cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ne kaj ješ - kaj te žene da ješ!

clock-img

29.12.2007, 22:23

clock-img

fusia

pencil-img

612

A je katera brala to knjigo? Me zanima, če kaj pomaga. Meni se zdi, da bi morala malo v glavi počistit, preden mi bo uspelo shujšati. 
Se mi zdi, da je dieta "manjžri" najtežja od vseh user posted image

clock-img

29.12.2007, 22:24

clock-img

ona

pencil-img

3685

IZVIRNO SPOROČILO: fusia

Se mi zdi, da je dieta "manjžri" najtežja od vseh user posted image



To je pa sigurnouser posted image user posted image


Knjige ne poznamuser posted image

clock-img

29.12.2007, 22:37

clock-img

kovač

pencil-img

679

Men je najlažje hujšat , ko sem v službi, ker jem v glavnem vedno samo jogurte in jabolka in popijem  ogromno vode zraven. Ko pa pridem pozno domov mi pa niti ne paše ob šestih zvečer se basat, ker me potem vse tišči in ne morem spati.
Ko sem pa na dopustu z dragim gredo pa kile vsak dan kar gor. Ko pridem in morja po dveh tednih imam ziher 5 kg več.

clock-img

30.12.2007, 00:20

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Men je najlažje hujšat , ko sem v službi, ker jem v glavnem vedno samo jogurte in jabolka in popijem  ogromno vode zraven. Ko pa pridem pozno domov mi pa niti ne paše ob šestih zvečer se basat, ker me potem vse tišči in ne morem spati.
Ko sem pa na dopustu z dragim gredo pa kile vsak dan kar gor. Ko pridem in morja po dveh tednih imam ziher 5 kg več.



Ce te vse tisi ko jes,pol se ni za sekirat...mene nic ne tisi...jaz bi lahko jedla in jedla...

clock-img

30.12.2007, 06:17

clock-img

muki1

pencil-img

7193

IZVIRNO SPOROČILO: fusia

A je katera brala to knjigo? Me zanima, če kaj pomaga. Meni se zdi, da bi morala malo v glavi počistit, preden mi bo uspelo shujšati. 
Se mi zdi, da je dieta "manjžri" najtežja od vseh user posted image


Najtežja, ampak verjetno tudi najbolj zanesljiva user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

30.12.2007, 06:18

clock-img

muki1

pencil-img

7193

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Men je najlažje hujšat , ko sem v službi, ker jem v glavnem vedno samo jogurte in jabolka in popijem  ogromno vode zraven. Ko pa pridem pozno domov mi pa niti ne paše ob šestih zvečer se basat, ker me potem vse tišči in ne morem spati.
Ko sem pa na dopustu z dragim gredo pa kile vsak dan kar gor. Ko pridem in morja po dveh tednih imam ziher 5 kg več.



Ce te vse tisi ko jes,pol se ni za sekirat...mene nic ne tisi...jaz bi lahko jedla in jedla...



user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

30.12.2007, 10:11

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

da bi morala malo v glavi počistit, preden mi bo uspelo shujšati.


Tukaj je ključ do uspešne diete user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

01.01.2008, 09:05

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

zelo dobra knjigauser posted image  Predstavi ti drugačen odnos do hrane.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem