cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nipolete za bradavice

clock-img

17.05.2007, 16:25

clock-img

sabri

pencil-img

1291

Zanima me, če ima katera izkušnje z nastavki nipolete ali nekaj takega od Aventa, katere daš na bradavice nekaj minut pred dojenjem in jo baje potegne ven, da lahko otrok nato doji. Dojim namreč z nastavkom, vendar bi z veseljem brez, če bi mi bradavice vsaj malo iztopile. Ko jih posvaljkam, se preden mala potegne, že skrijejo. Hvala v naprej.

< Sporočilo je popravil Mič -- 17.5.2007 20:00:10 >

clock-img

17.05.2007, 22:40

clock-img

dskubin

pencil-img

2326

se mi zdi, da bi morala to uporabljat že med nosečnostjo in ne šele zdej začet

clock-img

19.05.2007, 20:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.05.2007, 23:47

clock-img

BaByGiRl

pencil-img

430

Jaz sem imela enak problem. najprej sem dojila z nastavki, potem pa sem ga izgubila v postelji user posted image  in sem probala brez , ker je bila že tako huda, da ni bilo časa iskati. Pusti otroka da se malo poigra z bradavico...potem pa stopi ven. Pa pri pumpanju mleka, je potem bradavica krepko zunaj.
Probaj,...drugače pa se ne sekiraj..tudi z nastavki je ok, samo da je tvoje mleko.
Lp, L

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem