cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nova Skupina?

clock-img

28.09.2005, 12:35

clock-img

Anaya1978

pencil-img

10

Zivjo,

Jest sem nova tuki pa bi tudi rada zacela s hujsanjem. A je ktera ki je ravno zacela hujsat al pa bi se mi kdo pridruzil? Kje lahko dobit to 90 dnevno dieto?

clock-img

28.09.2005, 12:39

clock-img

Anonimen

V Najdi.si vtipkaj 90-dnevna ločevalna dieta, pa potem  pod Zdravniškimi nasveti odpri. Pa še vtipkaj "očiščevalni ciklus", da ti bo ena navodila ven vrglo. Če ne boš našla nobene, se lahko pridružiš eni od obeh skupin, v katerih že uspešno hujšamo. Ni problema.

clock-img

28.09.2005, 12:43

clock-img

Anaya1978

pencil-img

10

Najlepsa hvala!!

clock-img

28.09.2005, 13:20

clock-img

Anonimen

jaz bi tudi!!!!

clock-img

28.09.2005, 13:26

clock-img

Anonimen

Evo, punce lahko greste z nami naprej, me smo sicer na 51. ali 52. dnevu, ne vem točno, ve pa pač štejete od ena naprej. Začnete lahko v soboto z beljakovisnkim dnevom. Ni panike.

clock-img

28.09.2005, 13:42

clock-img

Anonimen

Jaz sem zauser posted image , samo koliko se pa kaj hujša na dijeto
user posted image

clock-img

28.09.2005, 13:55

clock-img

Anonimen

Piše da od 18-25 kg. To je po moje seveda, če zraven vključiš telovadbo. SIcer pa je šlo meni, pa Splišni, pa evi1, pa mogoče še kateri, ne vem točno, nekje v treh tednih 7 kil dol.

In meni po teh treh tednih nič več. Torej mi teža od nekje 30. do 52. dne stoji, upam, da se bo kaj premaknilo, drgač bo pa res treba migat začez.

clock-img

28.09.2005, 14:06

clock-img

Anonimen

jaz sem se tudi kasneje pridružila skupini.( jaz imam 22 dan, ostale pa že 52 dan) Fajn je, da se pridružiš na beljakovinski dan( to je 1 dan diete),.

clock-img

28.09.2005, 14:12

clock-img

Anonimen

Kje pa je ta dijeta, ker je ne najdem namrečuser posted image

Jaz bi tudi shujšala!!user posted image začnem takoj ko bo torej belkaovinski dan!user posted image

clock-img

28.09.2005, 14:15

clock-img

mojchka

pencil-img

300

www.mojplanet.com/dieta

_____________________________

LP
mojca

clock-img

28.09.2005, 16:21

clock-img

Anonimen

Samo da popravim Albino, če se boš pridružila naši skupini, potem lahko pričneš z beljakovinskim dnem v petek, 30.9. in ne v soboto, ko imamo že škrobni dan.user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobrodošle vse v naši skupini, če se boste tako odločile. Da vas dodam na naš seznam, mi javite vaš cilj, koliko kg se želite znebiti.user posted image  Potem vam lahko tudi dieto posredujem na privat.user posted image

clock-img

30.09.2005, 11:57

clock-img

Anaya1978

pencil-img

10

90-dnevna ločevalna dieta


Zdravo Blacky, upam da nisem prepozna. Se vam bom pridruzla. Sicer sem danes mela ze eno jabolko in jogurt... Bom pa za kosilo pridna. Skupaj bi se rada znebila nekje 8 do 10 kil.
Najlepsa hvala za sprejem v skupino!!

clock-img

30.09.2005, 21:51

clock-img

Anonimen

Dobrodošla, Anaja!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kar oglasi se v naših debatah - Dieta - ???. dan!! Tam klepečemo vsak dan sproti in se bodrimo!

Si že na seznamu, pravkar jih bom objavila!user posted image

clock-img

01.10.2005, 10:15

clock-img

Anonimen

Nisem prej vidla, in sem računala na denasuser posted image user posted image tak da zgleda da bom v ponedeljek morala sama začetuser posted image

clock-img

01.10.2005, 11:16

clock-img

Anonimen

Zakaj, nina_nana? Me kadarkoli vzamemo novo članico zraven. Kar pridruži se nam.

Danes kar začni z beljakovinskim (proteinskim) dnevom, in bomo lepo prišle skupaj znova na beljakovinski dan v sredo, 5.10. Me imamo v torek še namreč vodni dan.

Če želiš, da te dam na seznam, mi samo javi svoj željeni cilj, torej, koliko kg se želiš znebiti?user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem