cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nekaj vprašanj o 90D dieti?

clock-img

25.12.2005, 19:40

clock-img

Anonimen

Saj vem, da vse piše nekje, ampak mene zanimajo vaše konkretne izkušnje o tej dieti oz. zbviram ideje za kosila.
Kaj vse ste jedle za kosilo na določene dneve? Torej na beljakovinski dan, na OH dan, na škjrobni dan ( za sadnega mi je jasno).
Pa še: kako je s kavo, se lahko? (z malo mleka in natrenom), pa koliko malic lahko pojemo vmes, čez dan (npr. ena vrsta sadja ali jogurt (kateri dan))?
Sej vem, da sem tečna, sam bi vseeno rada malo idej za kuhanje! user posted image

clock-img

25.12.2005, 20:32

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Preberi vse debate po dnevih za nazaj....jaz ( in seveda tudi druge) smo za vsak dan sproti povedale, kaj bmo jedle tisti dan. Tako da si tam poglej za ideje. Ker je preveč, da bi pisale vse naenkrat.user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

25.12.2005, 22:28

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

ideje za kosila si bo najboljše izmenjavat sproti... vse ostalo pa sem ti že napisala pri drugi temi..

če še te kaj zanima samo vprašaj...

clock-img

25.12.2005, 22:37

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

kavo menda lahko piješ - brez mleka (razen na B dan), natren je že greh, ampak nas je večina delala kakšne manjše prekrške...

jogurt lahko ješ samo na B dan, za malice pa priporočam SAMO SADJE (1 banano ali 1 jabolko..)

za zajtrk ješ samo 1 vrsto sadja (nikoli sadja ne mešaj, razen na sadni dan)

recepti???

B dan: x zrezek na naravni način + zelena solata, pleskavica ali hrenovke + paradižnikova solata, večja količina šopske solate (sir+paradižnik+kumarice), kakšna ribica... če ješ 1 dan sir, na isti dan ne smeš jesti jajc ali mesa
ta dan je edini dan, ko lahko ješ tudi kruh, vendar ga odsvetujem, ker zelo redi!
Š dan: riž z grahom in korenčkom,  riž z gobovo ali paradižnikovo omako, zraven imaš spet lahko neomejeno količino solate
OH dan: testenine z gobovo ali paradižnikovo omako, pica brez sira, slano pecivo  velikosti pice; za večerjo pa 2 manjša kosa torte ali 3 kepice sladoleda ali kakšna druga sladica v tej velikosti
S dan: sadje, sadje in še 1x sadje (lahko za kosilo tudi kakšen kompot iz mešanega sadja..)

na B dan mora bit med obroki 4 ure razmika, na Š in Oh dan 3 ure, na S dan pa 1-2 uri...

na dan moraš obvezno spit najmanj 1,5 l vode

clock-img

26.12.2005, 21:36

clock-img

fusia

pencil-img

612

Mene pa zanima, kako pri takih dietah rešuješ problem malice v službi. Jaz sem ob delovnih dneh od doma odsotna vsaj enajst ur, navadno še več. A si malico neseš s sabo od doma? Saj pri kakem sadju ni problem, sam kako boš pa npr. zrezek in solato s sabo nosil in kje boš to potem jedel?
Drugače pa full bi... se mi zdi super dieta.

clock-img

26.12.2005, 21:42

clock-img

Anonimen

Za malico imaš lahko sadje, če tako pozno ješ potem kosilo (in najbrž tudi večerjo, vse obenem). Jaz sem večkrat jedla šele ob štirih, pol petih kosilo, ampak sem pred tem jedla samo jabolka.

clock-img

26.12.2005, 21:57

clock-img

Anonimen

Splišni, a potem lahko več jabolk pojem vmes recimo, od zajtrka do kosila?

clock-img

26.12.2005, 22:06

clock-img

fusia

pencil-img

612

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Za malico imaš lahko sadje, če tako pozno ješ potem kosilo (in najbrž tudi večerjo, vse obenem). Jaz sem večkrat jedla šele ob štirih, pol petih kosilo, ampak sem pred tem jedla samo jabolka.



Ja, v bistvu jem vedno kosilo/večerjo skupaj. A to misliš da bi šlo? Cel dan sadje potem proti večeru pa en obrok tak kot je pač na vrsti.

Ma, sej ne vem... Prav rada bi se šla to dieto, kakih 10 kilc bi morala dol dat, samo ne bi rada, da bi zaradi "logističnih" težav potem obupala.

clock-img

26.12.2005, 22:15

clock-img

Anonimen

Ne vem fusia, ker morš večerjat tudi in sicer polovico tistega, kar si mela npr. za kosilo. user posted image

clock-img

26.12.2005, 22:21

clock-img

fusia

pencil-img

612

Ja Hothien, sej to je men problem pri tej dieti, da ne vem, kako naj se je lotim, če pa nisem doma. V službi nimam možnosti kaj preveč izbirati - kje naj torej dobim primerno kosilo...

clock-img

26.12.2005, 22:28

clock-img

Anonimen

Fusia po moje ne boš zdržala da boš do štirih sam na jabolkih.
Ker jaz tud na sadni dan sem že dopoldne glodala oreščke itd....

Probaj si naštimat tako malco ki jo boš čahko nesla s sabo v službo.....
Recimo puranja šunka (a se tk reče) narezana na rezine... jo daš v plastično posodo... pa kako sadje zraven.... al pa korenček.....
Je ziher boljš kot sam jabolka.

Ne vem... sam predlog.... jaz nisem imela problemov ker sem lani pavzirala pa sem si lahko čas čist po svoje priredila. pa obroke... sploh pa sem imela čas kuhat.

clock-img

27.12.2005, 07:46

clock-img

Anonimen

Ja, definitivno je lažje met to dieto, če si doma. Jaz bom tud zdaj do treh popoldan v službi, bom pač jabolka jedla do kosila. Bo že šlo, sam navadit se je treba! user posted image

clock-img

27.12.2005, 09:09

clock-img

fusia

pencil-img

612

Saj za ene stvari res ni problema v službo nest. Npr. sadje itak, pa kaka prirejena varianta mesa in solate se tudi da. Ne predstavljam pa si da bi recimo nesla v službo kuhan fižol user posted image user posted image ... in ga pol tam nekje jedla... sej bi se mi vsi režali user posted image

Ah nič, jaz bom kar probala. Če hočeš se vse da, ane?

clock-img

27.12.2005, 10:28

clock-img

Anonimen

Fusia, jaz sem do kosila ob štirih ali pol petih jedla jabolka. Ponavadi sem oktrog desetih enega, pa potem še enega včasih okrog 12.  ali 13. ure. Seveda lahko poješ tudi po 2, meni pač  ni pasalo. Glej le toliko, da bosta vmes minili 2 uri, posebej do kosila. Seveda imaš lahko kosilo in večerjo potem v enem obroku, saj včasih se potem do večerje ob 20. uri itak ne sezide, da bi minili 2 uri ali celo 4 pri beljakovinskem dnevu. Meni se je večkrat tako naredilo, al bini pa sploh.

clock-img

27.12.2005, 10:59

clock-img

Anonimen

No, fusia, potem si zraven! Pejt se pofočkat na "Novoletne hujšarice"! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem