u št. 5 - štorklja

Kaj pa je to brezskrbnouser posted image in kaj je to uživanje user posted image ? user posted image

Doma se tut za tisti 5 minutk ne morem v miru niti stuširat user posted image user posted image

Men bi blo ziher ful čudn, če bi lohk brezskrbno uživalauser posted image

clock-img

31.12.2007, 22:47

clock-img

srursa

pencil-img

1267

Suit štorklja.

Kjer imamo čas en za drugega, brez obveznosti, računalnika in TV. Da maksimalno uživamo........

clock-img

31.12.2007, 23:29

clock-img

Anonimen

SENIOR SUIT 5 - ŠTORKLJA

Ko je otrok tako majhen in nebogljen, ko lahko zamudiš vsako minuto njegovega življenja, novo bsedo, nov gib, lep pogled, ga je škoda pustiti babicam, varuškam. V senior suit-u 5 pa lahko preživiš svoj čas z otrokom in ko le ta spi, maksimalno preživič čas  s partnerjem, da naredita nekaj na svojem odnosu in razbijeta vsakodnevno rutino, ki jo malček zahteva.

clock-img

01.01.2008, 09:12

clock-img

Carovnica Mica

pencil-img

799

senior suit  5-štorklja

clock-img

01.01.2008, 09:14

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Senior suit 5- štorklja

samo mene ni potrebno ravno izžrebat, mamo bungalov tam kupljen, pa smo nonstop tamuser posted image hvala vseenouser posted image user posted image

clock-img

01.01.2008, 09:39

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

Senior suit 5 - štorklja.
Pa nisem prepisala od ostalih, sem šla res stran gledat. user posted image

Verjamem, da bi marsikateremu paru z otrokom tak suite prišel prav, ampak take družine z nemirnimi nespečneži, kot je naša, bi se bolje počutile v pritličju s teraso z direktnim izhodom na prosto.  Pa tudi v dvoje imava raje čimbolj neposreden stik z naravo. Zakaj torej ne suite "spomini na morje".
Nas povabite? user posted image  


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

01.01.2008, 11:05

clock-img

Muca Copatarica

pencil-img

418

Senior suit 5 - štorklja

clock-img

01.01.2008, 11:50

clock-img

3jesončki

pencil-img

103

SENIOR SUIT 5 - ŠTORKLJA
juhu, to bi se pa res prileglo.

clock-img

01.01.2008, 12:46

clock-img

Anonimen

Senior suit 5- štorklja user posted image

clock-img

01.01.2008, 13:08

clock-img

TORTICA

pencil-img

178

Senior suit 5- štorklja

To si pravkar želim. kar takoj bi šli tam. A zaenkrat lahko le sanjamo...

clock-img

01.01.2008, 13:14

clock-img

Anonimen

Senior suit 5- štorklja je odgovor.

Meni pa sploh ni všeč. user posted image  Mater sem čudna.user posted image

clock-img

01.01.2008, 18:22

clock-img

Anonimen

odgovor : SENIOR SUIT 5 .... ŠTORKLJA....in ja tudi jaz sem sla pofirbcat na njihovo stran user posted image

uUUUuuu to pa bi bilo za nas....Doma je zame ze najvecji uzitek vroc tus...Za 40i roj.dan sem si izborila,da me caka bana v nasi kopalniciuser posted image ....Tu bi ob vsakem skratovemu spancu skocila v whirpool....Se user posted image bi mi ziher delal dlje druzbo v whirpoolu kot pod vrocim tusem doma user posted image

clock-img

01.01.2008, 18:46

clock-img

sonce21

pencil-img

187

Senior suit 5 - štorkljauser posted image .
Sem pogledala njihovo stran in moram priznat, da bi se zelo prileglo takšno razvajanje v dvoje ali z celo družino (v tem primeru upam, da imajo zaposleno kakšno varuško, ki bi otroke animirala za kakšno uro, da bi z možem skočila v npr. savno)user posted image

clock-img

02.01.2008, 19:57

clock-img

OliveOyl

pencil-img

2054

Senior suit 5-štorklja

clock-img

02.01.2008, 20:11

clock-img

Ro-La

pencil-img

1760

Senior suit 5 - štorklja

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

clock-img

02.01.2008, 20:33

clock-img

2.2.

pencil-img

1514

Senior suit 5- štorklja



joj kako bi se prileglo eno razvajanje v dvoje po dolgem času. bi imeli za izgovor ker nismo šli nikamor za poročno potovanje bi pa to vnovčili user posted image . če ne bi pa šli vsi trije ker ta mala user posted image  takooooo uživa v vodi da je joj.


skratka nagrade se ne bi branili

clock-img

03.01.2008, 21:52

clock-img

willma

pencil-img

839

user posted image V katerem izmed suitov Sončne hiše Banovci, si lahko starši brez skrbi privoščijo uživanje v whirpoolu?
user posted image V SENIOR SUIT 5 - ŠTORKLJA

...izkušnjo, prigodo ali pa kako si predstavljate tovrstna razvajanja z družino...
Hja glede na to, da naš 3 letnik obožuje potepanja in razvajanja se bomo vsekakor veselili te nagrade.
Skoraj vsak dan sprašuje: Gremo na morje?, Gremo kam na obisk?, Gremo nekam? ...user posted image

Pohvala vsem, ki so ustvarili Sončno hišo, res je nekaj, kar se išče. Predvsem sem se navdušila nad aktivnostmi, kot so splavarjenje, izleti,...
Čeprav bi se verjetno za večino teh aktivnosti jaz z mojim rastočiim trebuščkom razvajala "doma", pobalina pa bi bila aktivna. Ali pa bi maksimalno izkoristili razvajanja, da še "proslavimo" čas treh parov nog, novi par se namreč hitro približuje.user posted image

clock-img

03.01.2008, 21:57

clock-img

Anonimen

Senior suit 5 - štorklja

clock-img

03.01.2008, 22:03

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Pa nisem prepisala od ostalih, sem šla res stran gledat. user posted image

Jst pa bom prepisala.

Odgovor = SENIOR SUIT 5 - štorklja

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

04.01.2008, 08:32

clock-img

caillou

pencil-img

1854

Odgovor = SENIOR SUIT 5 - štorklja



Jest sem pa prepisala od ZARE user posted image .



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

clock-img

04.01.2008, 08:44

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Odgovor = SENIOR SUIT 5 - štorklja



Jest sem pa prepisala od ZARE user posted image .




Jaz pa od tebe. Zdaj grem pa pogledat, kje to sploh je, pa če je za en dan, če se nam sploh splača vozit user posted image

Prigoda? Pa nimam v bistvu kaj napisat, ker smo neandertalci in v takih mondenih zadevah še nismo bili. Bi bili pa zagotovo neandertalska, divja atrakcija, tastar z mrkim pogledom, s čikom v glavo zapičenim, mama s celulitom in rešilnim šlaufom, mali....mali pa je čist kul. Le po kom user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem