cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Noče se dojiti

clock-img

08.03.2006, 17:44

clock-img

Anonimen

Moja user posted image že ene dva dni štrajka z dojenjem (stara 2 mes.). Dvakrat potegne in se začne jokat, pa spet dvakrat potegne in jok...Če pa si načrpam in dam po flaški pa normalno pije. Opažam tudi, da ta dva dneva tudi manj poje tako mojega mleka kot tudi adaptiranega. Kaj se ji dogaja? user posted image

clock-img

08.03.2006, 20:24

clock-img

lonja

pencil-img

2169

Hoj,

tudi nama se je občasno to dogajalo. Največkrat takrat, ko sem bila tudi sama poleg nje utrujena. In na žalost to naši otročički čutijo. Pred dojenjem nekaj popij, pa mal se uleži, da se spočiješ, pa boš videla, da bo šlo. Vsaj nama je. večerno dojenje pred spanjem pa opravim ponavadi v postelji pri ugasnjeni luči, da se mala ''adaptira'' na temo.

Vso srečo!

lonja user posted image in ajda user posted image

clock-img

08.03.2006, 20:25

clock-img

XXYY

pencil-img

858

Živjo Caffee!

Ali ima morda Klara zamašen nosek, da ne more piti?

Ali jo morda krčki takrat dajejo? Zdaj če se ti zraven dojenja tudi zvija, potem so to krčki.

Mogoče pa pride kakšen dan, ko ji ne paše piti na prsih. Tudi naša Lara je taka. Včasih bi bila skos na prsih in jedla, včasih se pa tako dere, da jo iz kože dajem in potem popije iz flaške, samo tudi bolj malo - takrat ji ponavadi dajejo krčki, k se mi kar zvija zraven.

clock-img

08.03.2006, 21:05

clock-img

thunder

pencil-img

302

Čisto identično situacijo smo imeli doma mi pred 14 dnevi, samo da pri starosti 4 m. Trajalo je celih 14 dni in na koncu sem že skor živčnega fasala. No potem se je pa, kot bi odrezal, nehalo. Še zdaj ne vem v čem je bla finta. Potrpi in bodi čim bolj skulirana (čeprav verjamem, da je ob taki situaciji to težko ).

Držim pesti da to čimprej mine.

clock-img

09.03.2006, 00:39

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Na mojo žalostuser posted image se je pri nas tako začel konec dojenja in preklop na flaško.
Nekajkrat potegnil,nato se je pa začel dreti,da je bilo groza.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

09.03.2006, 07:45

clock-img

chips

pencil-img

758

Pri nas so pa problemi da me hoče kr grizit(sreča da še ni zobkov)pa razteguje mi bradavico,da mi jo bo utrgala.Mogoče imam pa premalo mleka ali kaj??



_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem