cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ne morem pošiljat ZS na svojem računalniku

clock-img

21.01.2007, 11:26

clock-img

Anonimen

Imam problem z računalnikom. Namreč na mojem računalniku ne morem nikakor pošiljati ZS ali uporabljati dodatnih smeškotov. Če se pa prijavim na RR na drugem računalniku pa to lahko delam.

Prosim, pomagajte mi. Kaj naj storim. Sem že brisala rr piškotke - pa nič. user posted image

< Sporočilo je popravil ales25 -- 21.1.2007 12:05:43 >

clock-img

21.01.2007, 15:27

clock-img

Anonimen

Jaz sem imela pred časom podoben problem. In sem ugotovila, da je imel moj požarni zid (ki sem ga tik pred tem posodobila) probleme z nekaj internetnimi stranmi.
Poskusi v požarnem zidu določit, da sprejme vse piškotke.

clock-img

21.01.2007, 18:04

clock-img

Anonimen

sploh nisem nič posodabljala user posted image

clock-img

21.01.2007, 18:34

clock-img

GATA

pencil-img

550

Če si prej lahko vse to počela, zdaj pa tega ne moreš več, je sigurno nekaj bilo spremenjeno. Sedaj ali z posodobitvijo ali s čim drugim... ne vem, zato

poglej pod tools -> internet options -> Security -> custom levels ... pop-up mora biti na enable.

Če imaš pa IE 7 je pa kar direktno pod tools -> pop-up blocker in tam to izključiš.

clock-img

21.01.2007, 18:50

clock-img

Anonimen

GATA ne gre. Popups imam okay, pa ne gre nič user posted image

clock-img

21.01.2007, 19:00

clock-img

GATA

pencil-img

550

Hm, malo še poglej tam pod security. Vse kar tam notri počneš moraš seveda reštartati računalnik.

Kaj pa požarni zid si že prečekirala ?

Mogoče active-x?

clock-img

21.01.2007, 19:51

clock-img

Anonimen

pri piškotkaj mi piše, da so blokirani lilypie. Pa sem že vse zbrisala, pa mi jih potem kar sam naloži v poročilo o zasebnosti user posted image

clock-img

21.01.2007, 22:58

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: URSKA

pri piškotkaj mi piše, da so blokirani lilypie. Pa sem že vse zbrisala, pa mi jih potem kar sam naloži v poročilo o zasebnosti user posted image



A ti to gledaš v tools -> internet options -> privacy ?

ker če ja, in če gledaš znotraj pomeni da so le tem dovoljeni.

če gledaš tools -> internet options -> security .... pod restricted sites pa pač enostavno zbriši oz. še bolje vse skupaj resetiraj (gumb spodaj).


Tako boš mela na default-no nastavitev. Reštartaj računalnik in potem probaj...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem