cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nočno dojenje

clock-img

02.12.2009, 06:43

clock-img

Panaya

pencil-img

32

Že pri prvi hčerki sem imela težave z nočnim dojenjem, zdaj, pri drugi, pa vse postaja že prav smešnouser posted image . Vem, da ne smem ponoči dojiti leže, ker takoj zaspim, zato sem prvo uspešno dojila sede. Zdaj pa mi tudi to ne gre več od rok. Čez dan si mleko izčrpam in mala dobi 2-3 nočne obroke po flaški. Že dve noči pa se mi dogaja, da zaspim sede, ko pije. Nekako sem še prisebna in ji flaško pravočasno odvzamem, da ne zajame zraka na koncu. Zatakne pa se pri podiranju kupčka, ker sem že dve noči zapored zraven sede zaspala, mala pa naslonjena name. Tako sva spet spali 3-4 ure! Zbudim se seveda vsa polomljena in zeeelo jezna sama nase.
Kako pa ve rešujete nočna dojenja oz. hranjenja??? Kak koristen nasvet bi mi prišel zelo prav.

clock-img

02.12.2009, 07:23

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Se mi kar smiliš. Jaz nisem nikoli zaspala, pa četudi sem vstajala sprva na 4 ure, kasneje na 2 uri, včasih tudi na 1 ali manj. Dojila sem vedno sede, tako da mi je mali ležal na nogah, jaz pa sem se sklonila in glavo podprla z roko, k srečinisme zaspala, ker se je tudi hitro podojil. Se mi je pa že mešalo, sem spala in sanjala, da dojim malega in ko sem ga hotela odložit v posteljko sem se zavedala, da psa odlagam v posteljko, mali pa je spal v njej, pa tudi drla sem se na moža, naj pazi, da ne poleže dete, ker ga ne najdem, ker mi je iz zize paduuser posted image . Spat pa sme hodila kar ob 20.00, redko ob 21.00

Nasveta ti ne znam dat, le da mineuser posted image . Edino pazi, da bosta oba lepo nameščena in da ti otrok kam ne pade. Mogoče bi bilo bolje za oba, da se vseeno dojila leže, pa četudi zaspita, bo on varen ob tebi, ti pa ne boš polomljenauser posted image

clock-img

02.12.2009, 08:10

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

zbudi moža!

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

clock-img

02.12.2009, 08:31

clock-img

manna

pencil-img

2556

Panaya, zakaj pa ne bi vseeno leže? Jaz dojim leže ponoči, pa pač zaspim zraven, tamala pa tudi.

Hope2  user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.12.2009, 08:47

clock-img

Nalini

pencil-img

919

Midva se od 4. meseca dojiva leže ..... zdaj pač to opraviva kar v polsnu in oba zaspiva ..... :)

clock-img

02.12.2009, 09:19

clock-img

veselka

pencil-img

1527


IZVIRNO SPOROČILO: manna

Panaya, zakaj pa ne bi vseeno leže? Jaz dojim leže ponoči, pa pač zaspim zraven, tamala pa tudi.





tud pri nas je tako. in smo vsi zadovoljni user posted image
na začetku sem se sicer trudla v sede, sam mi je tamala med dojenjem vedno zaspala, če sm jo odložila v postlo, se je pa spet dret začela.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

clock-img

02.12.2009, 09:46

clock-img

Panaya

pencil-img

32

Saj jo dojim leže, ampak podnevi. Ponoči pa ji dam flaško, ker drugače ni skoraj nič napredovala v teži - mora pa hitro nadoknadit, ker je imela nizko porodno težo. Ko sem jo dojila ponoči, je napredovala samo med 10-20g na dan, zdaj pa po 60g na dan.
Hope2 - tista s psom je res posrečena!
Pa še to - ko sem jo dojila ponoči in sva zraven seveda spale, se je vmes sama pristavljala in me zgrizla. Ponoči jo lahko dojim samo v dnevni sobi, da ne zbudim starejše hčerke, sedežna pa je zelo neudobna... Tale ideja s flaško se mi je pri prvi obnesla, zdaj pa...lahko si probam uro navit user posted image

clock-img

02.12.2009, 09:52

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Nekako se prisili ostat budna, ker spati v sede z otrokom v naročju je lahko nevarno, saj ti lahko otrok pade iz rok. 

clock-img

02.12.2009, 10:06

clock-img

manna

pencil-img

2556

Lahko pa si kupiš en udoben fotelj tako da boš lahko na njem dojila, pa da če zakinkaš dojenček ne bo nikamor padel. Recimo v Ikei prodajajo bolj poceni fotelje...

clock-img

02.12.2009, 16:32

clock-img

ZmajTolovaj

pencil-img

3274

IZVIRNO SPOROČILO: manna

Lahko pa si kupiš en udoben fotelj tako da boš lahko na njem dojila, pa da če zakinkaš dojenček ne bo nikamor padel. Recimo v Ikei prodajajo bolj poceni fotelje...



Točno to, jaz sem si že pri prvi kupila tale fotelj
user posted image
je bil ene 100 eur, pa še meni ima ikea lepe stvari. Drugače pa jaz tudi zaspim ponoči, pri prvi nisem, ker je bila ekspresna, druga pa pije sto let, pa nima veze ali iz dojke ali po flaši, skratka jaz vmes že stokrat zakinkam, no zaspala sem tudi parkrat, ampak smo se pač leže dojile in obe spale potem do jutra.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem