cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nokia 6101

clock-img

16.03.2006, 14:03

clock-img

Tricia

pencil-img

404

No, bom še tuki postavila vprašanje....

A jo kdo ima ali vsaj ve kako se da spravit fotke na računalnik? Imam en majhen kabel, ki pa mi nič ne pomaga in sploh ne vem čemu služi user posted image ...z IR-jem mi tud ne uspe - enostavno ne dela. Oštja kako sem jezna!!!!! Slišala sem, da je menda treba nek kabel dokupit, vendar pojma nimam kakšnega in kje bi ga lahko dobila. A mi lahko kdo pomaga, plisss?

Tnx user posted image

clock-img

16.03.2006, 14:13

clock-img

ona

pencil-img

3685

Uno kar imaš ne boš nič rešila!
Greš na mobitel in ti dajo kabel,ki stane enih 5 jurjev.Potem si moraš naložit poseben program prav za ta telefon(nokia pc suite) in šele potem lahko prenašaš slike.Za IR vmesnik tudi rabiš program za računalnik,samo ne vem kakšnega,ker meni je bratranec to vse zrihtal!Če kupuješ kabel pa pazi,ker imajo original in falš kable,saj uni falš kabli imajo neko napako in ne delajo!

clock-img

16.03.2006, 14:20

clock-img

Tricia

pencil-img

404

U hvala za tako hiter odgovor. Ja tisti program sem si že inštalirala, ker sem probala z IR-jem, sam ni delalo. Bom skočila na Mobitel....Še 1x hvala

clock-img

16.03.2006, 14:51

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Z IR ti ni ratalo zato, ker rabiš tudi na računalniku IR vmesnik (sicer zadeva ne dela). Se ti pa bolj splača kupit IR vmesnik (stane okol 4000), ki ga lahko uporabljaš z vsakim mobilnikom (ki ima IR); kot pa kabel (stane original okol 7000), ki ga lahko uporabljaš samo za dotične modele telefona. Malo razmisli...

LP Tina

clock-img

16.03.2006, 15:22

clock-img

Tricia

pencil-img

404

user posted image  Ja Tinatona....se vidi, da o tehniki nimam pojma...Hvala za nasvet in LP user posted image

clock-img

16.03.2006, 15:43

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Ma sej tud jest nimam preveč pojma o tem. Ampak sva s fotrom glih zdej ugotavljala da je posiljanje fotk na mail mal predrago (samo zato da jih imam na racunalniku) in da je ceneje ce kabel kupiva. Pol sva pa ugotovila da bi mogla kupit vsak svoj kabel... pa prideIR vmesnik ceneje.

LP Tina

clock-img

16.03.2006, 22:31

clock-img

Anonimen

BTC - hala A- 5900sit - uporaben za vec Nokiinih telefonov

Snorlax pravi, da je na Mobitelu drazji (11.000sit)

(glej na cvekanje v tri dni)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem